Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
torm tulemas vist...
#61
Kui sahka paistmas ei ole, siis peab ise rolli täitma hakkama.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
#62
Lõoke Kirjutas:
Rolz Kirjutas:
Karl Kirjutas:P.S. Hommikul kell 05:00 oli siin täiesti vaikne.

Täielik vanaduse ja seniilsuse sündroom juba, et uni läinud?
Või vastupidi teine noorus, et ennem uni ei tule?
Karl pole vist seda tabletireklaami(.......Uno) näinud,et ennast ravida!
... nyyd panid sa kyll põõsasse . Ta ju ProstamolUuno ametlik esindaja . profylaktika ... sorry OT
#63
natuke pilte:
http://www.streetrace.org/foorum/viewtop...76#p995724
#64
julm möll 5h tartust tallinna,selg märg nagu oleks kõva trenni teinud,paneb ikka mõtlema ,et 4matic vaja osta ja kui laadimine ka kadus ära jüris ja akupealt napilt linnani välja vedas siis olen rahulIcon_smile
#65
Täna sõitsin siis  korra  Mähelt -Ülemiste keskusesse ja tagasi . Pilt mida ma 4wd -lise       massina aknast nägin oli ootuspärane . "Päris paljud" olid hädas , eelkõige ühistransport ...ma pole kyll uudiseid jälginud kuid selleks ajaks liikusid vist küll mõned üksikud bussid . Pirita teel puhus "külgtuul merelt"  bussi lumme ja sinna see jäigi .
Neljapäeval hakkab see " valge rõõm" kaduma siis saab ka kucika      väljakaevamisele pühenduda Icon_rolleyes . 4wd ruulib Icon_biggrin täiega praegu .

ps. Lumelabidaäri läeb praegu hästi ... Ülemiste keskuse parklas täheldasin usinasti labidatega vehkijaid ja vaevalt neil suured labidad pagassist kohe võtta olid Smirk.
#66
Enesealalhoiu instinkt keelas autoga liiklemise. Välja saatsin ainult koera, tema oma pideva nelikveoga sai hästi hakkama. Smile

[Pilt: 1]
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#67
Koertel täna pidupäev, minu oma ka vaatamata oma madalale kliirensile lahmas läbi lume kassidele järgi, aeg - ajalt lund sisse ahmides. Tuppa kutsumist üritas ignoreerida kuni kõvemalt häält tegin.
#68
niih.. poes käik oli mega ja sain tõestust, et Cl420 ei ole talve auto Big Grin Tiskre-RoccalMare.. aega läks 3tundi.. sai kõvasti inimesi välja lykkatud.. aga nyyd siis tunked selga.. auto vahetus ja soe tee kaasa.. kaasliiklejaid abistama!.. kui kellegil seltskonda juurde vaja ja 4x4 istumise all võiksin äkki liituda?.. Icon_smile niih Sõber istub kusagil Kiili kandis juba 6tundi.. laps ja elukaaslane viidi päästeametiga koju! ..vaene poiss istub ikka seal.. Kokku Pidavat seal olema kusagil 30-40autot!.. (nii vähemalt öeldi)..
#69
tundub, et burgaa sai otsa vist...
#70
Liikusin täna marsuudil Tln- Paide- Rakvere- Jõhvi.
Keskmiseks kiiruseks tuli ca 25km/h. Siia ka muidugi peatused kaasa arvatudEusa_whistleEusa_whistle.
Ca kella 16.00 ajal oli Tln- Narva mnt.-l nähtavus tuisus max 10m, kogu kolonn liikus 20-30km/h.
Praegune teede olukord Rakverest ida poole vihm, mis kohe jäätub, tuisku idas pole, suht selge.
Jõudsin õnnelikult pärale, ja olen 400km-st rohkem väsinud kui maratonijooksust.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
#71
Ei suutnud ikka kodus püsidaEusa_whistle ja vaja statikast jäätist tuua.Mõllile hääled sisse ja statti,4wd ikka ruulib täiega.Ma ei kujuta ette kuda hommikul rahvas tööle läheb,tänava otsad on täiesti umbes!
#72
Liikluse sujumise eest vastutajana tegin vallas väkse tuuri. Meie kandis just ekstreemi ei kohanud. Liikusid nii esi-kui tagaveolised. Hooldustehnika läheb välja hommikul neljast ja eeldan, et peaks seitsmeks põhitrassid puhtaks saama. Ütleks, et tegelikult on suuremad maanteed hullemad kui külavahed - iga lükatud vall asub kohe omale vallitaha täidet koguma. ELAME
#73
liisel Kirjutas:Eusa_danceEusa_danceei lähegi... Nii sai täna otsustatud

tüüpiline naine, küla on tähtsam kui kodu Eusa_doh
#74
Veel üks kogemus riikliku tähtsusega maantee olukorrast:
Õhtu, 19.00 Tln-Narva ca 110km. Tuisuvaalud mis olid teele tekkinud olid autode poolt mägedeks sõidetud, tunne oli nagu sõidaks põllul mitte maanteel.Kõrguste vahe pool meetrit.
Nägin oma tripi jooksul ca 15 autot hanges/kraavis.
Pidasin alati kinni ja selgus et neist üle pooltel olid suverehvidEusa_prayEusa_pray
Ma nimetaksin seda enesetapuks tänase tuisuga suverehviga teele minna.
Loodan, et keegi klubilistest oma "kallikest" ei mõlkinud....
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
#75
liisel Kirjutas:
väikemees Kirjutas:
liisel Kirjutas:Eusa_danceEusa_danceei lähegi... Nii sai täna otsustatud

tüüpiline naine, küla on tähtsam kui kodu Eusa_doh

Kusjuures olengi täitsa kodus juba ja siia ma jääng... Vaatasin maja ees olukorra üle, ei ma viitsi sõpra hommikul kaevama minna...Seega tööle sõit jääb äraSmile Ikka kodu kodu kodu koduEusa_dance

Täiesti nõus sellega.
Kui ikka põletavat probleemi pole tasub jääda koju.
SEST MAANTEEAMETILE TULI JU TALV OOTAMATULT.Badgrin

Mis siis, et tormist räägiti juba kolmapäeval....
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
#76
Ma ei hakka homme hommikul higistamagi, lähen jala tööle.
#77
Nii, käidud/sõidetud siis ka Kirnast Paidesse lihtsalt huvi pärast, et kas tõesti on olukord nii hull, a ei miskit. Tee oli küll suht lumine ja üle 50 sõita ei tahtnud, aga ei olnud ühtegi ületamatut takistust millest neljaga läbi ei oleks saanud. Isegi sellist mõtet ei tekkinud, et nüüd võiks kinni võibolla jääda. Võib-olla ei ole torm siia veel jõudnud aga ütleme nii, et kaine mõistus on üle igasugusest neliveost.

Ja minumeelest võikski olla talv selline et maanteamet ei jõuakski teid puhtaks lükata. Oleks lihtsalt palju huvitavam sõita maanteedel. Ja tegelikult paras neile kes siiani kraavi on sõitnud. Järgmine kord siis ehk ei hinda enda ja masina võimeid üle ja jäävad ka kaasliiklejad ellu.

Mulle igaljuhul väga meeldib sõita sellistel teedel mis ei ole mingi soolaplägaga koos vaid ongi lumised. Maanteeamet võiks parem keskenduda teede lumest puhtaks lükkamisele ja selle soolaläga (või misiganes selle asja nimi ka ei oleks) asemel osta veel lumesahku juurde.
#78
Selline ilm võiks jääda kauemaks kui mõned üksikud päevad, sest väga mõnus on praegu Tallinnas sõita, vähemalt keegi ei tõmble, va mõned mõned üksikud nagu mina. Kuid nagu siin on juba mitmeid kordi õeldud, siis 4wd on ikka tase, ilma selleta poleks ma vist täna koju jõudnudki. Samas ei ole ka 4wd üli võimas, siis kui sul ei ole korraliku rehvi ja kliirensit. Seda tõestab see, et Indrekut sain ma täna kaks korda välja tõmmatud eelkõige selle pärast, et lihtsalt kaevas endale augu ja ei saanud sealt välja, kuna tal oli all lamell, samas mul oli nael ja kaevas küll augu, kuid samas suutis sealt kaevata ka edasi, mitte ainult ühe koha peale .
Kuid kõigile kainet mõistust ja ärge hinnake üle nii enda kui ka auto võimeid, sest muidu lõpetate samamoodi nagu enamus teised, ehk kraavis või lihtsalt kinni.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
#79
Sai ka Viljandist päälinna kulgetud, maantee oli isegi üllatavalt talutav, ainult kohati treppis. Keskmine kiirus oli kusagil 40 kanti, ma arvan, aga noh, mul kiiret ei olnudki, peaasi et enda ja auto saaks tervelt sihtkohta toimetada. Viimase saatus pole veel küll selgunud, aga eks nähä. Suureks pettumuseks pidin küll nentima, et sel pähapäeval ei sõitnudki minust Porsche Cayenne Turbo mööda, mis vist juba kuu aega iga pühapäev mööda on laksanud. Ei tea siis, mis temal täna viga oli.

Maantee maanteeks, aga Tallinnas on ju puhta hull olukord. Siin suutsin 3 korda kinni jääda, tänud Elteli tsiibimehele siinkohalBig Grin Akadeemia tee ja Ehitajate tee oli minu ajal puht ajamata, jutud käisid isegi, et sahk pidi kusagil lumevangis vaevlema. Mine võta kinni. Ühistransport ka kiratses, esimest korda nägin rehvi põletavat trolli elu jooksul. Ja kohalt ta ei liikunudki selle aja jooksul, mil ma endale parkimiskohta otsisin.

Ahjaa, küsimus targematele ka, kuna suutsin põhjakatte kuhugi kaotada ( täielik müstika, midagi ei olnud kuulda ka, et ära kaoks), siis mingi 50 km enne Tallinnat hakkasid tuled vilkuma. Eelkõige armatuuri ja salongivalgustuse tuled, esituled vist ka, aga lumesadu võis ka eksitada. Siit küsimus: kas võib olla, et pärast põhjakatte kadumist genekas vett sai ja oma töölepingu lõpetas? Kuigi imelik on jällegi, et lihtsalt aku pealt ta vist paari tundi poleks vastu pidanud? Ja märgutuled ka ei süttinud. Siiski, et taha, et vool kõiguks ja tuled vilguksid, kellelgi äkki midagi sellist olnud, teab öelda, mida karta. Auto 124 300D.

OK, läks sujuvalt OT üle, kuid tulles tagasi main subjecti juurde, ootan homset, et päevavalges kaeda selle ilusa novembriõhtu tulemusiTongue
#80
Nustu826 Kirjutas:Nii, käidud/sõidetud siis ka Kirnast Paidesse lihtsalt huvi pärast, et kas tõesti on olukord nii hull, a ei miskit. Tee oli küll suht lumine ja üle 50 sõita ei tahtnud, aga ei olnud ühtegi ületamatut takistust millest neljaga läbi ei oleks saanud. Isegi sellist mõtet ei tekkinud, et nüüd võiks kinni võibolla jääda. Võib-olla ei ole torm siia veel jõudnud aga ütleme nii, et kaine mõistus on üle igasugusest neliveost.

Ja minumeelest võikski olla talv selline et maanteamet ei jõuakski teid puhtaks lükata. Oleks lihtsalt palju huvitavam sõita maanteedel. Ja tegelikult paras neile kes siiani kraavi on sõitnud. Järgmine kord siis ehk ei hinda enda ja masina võimeid üle ja jäävad ka kaasliiklejad ellu.

Mulle igaljuhul väga meeldib sõita sellistel teedel mis ei ole mingi soolaplägaga koos vaid ongi lumised. Maanteeamet võiks parem keskenduda teede lumest puhtaks lükkamisele ja selle soolaläga (või misiganes selle asja nimi ka ei oleks) asemel osta veel lumesahku juurde.

Ega tegelikult keegi väga ei nurisegi , sõidud saavad kõik sõidetud nii esi kui ka tagaveolistega ja seda nii minevikus kui ka tulevikus . Ma ei hakka rääkima neid aegu (80- ndate lõpupoole) kui sõita tuli misiganes kummiga (oli hea kui üldse korraliku mustriga kumm all oli) . Ja talv see tuli alati ootamatult . Ma ei imestaks kui me 10 a pärast ,nähes lund maha sadamas mõtleme sellepeale kui looduskaose peale . Ühinen eelkõnelejaga  sesosas ,et tegelikult on selline ilm FUN ...ja nautigem seda kuniks on antud Icon_biggrin  Tehke kõike seda mida saab lumega teha ..lastega ... perega  või siis klubilistega . Minetea äkki teeks klubilistega koosoleku lauluväljakuesisel platsil ?!  ja võibolla laseks ka liugu veidi (kelgud kaasa ja mäele) ... KUNIKS LUMI ...


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Einohh, disaineritel mõistus otsas vist... Karl 7 4,183 24-09-2007, 12:44 PM
Viimane postitus: HotPapa
  MB kutsikate kogunemine kuskil Saksamaal vist. Werewolf 1 2,116 27-11-2006, 10:53 PM
Viimane postitus: python



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne