Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xloadedi suguste teemad.
#1
Jube eelnevalt tundus ,et xloaded on suhtelislt veider tüüp a.la ostan auto mida pole toodetud.
Ilmselt on Aikud ja Petsid leidnud oma olematu IQ jaoks viisi kuidas roomata BMW foorumist siia.Soovitan osta järgmine BMW 328,panna nokats õhtul purki ja hommikul pähe ,rebida Statikast megabeib ja siis minna kruusateedele hoorama.Loodetavasti jõuab mõni sahk ka kruusateedele ja toimub meeliülendav kohtumine.
Vasta
#2
Issanda loomaaed pidavat suur olema, räägitakse....Icon_rolleyes
Vasta
#3
Täiesti pooldan, et foorumis võiks vähe karmim tsensuur olla. Eusa_think
Vasta
#4
Aitäh tähelepanu eest, olen väga meelitatud!
Arvata on, et ei tea MB kohta piisavalt ja sellepärast uurin.
Tuleb välja et isegi pooled siin olijatest ei tea piisavalt, vaid uurides avastavad uusi assju.

Pealegi BMW klubilisi pole mõtet maha teha seal on samasugused mehed et BMW on nagu püha lehm mille pedaali ei tohi põhja suruda VOT NII!

Paari aasta pärast ehk jagan rohkem ja jah ma piinan oma 328-at nagu looma ja teen seda mõnuga. Mersut aga mitte kuna see ei paku piisavalt PINGET! pigem naudin mugavat sõitu.

Igatahes arvamusi on erinevaid ja igaüks hindab autosi ka erinevalt. Tekki ma oma autodele küll talvel peale ei tõmba aga hooldan neid alati ja kõik vigase või vähekenegi defektse parandan/vahetan kohe. Ja kogu see aeg ja raha peab ennast ära tasuma sõidu rõõmuna nii igapäev kui ka talvel jäärajal!

Pole mõtet nimetada mind mingiks rullnokaks kuna ma ei mängi tänavatel lolli ja pea alati hoian kinni ka piir kiirusest +/- 10km/h.
aga kui tahan et auto süstiks siis peaks to suutma seda ka teha.

Nii, et varuks natuke kannatust pole vaja kohe rumaluse ja teadmatuse pärast maha lüüia!

Nael kummi...
Vasta
#5
Ei oskagi kohe kommenteerida!
Kas nüüd rangemat on vaja, või mida siin rangemaks tehagi. Mõned tulevad lihtsalt oma autot müüma, süvenemata reeglitesse...
Mõni vb ei viitsi lihtsalt otsingut kasutada.
Samas miks mitte selline teema olla, asukoht ainult vaba teema all.
Kes tahab see vastab, kes tahab see mitte, inimene teeb oma rahaga mis tahab, kohut me teiste üle mõista ei saa ja teadmatus pole alati ka lollus, nii et jah. Rahu!
Vasta
#6
Tõnn Kirjutas:
Xloaded Kirjutas:pea alati hoian kinni ka piir kiirusest +/- 10km/h.
aga kui tahan et auto süstiks siis peaks to suutma seda ka teha.

Icon_biggrin siin täitsa vastupidi sellesmõttes, et ma pole kunagi saand aru nendest tüüpidest kes süstivad kiiresti järsult paigast ja siis hakkavad ees plokkima, et nagu algul paigaltvõtul oleks jube kiire, samas kui mina lähen sujuvalt alati ära ja pärast need hullud süstijad jäävad mulle jalgu siis ma imestan, et näed kas polegi kiiret vää? ja siis pean ise mööda laskma kui mul kiire on...
eks teil vist ole siuke põhimõte, et fooriall ja peale ristmiku lapatspõhja ja käppelt minema kuni piirkiiruseni?kui samas mina alati sujuvalt lähen kohalt ja kui kiire siis ületan kiirust ja süstijad jäävad lõpuks jalgu...
aga viimasel ajal kiirust ka ei ületa kuna küttehinnad kallid ja vaja säästusõitu ikka teha

Ei süsti voori tagant kunagi kui ei ole just paremas reas esime ja soov saada vasakusse ritta.
Elu suurim rööm:
Ilusal vaiksel hommikul kuskil ***** või lennuväljal.
Käivitad oma truu ratsu ja kuulad kuidas mootor vaikselt vuhinal oma häält teeb. Lased nati soeneda ja valmistad käsi ette kiireks käiguvahetuseks. Kui oled valmis siis surud ratsu pedaali põhja ja kuuled kuidas V6 alguses teeb oma V6 mahedat urinat, siis karjatab ja seejärel juba vihase röögatusega asfalti rebides raketina edasi sööstab. Tunned kuidas neerud enast selgrooümber paeluvad... see lihtsalt on eli parim feeling! SArnaselt hea on ntx langevarju hüppe vaba langus kui aga vari lahti siis jäe igavusest magama või naudi vaadet... vot nii!
Linnas ei mängi pea kunagi lolli, alati annan teed kui näen et vasak põõrde sooritaja taha võib ummik tekkida. Elukaaslane(jalakäiia) alati kiidab, et sinuga on nii hea sõita alati lased jalakäiad üle ja kunagi ei pritsi neid vaid võtad ennem hoo maha.

Kui see on tüüpiline rullnokk siis eks ma olen seda aga nokkad ei tähenda üldse mitte bmw´-d kuna nokkad liiguvad kõigega mis on hea ISEGI MERSUGA!(jube eks Big Grin)
Vasta
#7
Xloaded Kirjutas:Paari aasta pärast ehk jagan rohkem ja jah ma piinan oma 328-at nagu looma ja teen seda mõnuga. Mersut aga mitte kuna see ei paku piisavalt PINGET! pigem naudin mugavat sõitu.

Sa nagu enda sõnadele vastu ei räägi, eriti kui vaadata seda teemat?

http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=10557
Vasta
#8
Karl Kirjutas:
Xloaded Kirjutas:Paari aasta pärast ehk jagan rohkem ja jah ma piinan oma 328-at nagu looma ja teen seda mõnuga. Mersut aga mitte kuna see ei paku piisavalt PINGET! pigem naudin mugavat sõitu.

Sa nagu enda sõnadele vastu ei räägi, eriti kui vaadata seda teemat?

http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=10557

+1NodNod
Vasta
#9
Tõnn Kirjutas:kui paljud lisavad oma autole kilowatte siis ma kui võimalik oleks teeks vastupidi, võtaks kilowatte vähemaks kui sellevõrra saaks masinat ökonoomsemaks ja kindlustust odavamaks...kui see võimalik oleks
osta roller?Rolleyes
Vasta
#10
Ei tea. Väiksed bensiinimootorid on jälle sellised mida pead vajutama, et see läheks(kus siin ökonoomsus on?) Top Gearis tehti test kus mingi 1.5L hübriid lasi M3-lmega(4.2L) võidu ja M3 võttis 10 raja peale vähem kütust kui 1.5L piinates! Nii et kui linnas kiiret elu elades siis joob see väike enam kui suur mootor. Väike vana diisel on ohtlik nii linnas kui maanteel Just oma nõrga jõuetu mootori pärast(mõõtasõit võib väga kurvalt lõppeda kui just terve tee tühi pole)


Ja kui kiirendus ei pakku mingit pinget siis kindlasti pakkub miski muu (kasvõi korvpalli vaatamise ja ROck-i joomine) ega kõik ei olegi ju ühesugused. Põhimõtteliselt on hull/veider meist endist erinev inime. Olen näinud tüüpi oma jaaguari ees võrelt rätikuga kärbseid nokkimas, arvan, et see oli juba liig aga ega ma teda siis selle pärast maha tee.
Nattuke sallivam võiks teiste vastu olla.
Vasta
#11
väikemees Kirjutas:
Karl Kirjutas:
Xloaded Kirjutas:Paari aasta pärast ehk jagan rohkem ja jah ma piinan oma 328-at nagu looma ja teen seda mõnuga. Mersut aga mitte kuna see ei paku piisavalt PINGET! pigem naudin mugavat sõitu.

Sa nagu enda sõnadele vastu ei räägi, eriti kui vaadata seda teemat?

http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=10557

+1NodNod

Üks auto võiks olla lihtsalt lõhkumiseks eeldasin nii 25-50k väärtuses raketti hobi autoks. Ega ma siis oma igapäeva liikurit lõhu.
See on nagu kellegi vana väide,et oma naist ikka hoia ja armukest hoora! Need plekist liisud on siis mulle nagu armukese eest Tongue
Vasta
#12
Xloaded Kirjutas:Üks auto võiks olla lihtsalt lõhkumiseks eeldasin nii 25-50k väärtuses raketti hobi autoks. Ega ma siis oma igapäeva liikurit lõhu.
See on nagu kellegi vana väide, oma naist ikak hoia ja armukest hoora! Need plekist liisud on siis mulle nagu armukese eest Tongue
osta LADA ja ülejääk jäta juppide jaoks.
Vasta
#13
marek Kirjutas:
Xloaded Kirjutas:Üks auto võiks olla lihtsalt lõhkumiseks eeldasin nii 25-50k väärtuses raketti hobi autoks. Ega ma siis oma igapäeva liikurit lõhu.
See on nagu kellegi vana väide, oma naist ikak hoia ja armukest hoora! Need plekist liisud on siis mulle nagu armukese eest Tongue
osta LADA ja ülejääk jäta juppide jaoks.

Hetkel on selleks vana hea corolla mille mootorit on nati näppitud.
Soov see siis milegi püssima vastu välja vahetada. Rada lükkatakse maal lähiajal sisse kui külm ja lumi lubab Smile
Vasta
#14
liisel Kirjutas:mul ka vana auto, see ei tähenda et teda lõhkuma peaks.

Kes väitis, et sa peaksid?
Vasta
#15
Xloaded Kirjutas:Hetkel on selleks vana hea corolla mille mootorit on nati näppitud.
Soov see siis milegi püssima vastu välja vahetada. Rada lükkatakse maal lähiajal sisse kui külm ja lumi lubab Smile
"esiüherattavedu" nüüd küll ralliauto ple Badgrin
Vasta
#16
Mida teemaarendust- üks tahab kilovatte vähemaks ja teine kilovatte juurde Icon_lol

Ma arvan küll, et mõlemad variandid on mersul isegi siiamaani tootmises ja sobiva leiab endale igaüks, keda mersud huvitavad. Kuid teema, kus otsitakse MB foorumis autot ribadeks sõitmiseks on küll natuke möödaThumbsdown
Vasta
#17
Ütleme nii siis,et igast autost saab kord Opel. Ega ole see Mercedes ka enam hea ole, kui on käest väga ära lastud, loodame, et selliseid on vähe!

Endalgi vahepeal tekkis kahtlus mida teha autoga, remont läheb sama kalliks, kui tuua saksast teine w124, sama aasta! Siiski jah oma on oma ja tead mis on tehtud.
Igal asjal on otstarbekuse piir kas teha või mitte ja millisel otstarbel.
Vasta
#18
Tõnu_111 Kirjutas:Mida teemaarendust- üks tahab kilovatte vähemaks ja teine kilovatte juurde Icon_lol

Ma arvan küll, et mõlemad variandid on mersul isegi siiamaani tootmises ja sobiva leiab endale igaüks, keda mersud huvitavad. Kuid teema, kus otsitakse MB foorumis autot ribadeks sõitmiseks on küll natuke möödaThumbsdown

aga need MB mis romurallidel osalevad?
Vasta
#19
Xloaded Kirjutas:
liisel Kirjutas:mul ka vana auto, see ei tähenda et teda lõhkuma peaks.

Kes väitis, et sa peaksid?

part sina võiIcon_lol... kasutaja auto või hoopis koguni tann15
Vasta
#20
Xloaded Kirjutas:
väikemees Kirjutas:
Karl Kirjutas:
Xloaded Kirjutas:Paari aasta pärast ehk jagan rohkem ja jah ma piinan oma 328-at nagu looma ja teen seda mõnuga. Mersut aga mitte kuna see ei paku piisavalt PINGET! pigem naudin mugavat sõitu.

Sa nagu enda sõnadele vastu ei räägi, eriti kui vaadata seda teemat?

http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=10557

+1NodNod

Üks auto võiks olla lihtsalt lõhkumiseks eeldasin nii 25-50k väärtuses raketti hobi autoks. Ega ma siis oma igapäeva liikurit lõhu.
See on nagu kellegi vana väide,et  oma naist ikka hoia ja armukest hoora! Need plekist liisud on siis mulle nagu armukese eest Tongue

Soovitus ja järeldus : siin
... ehk siis , Mercedes pole just kõige parem valik "rallimiseks".
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne