Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
probleemid w124-ga
#1
Niisiis kiskusin täna armatuuri välja, kuna seal põles pirn läbi ja tahtsin selle välja vahetada. Vahetasin selle pirni ära ja siis uurisin niisama seal armatuuri taga neid pirne ja 2 tükki oli üldse puudu. Noh mis seal siis ikka, panin pirnid sisse, aga 1 tuli jäi põlemaIcon_neutral Ei saanud manualist välja loetud, et mida see tähendada võiks. mingit sümbolit seal peal ei ole ja annab sellist oranzi valgust. Teine pirn enne eelsüüteküünla lampi - ehk siis tagant kolmas. Loodan et keegi oskab öelda mis see on.

Üks probleem veel, nimelt seal keskkonsoolis enam pirnid ei põle. Nende keeratavate nuppude omad. Mõtlesin et äkki on pirnid läbi, vahetasin ära, aga see ei aidanud. Niikaugele ma pole veel jõudnud, et neid pistikuid ja asju seal kontrollida, kas seal juhtmestikus kuskil mingi kaitse võib ka olla? Igaksjuhuks küsin, sest kui ma seal selle konsooli laiali lammutan, siis teaks tähelepanu pöörata.
Vasta
#2
Üldjuhul on nii, et ei ole mõtet neid pirne juurde ise panna. Ja kui seal mingit sümbolit ei ole, siis veelvähem on mõtet sinna mingiseid pirne ise toppida. Need niikuinii ei hakka tööle õieti.

kunagi tegin ühe teise autoga samamoodi, et toppisin tühjadele kohtadele pirnid sisse, tulemuseks oli see, et käsipidurit tõmmates hakkasid erinevad hoiatustuled armatuuris põlema. ka need millel mingit tähistust ei olnud.

Need lihtsalt selleks seal, et erineva varustusega autol saaks põhimõtteliselt kasutada samu detaile

Ja kas seal muidu mitte abs-i lamp ei ole?
Vasta
#3
Ei, abs-i lamp on tähistatud. See on vasakul pool. Ma mõtlesin, et see näitab et midagi valesti onIcon_redface.
Vasta
#4
Lugesin seda teemat ja sain teada, et konsooli valgus sõltub sellest reostaadist mis armatuurs on. Niisiis kiskusin enda oma välja ja see nägi selline välja nagu oleks midagi läbi kärsanud. Tõin siis poest teise asemele, aga ikka ei ole mingit muutust selles osasIcon_cry

Mis veel viga võib olla?
Teadjamad ehk oskavad abistada.
Vasta
#5
mul ntx oli juba auto ostes nii, et keskmine konsoolivalgustus töötab siis kui keerata võti esimesse astmesse. niipalju uurisin, et mingisugust ratsi on tehtud tuledelüliti juures, kust siis on viidud mingi valgustuse juhe otse pirni tagant süütelukku vms. ehk siis tuledelülitist keeran tööle kellade valgustuse, ja muu osa käib võtme ACC asendist. arvan et sul võib ka kusagil lüliti juures(vbl. ka lüliti ise) mingi jama olla. proovi viia vool otse mõnele juhtmele peale mis seal süsteemis on aga vaata et vale juhtme külge ei pane. kõige lihtsam on lasta vool läbi proovilambi juhtmeisse.
Vasta
#6
Proovisin ka nii, et panin auto käima - mitte essugi. No kui ma selle konsooli laiali kiskusin, siis mõõtsin testeriga sealt pistikust, mis sinna plaadi külge läheb ja oli pinge olemas 12 kuni 15 voldi piires. Kas see trükiplaat võib omadega äkki õhtal olla? Aa, siis enne poteka vahetamist ma surkisin seal plaadiga ja lühistasin "+" ja "-" -e ära, siis lõi kõik tuled põlema seal. Aga kuna ma elektris suht võhik olen, siis ei osanud ise sellest midagi järeldada peale selle, et kuskil mingi rada läbi põlenud on.
Vasta
#7
põhimõteliselt on küll nii, et kui sa need rajad seal trükiplaadil ära lühistasid, siis annab see sama välja, nagu ühendasid pistikus omavahel kaks klemmi ära.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w124 süüteluku vahetus kraabus 2 200 18-04-2024, 06:21 PM
Viimane postitus: kraabus
  Kuidas eemaldada w124 esiukse aknatõstuki mootorit kui klaas ei liigu? kraabus 2 157 02-04-2024, 07:27 PM
Viimane postitus: kraabus
  W124 "duo valve" (puhub sooja) Manifesto 3 386 22-03-2024, 05:14 PM
Viimane postitus: Manifesto
Photo W124 1989_alu velg v. terasvelg? squirrel9 4 228 29-02-2024, 10:30 AM
Viimane postitus: squirrel9
  w124 om606 käigukast/sidur eenupeenu 3 291 26-02-2024, 02:03 PM
Viimane postitus: eenupeenu
  Mure W124 pööretega spy4 21 7,861 19-03-2023, 11:28 PM
Viimane postitus: v6sa
  w124 karbikatete tüüblid IndrekJ 3 396 22-12-2022, 05:22 PM
Viimane postitus: stihl
  W124 3.0d mootori mure. M1X 4 663 29-11-2022, 09:33 PM
Viimane postitus: M1X
  W124 -> W213 (ekraan jne) nostromo 4 753 08-01-2022, 04:44 PM
Viimane postitus: kaupo51
  w124 Robin03 0 540 10-11-2021, 02:02 AM
Viimane postitus: Robin03



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne