Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VARASTATUD VALUVELJED
#21
Kuule mike, kust sa said need veljed mida saa müüd?
Vasta
#22
kui aus olla ei pidanud aitama üksgi turva polt varastel pidid olema neid turva padruneid lademes ja valitakse taskust välja just sobiv ja kui seda ei ole lüüakse lihtsalt padrun otsa ja keeratakse lahti sest turva polte ei panda nigunii sama tugevalt kinni kui tavalisi pigem minu soovitus oleks panna mittu erinevat polti ühele veljele.
Aga vargused kahjuks suht inn paldiskist varastati sõbralt golfist terve audio süsteem.
Vasta
#23
allan1 Kirjutas:Eks ta nii on jah, see vargapolt ei takista proffi. Kui ikka tahtakse siis ka viiakse. 90% on asi auto asukohas(parkla). Viimaselajal on muidugi eriti nahaalseks mindud. Pmst on soovitav parkida üks külg vastu seina või äärekivi(ettevaatust). Omast kogemusest ka selline variant et kaks naabrit pargivad autode kundepoolsed küljed päris kohakuti(30 cm). See eeldab muidugi head manööverdamisoskust.
Kuskilt kuulsin et lasnamäelt oli üks punt teolt tabatud..huvitav mis sai...

olen kuuld et tehakse jah nii ,et takistatakse ühe külje velgede ligipääs.

Ega varas kahte velge ei müü sest keegi ei ostaks(kui ei ole tavalised veljed mida suht palju liikvel)
Vasta
#24
Tundub, et ka minu maja ümbruses on veljevargad viimasel ajal pead tõstmas. Täna hommikul poole 8 paiku käis mingi sepp naise c-klassi all olevaid amg replikaid vaatamas, uurimas ja katsumas. Ei jõudnud ise piisavalt kiiresti voodist välja ja riidesse, et lähemalt uurima minna, mis huvid tollel tüübil olid, aga ega keegi heade kavatsustega vast niimoodi teise mehe velgi ikka ei vaata.

Pole just mingid kallid veljed, aga jama siiski, kui hommikul auto telliste peal avastad. Tegemist küll kortermaja kinnise aiaga, mis on valgustatud, aga nägu näha, siis see probleemiks ei ole. Mõned nädalad tagasi läksid kõrvalmaja hoovist jalutama veljed tutika e-klassi kupee alt. On küll olemas vargapoldid, aga need ei pruugi eriliseks takistuseks olla.

Ei oska nagu midagi ette ka võtta... Ööseks rõdule valvama jääda ka ei viitsiks. Variant oleks ehk veel ühed poldid juurde võtta, et oleks kahte erinevat tüüpi, aga tea, kas seegi aitab. Oskab keegi ehk head nõu anda, mis rahulikuma une tagaks? Plekkvelgede või miskite vanade kulunud valukate peale ka üle minna ei tahaks...
Vasta
#25
mitu komplekti (näiteks 5 Smirk ) erinevaid turvapolte ja äärekivile väga lähedale parkida
oleks ju hirmus tüütu 20 le poldile padrunit otsa taguda Icon_twisted
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#26
Kõige mõistlikum on tõesti parkida nii et oleks elu raske neid velgi kätte saada. Sest turvapoldid ei aita kunagi, alati leidub spets. padrun millega saab igat tüüpi turvapoldi alt. See turvapolt on aind pisisulide eest, need kes sellega tõsiselt tegelevad on varustus olemas.
Vasta
#27
Kui tullakse NENDE velgede järele, siis ei aita midagi.Crybaby

Juhusliku suli vastu aitab kasvõi üks turvapolt. Mida rohkem turvapolte, seda suurem on võimalus avastada auto hommikul velgedel seismas (ja kättemaksuks sisselöödud akendega-kraabitud külgedega Retard) telliste asemel.

Parkimiskohta ju ka üsna tihti valida väga pole... Eriti magalates.
Vasta
#28
(31-08-2010, 03:37 PM)v6sa Kirjutas: Parkimiskohta ju ka üsna tihti valida väga pole... Eriti magalates.

Paraku pole jah ühtegi äärekivi, mille vastu parkida annaks. Variant oleks uurida mingisuguseid liikumisandureid, aga siis hakkab tõenäoliselt iga rattakoopasse pugeva kassi peale ka karjuma. Tehniliselt ka vast keeruline teostada.

Praegu saan ainult loota sellele, et pätipoiss sai aru, et tegemist replica velgedega ning huvi ehk lahtus. Jää või ööseks valvama...
Vasta
#29
....panime ühistuga ka maja esist jälgiva kaamera ja täna öösel on keegi selle suunanud taevasse ning üritanud ära võtta (kronsad kõveraks väänatud). Üksi ei ulata, keegi pidi "pätikat" tegema.
Peaks vist teise veel panema, siis jälgivad ka teine-teist, muidu tuleb pätt nö. selja tagant, lükkab kaamera üles ja teeb mis tahab.

JUBE ELU ON LAHTI LÄINUD
Aga äkki jänku ise alustas...
Vasta
#30
tuttava autolt viidi mingi aeg rattad alt. rattad olidki all ainult erinevate turvapoltidega, ja kui ta auto kõhuli maast leidis, olid poldid nagu mõnitamiseks ilusti katusele üles rivistatud.
Vasta
#31
Soovitan kõrval seisva auto omanikuga läbirääkida ja parkida kõrvalistuja poolsed küljed võimalikult lähestikku.
Kurjajuur
Vasta
#32
Jüris ka tegutsevad naabrimehel oli Volvol juhipoolsed ratta poldid lahti keeratud hommikul, ju miski segas, et asi pooleli jäi.
Üle eile pakuti mulle Jüri Konsumi ees 17 tolliseid AMG monokaid, jutuga umbes kuule ma vaatasin su autol sarnased veljed kas veel ei taha ühte komplekti.
Vasta
#33
(31-08-2010, 01:00 PM)soo Kirjutas: Tundub, et ka minu maja ümbruses on veljevargad viimasel ajal pead tõstmas. Täna hommikul poole 8 paiku käis mingi sepp naise c-klassi all olevaid amg replikaid vaatamas, uurimas ja katsumas. Ei jõudnud ise piisavalt kiiresti voodist välja ja riidesse, et lähemalt uurima minna, mis huvid tollel tüübil olid, aga ega keegi heade kavatsustega vast niimoodi teise mehe velgi ikka ei vaata.

Pole just mingid kallid veljed, aga jama siiski, kui hommikul auto telliste peal avastad. Tegemist küll kortermaja kinnise aiaga, mis on valgustatud, aga nägu näha, siis see probleemiks ei ole. Mõned nädalad tagasi läksid kõrvalmaja hoovist jalutama veljed tutika e-klassi kupee alt. On küll olemas vargapoldid, aga need ei pruugi eriliseks takistuseks olla.

Ei oska nagu midagi ette ka võtta... Ööseks rõdule valvama jääda ka ei viitsiks. Variant oleks ehk veel ühed poldid juurde võtta, et oleks kahte erinevat tüüpi, aga tea, kas seegi aitab. Oskab keegi ehk head nõu anda, mis rahulikuma une tagaks? Plekkvelgede või miskite vanade kulunud valukate peale ka üle minna ei tahaks...

Ma küll vahel vahin, kuna mul on endal plaan velg välja vahetada (eriti c-klasse just), siis vaatan mis rehv peale on pandud ning mis velg, aga jah... alt ära keeramise ideid mul pähe ei tule Smile
Vasta
#34
(01-09-2010, 10:07 AM)Markko Kirjutas: Jüris ka tegutsevad naabrimehel oli Volvol juhipoolsed ratta poldid lahti keeratud hommikul, ju miski segas, et asi pooleli jäi.
Üle eile pakuti mulle Jüri Konsumi ees 17 tolliseid AMG monokaid, jutuga umbes kuule ma vaatasin su autol sarnased veljed kas veel ei taha ühte komplekti.

Wow, keegi isegi Jüris julgeb midagi sellist korda saata? Samas seal on vihjeid väga kerge saada ja kui kohalik, siis õhtuks on veljed tagasi ja pätil ai-ai.

Minu lahendus on elada eramajas, keset põldu..koertega ja väga kahtlase mainega. Pole vaja autosi lukustada ega midagi Smile

Samas on mul küsimus.. Kui sul on kõik 5 polti turvapoldid, kas see kuidagi ohtlikuks ei lähe? Ma mõtlen siis, et äkki nad ei hoia nii hästi või midagi..
Vasta
#35
Sain omale lahenduse nn. minikasko näol. Võtsin Swedbanki Varakindlustusest pakkumise. Omavastutus on 2000,- ning hüvitavad lisavarustuse kuni 10 000,- eest. Kuumakse tuli sealjuures 97,-
Ega ühtegi teist head varianti pähe ei tulnudki. Seniks kuni kindlustus kehtima hakkab, seisab auto igaks juhuks öösiti tööjuures valvega parklas. Hea muidugi, kui paanika põhjustajaks oli mõni selline, kes endalegi plaanib velgi osta, mitte kelleltki laenuks võtta...
Vasta
#36
(01-09-2010, 11:31 AM)Harry Kirjutas:
(01-09-2010, 10:07 AM)Markko Kirjutas: Jüris ka tegutsevad naabrimehel oli Volvol juhipoolsed ratta poldid lahti keeratud hommikul, ju miski segas, et asi pooleli jäi.
Üle eile pakuti mulle Jüri Konsumi ees 17 tolliseid AMG monokaid, jutuga umbes kuule ma vaatasin su autol sarnased veljed kas veel ei taha ühte komplekti.

Wow, keegi isegi Jüris julgeb midagi sellist korda saata? Samas seal on vihjeid väga kerge saada ja kui kohalik, siis õhtuks on veljed tagasi ja pätil ai-ai.

Minu lahendus on elada eramajas, keset põldu..koertega ja väga kahtlase mainega. Pole vaja autosi lukustada ega midagi Smile

Samas on mul küsimus.. Kui sul on kõik 5 polti turvapoldid, kas see kuidagi ohtlikuks ei lähe? Ma mõtlen siis, et äkki nad ei hoia nii hästi või midagi..

Ega see hea ei ole. Ja kui ma ei eksi siis minuteada oli BMW foorumis kuskil jutt kus bemmi omanikul varastati veljed ära ostis teine siis ueed pani mitu erinevat turva polti ja oh häda. Auto oli ikka pakkudel turvapoldid kapotil ja tagatipuks siis kapotile kraabitud MEES ÄRA N**SSI MEIEGA. Kas see on siis parem. takista parem ühe külje velgedele ligipääs.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  M: 18`` OZ valuveljed - MAE Patented Design timurk 0 1,689 17-05-2016, 12:05 AM
Viimane postitus: timurk
  Varastatud w220 esipampri liistud Ro8ert 2 2,633 15-05-2014, 07:54 PM
Viimane postitus: free4offers
  Varastatud ATV, keevitused, plasmalõikur. Volts 0 2,280 24-04-2014, 07:15 PM
Viimane postitus: Volts
  Varastatud MB W123 ilukilbid Mich 0 1,838 04-07-2013, 01:18 PM
Viimane postitus: Mich
  Varastatud veljed rax31 0 2,259 27-09-2012, 05:30 PM
Viimane postitus: rax31
  Varastatud MB valuveljed 16" Tallinnast haamer 0 2,214 24-03-2012, 05:19 PM
Viimane postitus: haamer
  Varastatud w211 Peeglid junkru 7 5,905 01-01-2012, 07:50 AM
Viimane postitus: nostromo
  Varastatud hall Mercedes Benz E 230 region05 3 4,077 02-11-2011, 02:25 AM
Viimane postitus: region05
  01.09.2009 VARASTATUD hall CE 300! - LEITUD! heiki_p 40 26,879 06-06-2011, 10:31 PM
Viimane postitus: kalle68
  Varastatud Lexus GS 430 President 760AXU Andres65 4 5,510 03-04-2011, 05:29 PM
Viimane postitus: laisad



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne