Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
torm tulemas vist...
#41
Jaa - Rakvere lähedal kus paiknen on vool alates kella 11st läinud. Samuti pole vett ja kütet. Krt ei ela nagu augus vaid suht asustatud alal kus ca 500 majapidamist samas seisus. Ja ega enne homset ilmselt elu sisse ei saa.
Lund on megalt, mõni auto on peegliteni sees. Bensiinijaamad kinni, poed kinni. Suurele teele enam ei pääse. Mõni tund tagasi sai põllu pealt sõidetud, praegu see ka täiega umbes. Ja MLi mees ei liigu ka maja eest kuhugi - lihtsalt nii palju on lund. Sahka pole täna näinud - ei tea mis toimub.
Olen praegu GPRSiga ja läppariga netis ja üritan toimuvaga kursis olla.

Sõber sõitis lõuna ajal Rakverest 2,5 tundi Tallinnasse. Rekkad kraavis, liinubuss Viitnal risti tee peal, lisaks rida väiksemaid teel väljasõite.

Jürgen - toas 16 kraadi ja 10 küünalt Smile Tegin just küünla peal teed ja hõõgveini - päris hea oli.
#42
kella 11 ajal tegin ise ekpeditsiooni marsruudil Harku- Laagri- Harku, lumi lendas üle kapoti kui maja juurest startisin sissesõiduteel. Praegu on Harku ja Laagri vaheline tee kinni. Minu maja ees teel on 2 autot kraavis 10 on ootel ja kinni, mul on riided otsas, kõik tossud, joped, mütsid on läbimärjad, välja oleme tõuganud kümneid autosi.


Nii 13 autot kinni, lähen ka märja sokiga appi.
#43
Pets77 Kirjutas:
väikemees Kirjutas:
Xloaded Kirjutas:
liisel Kirjutas:ilus jah õues! Vaatasin kah kuidas vastasmaja rahvas kaevas... Töövabad päevad

Kaevasid eile, kaevavad täna ja homme ka Tongue

Las kaevavad, ma lähen lülitan elektrilise kohvimasina sisse ja naudin lambivalgel ühe hea sõõmu kohvi Badgrin

Ära hõiska ennem hommikut,muidu läheb elekter ära!Icon_twisted

BadgrinBadgrinBadgrin Ma loen ja jälgin eemalt,tahaks tegelikult olla küll selle kõige keskel, ekstreem BadgrinBadgrinBadgrin
#44
Rait Kirjutas:kella 11 ajal tegin ise ekpeditsiooni marsruudil Harku- Laagri- Harku, lumi lendas üle kapoti kui maja juurest startisin sissesõiduteel. Praegu on Harku ja Laagri vaheline tee kinni. Minu maja ees teel on 2 autot kraavis 10 on ootel ja kinni, mul on riided otsas, kõik tossud, joped, mütsid on läbimärjad, välja oleme tõuganud kümneid autosi.


Nii 13 autot kinni, lähen ka märja sokiga appi.

Tubli, üksi hanges autot kaevata on päris kehv tegevus.
#45
Siin mustamäel majade vahel lükatakse juba tund aega ühte minivani lumest välja...10 autot tema taga ootab. Keegi ei pääse liikumaBadgrin
Sellist möllu pole ammu näinudEusa_dance
Üks taksojuht jättis auto maha ja läks jala kojuBadgrin
#46
"ainult" 32000 majapidamist elektrita...
#47
saime autod välja lükata ja suunasime kaherattaveolised Kadaka teele, nüüd tuli sahk... aga jäi kinni maja ette Smirk
#48
Aga nüüd otsige kummipaadid välja. Kolmapäevax neljapäevax lubataxe juba korralikult plussi.

http://www.accuweather.com/world-forecas...N&metric=1
#49
Rait Kirjutas:saime autod välja lükata ja suunasime kaherattaveolised Kadaka teele, nüüd tuli sahk... aga jäi kinni maja ette Smirk

sul vist ei ole enam jaksu lükata ka Unibrow
#50
Lund on loobitud ajaviiteks mitmeid-mitmeid kante(voolu ju polnud 4tundi).Mõned fotod ka tänasest.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
#51
Rolz Kirjutas:
Karl Kirjutas:P.S. Hommikul kell 05:00 oli siin täiesti vaikne.

Täielik vanaduse ja seniilsuse sündroom juba, et uni läinud?
Või vastupidi teine noorus, et ennem uni ei tule?
Karl pole vist seda tabletireklaami(.......Uno) näinud,et ennast ravida!
#52
tallinn-tartu rong pidi kinni istuma juba 3h...Badgrin
#53
lõik postimehest:

Hetkel on Virumaal asuv Tallinn-Narva maantee lõik praktiliselt läbipääsmatu... Badgrin
#54
liisel Kirjutas:mõni tallinn rapla mnt kohta midagi teab? Tahaks koju saada!

koju ja koju, mine baariUnibrow
Kas sa tead miks elevant puuotsas istub?
#55
liisel Kirjutas:
väikemees Kirjutas:
liisel Kirjutas:mõni tallinn rapla mnt kohta midagi teab? Tahaks koju saada!

koju ja koju, mine baariUnibrow
Kas sa tead miks elevant puuotsas istub?

Ei tea aga sa kohe ütled.

Baaris pole keskit teha



Sügist ootab, et koos lehtedega alla langeda!!!

Rapla mnt pidavat raskes seisus olema, nii et kui ei taha ööd autos veeta, siis on targem mitte trügida sinna.
#56
liisel Kirjutas:ma pool elevanti siis. Ma kevadet ootan et ää sulada. A siis tuleb öö autos veeta... Õnneks pole enda oma... Suuremad kaeve tööd peale tormi... Enne ei viitsi

Tüüpilised naised, ikka ronivad sinna kuhu ei ole vaja Eusa_doh

Samas kui rehv korralik ja... siis peaks saama hakkama küll.
#57
liisel Kirjutas:Tahaks koju saada!
mis kõrts see kodu on, et seal nii tihti käid? Unibrow
#58
Täitsa hull värk. olen terve päeva autoga (vabandust liikuva aparaadiga) ringi sõitnud, (ca 500km keskmise kiirusega 40km/h) õhtuks üsna sodi juba. Seda mõjutab kindlasti ka see 2L dsinni mis nüüd sisse sai hingatud, aga no õelge mis ütelda on, W caravelle läheb läbi igast hangest. Et siin M klubi pahameelt natukenegi alla tõmmata, siis minu emmbeed on ilusti konserveeritud, vahatatult ja õlitatult suve ootamas ja talve naudin beeemmvees (vabandan väga, et mb veojõukontroll täiesti mõttetu on).
#59
tartu - võru vaheline lõik pidavat liikluseks suletud olema...?
#60
Nii, käisin tutvumas olukorraga ja homme pean pattu tegema, tööle veeren töökaaslase Subaru kõrvalistmel.
Karm, tänased kaks garaazi väljakaevamist võib võimlemise pähe kirja panna, kasutegur suur rasvane null.


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Einohh, disaineritel mõistus otsas vist... Karl 7 4,184 24-09-2007, 12:44 PM
Viimane postitus: HotPapa
  MB kutsikate kogunemine kuskil Saksamaal vist. Werewolf 1 2,117 27-11-2006, 10:53 PM
Viimane postitus: python



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne