Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sooviks infot: S 500 SEC 5.0 V8 170 kW
#1
Lin : http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Kuna selliseid ei ole eriti pallju siis kas keegi tunneb selle ära?
Kui siis mis seisukorras liikur on?
Soovin infot kuna vist plaanin ühe sellise muretseda. Puhas muskel .. ja masin läheb hobi/igapäeva Piixu-x! EI mingeid veojõukontrolle ja muid häid sõitu segavaid jubinaid.
2 miinust on auto!
1) automaat
2) pole nahk sisu.

=(( samas ideaali vist eestist ei leiagi sellise pappi eest.

Jagake infot kes on autot ligemalt uurinud.
Vasta
#2
Tule Ansip appi, sa otsid SEC-i manuaalkastiga ?

Igatahes, kui mu mälu mind alt ei vea, on see auto umbes 2 aastat müügis olnud. Igatahes sellise raha eest korralikku SEC-i leida on väga keeruline, tavalise 280SE/380SE leiaks vast küll.

Ning selle auto nimetus on Mercedes-Benz 500SEC, mitte S500 SEC.
Vasta
#3
Aga SEC`i ostes saab selle alati manuaalseks teha. Tule Elbe Engineering`usse ja teeme ära. Uus kast peaks soovitavalt omal kaasas olema. Mina vaataks USA poole, sealt mõne eluka otsast manuaali.
Soovituslik muidugi viperi/supraTT/M5 6-käiguline getrag on samuti tugev. Hinnaklass jääb kasutatud kastil Eestist ostes ca 80k kanti.
Vasta
#4
no mine vaata üle, norm on siis ainult köhi pappiUnibrow

See nahksisu ei ole just kõige suurem miinus. Omamoodi pluss asjal isegi. Kliima otsad peaks andma, siis suvel veidike kergem olla.
Vasta
#5
Xloaded Kirjutas:...masin läheb hobi/igapäeva Piixu-x...
RetardRolleyes
mis asi see igapäeva Piix X on?Icon_smile
Vasta
#6
kareelius Kirjutas:
Xloaded Kirjutas:...masin läheb hobi/igapäeva Piixu-x...
RetardRolleyes
mis asi see igapäeva Piix X on?Icon_smile

EI julge siia kirjutada.. virutatakse kohe jalaga näkku.
Ja jah me ei teadnud, et manuaaliga sec-i ple Rolleyes. Üldse on liiga palljud ilusad autod automaadid. Nime kohalt kas on siis 500 SEC või S500SEC ei tea ka tuhkagi aga usaldasin ise müüijat kes reklaamis autot ka kui S 500 Sec vot tak.
PS: ei taha usa rauda eriti, kui siis ainult midagi vanemat cuped.. aga need on nii uimased ei sobivad ainult kartulivagude laiali ajamiseks. Igast Viperid jne asjad ei kisu kohe mitte üks raas...
Vasta
#7
Xloaded Kirjutas:
kareelius Kirjutas:
Xloaded Kirjutas:...masin läheb hobi/igapäeva Piixu-x...
RetardRolleyes
mis asi see igapäeva Piix X on?Icon_smile

EI julge siia kirjutada.. virutatakse kohe jalaga näkku.
Ja jah me ei teadnud, et manuaaliga sec-i ple Rolleyes. Üldse on liiga palljud ilusad autod automaadid. Nime kohalt kas on siis 500 SEC või S500SEC ei tea ka tuhkagi aga usaldasin ise müüijat kes reklaamis autot ka kui S 500 Sec vot tak.
PS: ei taha usa rauda eriti, kui siis ainult midagi vanemat cuped.. aga need on nii uimased ei sobivad ainult kartulivagude laiali ajamiseks. Igast Viperid jne asjad ei kisu kohe mitte üks raas...


Mitte ei soovitand sulle usa-rauda - need maksavad enivei palju-palju ka.
Ma soovitasin autot, kust otsida manuaalkasti V8 mootori otsa, sest MB oma kasti V8 otsa on enam kui raske leida.

Kas see sisu mitte Alcantara pole?
Vasta
#8
Sellel autol on nahksisu...vaadake lähemalt. Samuti see antud isend on vähemalt 3 aastat müügis ja olen ka seda ise 2 a. tagasi vaadanud ja ei soovita seda, kui just soodsamalt kätte ei saa. Siin tuleb jällegi faktor...kas on mõtet?
Vasta
#9
Hmm, seda kliimaseadet võiks demoda. Salongi pildil tundus olevat see tavaline pliidinuppudega variant. Aga pilt oli kehva kah.

Teine küsimus on mäludega istmed. Kas need ikka mäletavad?
Nojah, ja siis see tavaline teema: rooste, nukkvõllid, automaatkasti libistamatus...

SEC ja manuaal... Hmm, kas iselülitamise vajaduse korral ei peaks mõnda itaalia või inglise sporti vaatama? Saaks äkki rohkem rõõmu sama raha eest...
Vasta
#10
Ma kujutan ette, et täislastis SEC + manuaal võib päris rõve olla.
Vasta
#11
Hotpapal on õigus sellel autol ON NAHKSISU,
mitte EI OLE ALCANATARA
Alcantara EI OLE NAHKSISU...
Alcantara on sünteetiline kangas...
Tänapäevastel saab MB-st vist Alcanatarat ka aga vanematel ei ole seda kunagi pakutud, see on naturaalne pööratud nahk, kõige kallim sisu muide omalajal...
Vasta
#12
eks iga asi on oma hinda väärt, kui vaadata antud isendi hinnakõverat siis arvan et asi hakkab oma reaalse turuhinnani jõudma, ning kui tehnika toimib ja roosteuss ei võimutse , siis miks mitte?
SEC-i ja SL-i sõltlane.
560SEC, SL55, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe = 1258KW
Vasta
#13
Minu mäletamist mööda ei olnud sellel autol midagi hea....kui siis ehk käikar, sest proovisõidule ei läinud. Omaniku sõnul oli auto pärit Argentiinast ja sealt toodud Soome, ning Soomest siis siia ostetud.
Vasta
#14
See sobib varuosadeks hästi.Ise oligi plaanis see osadeks osta.Natuke veel odavama hinaga.Tahtsingi küsida kas keegi oleks ka mingitest osadest huvitatud,kui ma selle ostaks?Puit ei oleks müügiks.
Vasta
#15
toots77 Kirjutas:See sobib varuosadeks hästi.Ise oligi plaanis see osadeks osta.Natuke veel odavama hinaga.Tahtsingi küsida kas keegi oleks ka mingitest osadest huvitatud,kui ma selle ostaks?Puit ei oleks müügiks.

Kas oled kohapeal ka käinud ja vaadanud mis sealt üldse võtta annab?
Vasta
#16
Ma oleks ehk kerest ja sildadest huvitatud.
Vb klaasid ja armatuurlaud ka.

Renkju vb mootorist + käigukastist.


Muidugi päris karm on arutada elusa auto sihilikku tapmise plaani.
Vasta
#17
Uskuge mind, sellest autost enam asja ei saa, kui kriitilise pilguga vaadata, ainult kui varuosadeks, sealt tuleks ka vaadata mida saada võiks. Sisu oli räpane ja esiiste oli päris katki see nurk...kerel olid ka mõned roostekohad , kuid läbivat vist siis veel midagi polnud, mootor oli õline ja mingi klõbin oli sees minu mäletamist mööda...ühesõnaga ,kes on tõsiselt huvitatud võiks ära käia ja täpsemalt hetkeseisust siia kirjutada.
Vasta
#18
toots, võiks äkki üle vaadata selle aparaadi? Käiks viljandis ära mingi aeg, kuidas sul ajaga lood on?
Vasta
#19
Kunagi ammu käisin.Ausalt ei mäleta enam. Järgm.nädal lähen uuesti.Sõber tahtis 420 sel vastu vahetada,aga kui seci nägi polnud enam nõus.Midagi hullu pole,aga kui auto eest hoolitsemiseks raha pole siis ei saa midagi head olla.Võtta on.
Vasta
#20
Hetkel pole eestis.Järgmine nädal korraks tulen.Siis võiks käia küll.Mul endal veel üks tehing soolas.Mul 300td plaan see vahetada 560seci vastu.Selle mootori saate Indrekuga mu 230ce peale sobitada.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz S 500 5.5 285kW Even88 0 1,794 07-07-2019, 12:58 PM
Viimane postitus: Even88
  Sooviks abi MB C/E klassi valimisel CLS25 8 5,863 08-09-2017, 02:12 PM
Viimane postitus: stihl
  500 ostuplaanid (e,s, cl) POZ 22 18,448 03-03-2017, 02:25 PM
Viimane postitus: väikemees
  W211 E200 ja E220 ja 07-09a infot eastpak 1 2,961 26-11-2015, 05:51 PM
Viimane postitus: kulac
  A 170 2003 uku7 2 2,996 25-11-2015, 12:23 PM
Viimane postitus: kevtal
  Sooviks soetada Mersut r0b 16 9,377 13-11-2015, 09:56 PM
Viimane postitus: Black66
  ML W164 kohta sooviks nõu karuanton 0 2,607 15-10-2015, 10:49 AM
Viimane postitus: karuanton
  ML 500 W163 Mihhaill 1 3,242 03-03-2015, 03:32 PM
Viimane postitus: ALFFAA
  B 170 cng-ga kn5 7 6,270 27-08-2014, 11:01 AM
Viimane postitus: R129
  Kas kellelgi on infot müügis oleva G kohta karuanton 5 5,666 20-08-2014, 08:44 AM
Viimane postitus: karuanton



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne