Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
torm tulemas vist...
#81
Täna nägin ka ise kus kaks sahka olid väga hädas. Viimane oli rahvusraamatukogu juure s ning üritas mäest üles minna, kuid lihtsalt rattad käisid ringi.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
#82
käisin Haapsalus. Polnud häda midagi senikaua kui midagi näha oli. tutikas blizzak lamell tähendas ka seda, et kinni jäin ainult siis, kui end kõhu peale hange otsa ajasin. aga kella 5 ja 7 vahel õhtul oli ikka täiesti kreisi... eks näis siis kes homme tööle üldse jõuavad :d
#83
HotPapa Kirjutas:Ma ei hakka homme hommikul higistamagi, lähen jala tööle.

Kusjuures jalamees on sellise ilmaga kõige hullem olla.
Jalakäia teed on kas lahti lükkamata(heal juhul) või siis auto tee lumi on lükatud jalakäia tee peale. Tänane poeskäik mustamäel 3 km kaugusele jala minnes kuna ei viitsinud kaevata võtis oma tund. Kõik jalakäia teed olid lükkamata või siia autotee lund täis lükatud. Üritasin auto tee peal liigelda aga trammid/trollid üritasid üle sõita.
#84
Xloaded Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:Ma ei hakka homme hommikul higistamagi, lähen jala tööle.

Kusjuures jalamees on sellise ilmaga kõige hullem olla.
Jalakäia teed on kas lahti lükkamata(heal juhul) või siis auto tee lumi on lükatud jalakäia tee peale. Tänane poeskäik mustamäel 3 km kaugusele jala minnes kuna ei viitsinud kaevata võtis oma tund. Kõik jalakäia teed olid lükkamata või siia autotee lund täis lükatud. Üritasin auto tee peal liigelda aga trammid/trollid üritasid üle sõita.
ma tulin mööda tondi tn ja see täiega lumes aga vaatan et sahk aga see just jalakäiate tänavat nühibIcon_smile
#85
kl 02:30 kuulsin mina esimese traktori häält... aga sõitis vist niisama mööda, midagi pole muutunud. Badgrin

maja esine kurv:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
#86
Meie tundsime ennast väga hästi, ei ole mina näinud täna ka ühtegi sahka Klooga mnt-l...aga meile meeldis...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
#87
Rando 1 Kirjutas:
Xloaded Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:Ma ei hakka homme hommikul higistamagi, lähen jala tööle.

Kusjuures jalamees on sellise ilmaga kõige hullem olla.
Jalakäia teed on kas lahti lükkamata(heal juhul) või siis auto tee lumi on lükatud jalakäia tee peale. Tänane poeskäik mustamäel 3 km kaugusele jala minnes kuna ei viitsinud kaevata võtis oma tund. Kõik jalakäia teed olid lükkamata või siia autotee lund täis lükatud. Üritasin auto tee peal liigelda aga trammid/trollid üritasid üle sõita.
ma tulin mööda tondi tn ja see täiega lumes aga vaatan et sahk aga see just jalakäiate tänavat nühibIcon_smile

Kuule nats jama oli jah läbi lume sahmida...aga vähemalt jõudsin kohale ja ei pidanud 30 min parkimiskohta otsima töö juures...kui olekski üldse midagi leidnud...
#88
Hommik käes ja pilt on kõige hulle 3-lme päeva kohta. Midagi on nagu lükatud aga seda ka ainult kergelt, sahk on jalakäia tee peal hoidnud kõrgust 15-30 cm :S Kasu sellest lükkamisest oli nii palju et saha ratta jälgedes sai käidud. Vähemalt tuult polnud ja nähtavus oli hea. Jube palju autosi oli igal pool kinni. Bussid väljusid peatusest pool risti rattad käisid ka ringi nii mis kole. pm. sai 3-km tööle jalutades 2 autot välja lükatud(alati iga talv pole kunagi möödunud mitte ühegist tee ääres olnud autost ilma küsimata kas on abi vaja. Kui mu 4wd praegu liiguks siis ma sikutaks vist praegu ka autosi lumest välja. Kuna omal ka tihti igast jamasi olnud siis hoian alati pagasnikus, krokotille, lisa kütust, 2 erinevat järelveo paela jne jne... nii, et päris saatanast rullnokk ma vast ei ole Tongue] mis ette jäid ja kõvasti sai naerda Tongue
#89
Lõunas on põnev, Võru- ja Tartumaal on hullumaja, Reolas 3 suurt puiduettevõtet seisavad, vool ära, teed täiesti kinni, rekkad risti teede peal ees... uskumatu, seal kus mägi või lohk seal on täielik ummik. Niiet siis puhkepäev või koguni (pool)nädal Nod
#90
Praegu pole pooled tegelased kes linna ääres elasid tööle jõudnud Big Grin
Mäletan kuidas nii mõnigi siin ärples, et pole vaja suurt autot vaid sääst liikurit ja nüüd istuvad oma C1 ja 306-ga kuskil maa urkas, tsivilistatsioonist ära lõigatuna ilma vooluta ja teevad tittesi juurde :p
#91
Tänu riisikate neliveole jäin tööle hiljaks ainult ühe tunni, õhtul pean vist liiklema Seat Inca roolis........... kuhu ma ta maja ees pargin, ei tea....Icon_twisted

Päevakohane pilt ka:

[Pilt: fb8c8d5d2e9d.jpg]
#92
Ei teil tallinna omadel on ikka lõbu laialt. sain kah pisut inffi Kiili kohta, kus mu ema praegast on, ja ütles, et maja ees kaevab üks mees oma autot välja, endal lumi rinnuni. Tal endal on Daewoo Matiz ja seda ei ole üldse lume alt näha(ps.suvekad all ka veel ja tänahommikune kõne tuli, et hakka velgi otsima kuhu talvekad peale lüüa). Paide kandis ei ole küll miskit. Kui teil seal praegu lund sajab nagu jällegi kuulsin, siis meil siin ei tule taevast miskit. tuult ka eriti ei ole. loodan siiski, et sajab ka siin veel ja veel.

Ja ma ei ole Ull mees nagu siin mõni arvab. Lihtsalt oman seisukohta, kus libeda teega kiirusel 40 - 50km/h liikuvad autod saavad kokkupõrkel oluliselt vähem kannatada kui 80 - 90km/h, nii ka inimesed. Seega - teed lumevabaks ja suurematele trassidele liiva.
#93
Rolz Kirjutas:Meie tundsime ennast väga hästi, ei ole mina näinud täna ka ühtegi sahka Klooga mnt-l...aga meile meeldis...


sellise masinaga on lahe...oled sa muidu üldse kuskil kinni ka istunud nii et ise ple provotseerinud?
#94
veider on vaadata neid autosid, mis on kinni jäänud mingil põhjusel ja siis keeravad rattad põhja ja mõtlevad, et miks auto ei liigu. loomulikult ei liigu kui sul väike vall ees ja rattad põhjas nagu sahk ees. lase nõks tagasi, siis edasi ja kui auto juba kergelt liigub siis saab ju keerata Icon_idea
ühte sellist audit sai täna lükata, omal suvekad all, pintsak seljas-räägid talle jutu maha, aga aru ei saa Icon_question veider...
#95
Käin bussiga õismäelt kesklinna tööl.
Täna oli üks kiiremaid aegu, mis pooleteise aasta jooksul nähtud.
Haabersti ringil polnud ühtegi autot Smile
#96
Nii, meil Paides sula.
Panen ka mõned pildid. pimedas tehtud on eile õhtul ja valges siis täna hommikul. Ja tee mida pildistatud on siis Pärnu-Rakvere maantee Kirnas: http://album.ee/album/293800/50139749?
#97
Aga maal on praegu ilus...    

Tegelikult on mul hea meel, et lubatud torm tulemata jäi. Oleks üsna kole olnud, kui väljareklaamitud atraktsioonid olekski täiel määral ellu viidudIcon_eekIcon_eek

Niigi on siin-seal probleeme särtsu ja telefoniga. Savi sest telefonist, kuid nett käib ju sama traati pidi...Crybaby Kusjuures mõnel meist pidi nett olema, aga sama traati pidi voolu saav telefon olevat surnd.

Igatahes on lund palju... Pean ütlema, et Pärnu maanteed on kahel viimasel päeva täitsa palju triigitud. Ma kuulen päris hästi, kui sahk jälle raginal mööda sõidab.

Kohaliku valla traktori on kah vist kaks ööpäeva järjest uhanud. Igatahes jõudis see ka meie õuest hommikul läbi sõita. Ses mõttes on hää Kernus elada.

Aga kohe mitte pole hää see, et akna taga on sula. Lumi on raske ja libe. Kui sihukesse hange sisse sõita, siis on stangega nägemist ja heal juhul ütleb näkemiin ka radikas. Vähemalt 124-lIcon_sad Seda sai proovitud, et trügib hästi, vähemalt Conti CVC3 abil. Aga mõistus ei lubanud rohkem mürada - mis sest autost ikka lõhkuda.

Eile oli siis see päev, kui ma ei saanud ka traktoriga esimese üritamisega kodunt välja, vaid jäin mäele kinni. Õnneks mitte kapitaalselt, kuid hinge tegi täis ikkaIcon_mad Sulalumi ja meetrine hang piki teed...Retard

Üldiselt, elame veel...    


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
#98
Huvitav kas siinsed inimesed ka teavad miks olukord nii hull on? Nimel aasta alguses tõsteti kütuse aktsiis[seda tundsid kõik autojuhid oma rahakotis, väideti et läheb juu tee jaoks nii et rahunege või käige jala] Samal ajal aga aga läks ainult 50% aktsiisist teedesse ja ülejäänud hoopis aga riigi rahakoti aukude lappimiseks. 2 kuud hiljem tõmmati sellest 50% määrast veel pool maha nii, et nüüd läheb ainult 25% kütuse aktsiisist eesti maa teedesse. Jutud liiguvad, et äkki saaks veel 15 % maha võtta Big Grin. Seega kõiki autojuhte karistatakse selle eest, et neil on auto. Viimase kärpimisega tõmmati kriips peale ka suurtele teede remontimistele. Pooled järgmise aasta teede remondid jäevad olemata. Lumesahku ja megi on ka 3 korda vähem kuna raha nende jaoks on eraldatud 3 korda VÄHEM!
Tänage Toompead.
#99
tallinnasse sissesõidul tühjus, järvevanal 2 rida ja suht hõre, gonsiori tn kinni, bussid olid pirta teel ja kanalis inimesed välja visanud...

mina ootan kevadet vist...Badgrin
Xloaded Kirjutas:Huvitav kas siinsed inimesed ka teavad miks olukord nii hull on? Nimel aasta alguses tõsteti kütuse aktsiis[seda tundsid kõik autojuhid oma rahakotis, väideti et läheb juu tee jaoks nii et rahunege või käige jala] Samal ajal aga aga läks ainult 50% aktsiisist teedesse ja ülejäänud hoopis aga riigi rahakoti aukude lappimiseks. 2 kuud hiljem tõmmati sellest 50% määrast veel pool maha nii, et nüüd läheb ainult 25% kütuse aktsiisist eesti maa teedesse. Jutud liiguvad, et äkki saaks veel 15 % maha võtta Big Grin. Seega kõiki autojuhte karistatakse selle eest, et neil on auto. Viimase kärpimisega tõmmati kriips peale ka suurtele teede remontimistele. Pooled järgmise aasta teede remondid jäevad olemata. Lumesahku ja megi on ka 3 korda vähem kuna raha nende jaoks on eraldatud 3 korda VÄHEM!
Tänage Toompead.
et tegelikult peaks olema vastupidi, sest jalakäiate kõnniteed ehitatakse ja hooldatakse selle sama aktsiisi rahade eest kuigi jalakäia ei pruugi aktsiisi ise maksta.


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Einohh, disaineritel mõistus otsas vist... Karl 7 4,184 24-09-2007, 12:44 PM
Viimane postitus: HotPapa
  MB kutsikate kogunemine kuskil Saksamaal vist. Werewolf 1 2,117 27-11-2006, 10:53 PM
Viimane postitus: python



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne