Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
torm tulemas vist...
Autoga oleks jama, lapsevankriga ka liikuma ei pääse, aga kelguga on lausa lust õues möllata-laps omadega väga rahul ja paistab, et koerad naudivad ka olukorda Tongue

Ah, mis ma siin eputan koduse inimesena :p
Jaa olge õnnelikud kui lihtsalt auto kinni või tööle minemata jääb.
Minul näiteks juba üle 24 tunni elekter, küte ja vesi ära.

Õnneks õhtuks lükati tee lahti ja saab Statoli sõita.
Hommikuks oli 14 kraadi toas.
Postimees.ee kirjutas, et Tallinna linn lubas trahvi teha majaomanikele, kellel kõnniteed puhtaks lükkamata! Mis küll toimub EestigaEusa_doh

Lubas sulaks kiskuda, ega seegi head tähenda.
Minul lahenes dilemma, kas minna tööle või mitte minna tööle, väga lihtsalt. Kuna eile õhtul kadus vesi ära, siis täna on lasteaed suletus, seega tööle ei läinud.
Jüri vahel on olukord täitsa rahuldav, eile nägin sahka 4 korda küla vahel käristamas ja täna hommikul maadles kaunite kuhjade ehitamisega päris pikalt.
Isegi sai eile 3x lund lükkamas käidud ja täna juba korra kevetöödel oldud, ega sest rohkemat kasu pole kui saan endale Kiivikase biitsepsi ja Värniku kanni, aga seegi asi.

Aga ilm iseenesest on ju ilus Smirk
Vaade eile õhtu majaesisele
   
Vaade täna maja taha
   
..eilne "rescue" misson oli täitsa huvitav.. kokku sai aidataud siis umb. 10 auto omaniku.. (kuigi liiga hilja alustasin). Kestvus 23.00-02.00. Vähemalt sai lumes olla.. ja kes oli kauem kinni olnud sai väikse teekese pakkuda. Smile Pilte ple küll palju!.. kuna imelik niizama klõpsima hakkata teiste nina all ja eks seda tegevust oli ka!.. http://album.ee/album/298078/50139769
http://www.youtube.com/watch?v=s9r865NvV...re=related

Aga jahh- eile pidin isegi tunnistama loodusjõudude üleolekut minu auto talvekummidest- tund aega viskasin kell 23 öösel lund, et auto ei peaks tee peale vedelema jääma, vaid saaks hoovi ajada. Pea oli ka paljas muidugi ja täna saab mõnuga kodus ravida ennastEusa_whistle
Täna hommikul pidin põie püksi panema,kui mulle tähetornis FERRARI vastu sõitis!Meil karm talv ja meestel pole vist talveautoks raha.Eusa_eh
liisel Kirjutas:
marek Kirjutas:tallinnasse sissesõidul tühjus, järvevanal 2 rida ja suht hõre, gonsiori tn kinni, bussid olid pirta teel ja kanalis inimesed välja visanud...

mina ootan kevadet vist...Badgrin

Ma ühinen sinuga... Jube tahtmine oleks talveunne jääda hoopis....

On vist plaan Marek ära rääkida! Icon_lol
päeva nali:
LUMI TULI OOTAMATULT!! Badgrin

krt, lausa 1 ndl ette pasundati, et tuleb 20-30cm lund ja tuiskab kõvasti...


teine asi, miks istuvad LUMESAHAD kinni??? nendel võiks ju ometigi selline "asi" installeeritud olla: http://www.rud.com/en-us/produkte/schnee...grip1.html
Täna linnas sõites nägin lumesahkasid, aga kõigil olid sahad üleval, no krt ma ei sa aru. Mingi uus mood vms?
teine asi, miks istuvad LUMESAHAD kinni??? nendel võiks ju ometigi selline "asi" installeeritud olla: http://www.rud.com/en-us/produkte/schnee...grip1.html
[/quote]


Kuradi jobud on nad sellised,olemas on rekkale talverehvid ja ka kettid mis ümber rattaste tõmmatakse kui on paks lumi.Norra ei lasta rekkaid ültse piirilt sissegi,kui kette kaasas pole.
kette ei tohi vist kasutada, need lõhuvad ju meeletult teid.
no kui lumesahad kinni jäävad, siis pole nagu valikut... raudselt peaks ketid peal olema. tegelt see rotogrip ju asjalikum kõvasti, siis kui kinni jääd paned tööle. aga nagu näha, sisi teehooldus tallinnas tõesti puhas NULL. eriti lahe on see soola sulatatud pask ...
hannes_s Kirjutas:kette ei tohi vist kasutada, need lõhuvad ju meeletult teid.

Maailmas on palju asju mida ei tohi aga ikka tehakse.
Ega lumeketti kasutad ka ainult raskete olude läbimiseks ja siis eemaldad. Ja mida ta seal lõhub, midagi.
Norra Norraks, seal on mäed kus ilma kettideta üldse pole võimalik liikuda ja loomulikult kohustuslikud veokatel.
Karl Kirjutas:Norra Norraks, seal on mäed kus ilma kettideta üldse pole võimalik liikuda ja loomulikult kohustuslikud veokatel.


kas siis meil ei olnud oma "Norra"Icon_rolleyes,eile üks rekka sõitis Laagri poole ketid peal.Kuna rekkameestele makstakse km-i pealt,siis oleks mõistlik,et iga rekkas oleks sellised asjad olemas.Muidugi parim lahendus oleks talverehvid(4200.-eeki tk x4),aga paljud firmad peavad seda summat liiga kalliks.Las siis mehed nu..ivad labitate ja muude abivahenditega.Jääb kaup vedamata ja kütet kulub ka meeletult palju sedasi jamades.Mul on juba siiber nendest "kääris"rekkatest ja liiklus ummikutest nende pärast,aga ega ka nemad ainult süüdi ole!Minuarust on olemas nii lume ,kui jääkette.
Luukpära S Unibrow


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
sõber sõitis pühap. w126'ga kettidega tallinnas, no problem, parem kui 4wd. Badgrin
marek Kirjutas:sõber sõitis pühap. w126'ga kettidega tallinnas, no problem, parem kui 4wd. Badgrin

Parem kui 4wd kettidega?Badgrin
Lumi on kõikjal ühesugune. Kui riik ei suuda selle eest hoolitseda, et teed oleks puhtad, siis paraku peab mõtlema ise, kuidas edasi liikuda.

Tervitused siis Norrast!


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Einohh, disaineritel mõistus otsas vist... Karl 7 4,201 24-09-2007, 12:44 PM
Viimane postitus: HotPapa
  MB kutsikate kogunemine kuskil Saksamaal vist. Werewolf 1 2,121 27-11-2006, 10:53 PM
Viimane postitus: python



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne