Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tööga tuuga
#1
Eile teatavaks et, kuna majandussurutis siis tuleb tööandjal kulusid kärpida ja sain päevapealt teada et minu töökohta enam pole.

Seega väike abi palve fooumi inimestele: kui kellelgi on miskit tööd pakkuda siis andke palun teada!

Endal kogemusi Mb remondis (imre juures) kaks aastat ja pärast seda olin siis upitaja(teleskoop-laaduri) juht kaks aastat,autojuhi kogemused ka.

Kui nüüd küsida et mis tööd otsin siis ei tea ise ka ,aga midagi vaja ruttu leida kuna pere tahab toitmist ja elu elamist.

Ette tänades Mihkel!
Päikest Rolleyes
Vasta
#2
praegu paljudel selline jutt
mu tuttavad ehitajad istuvad juba kuu kodus naise palga peal
Vasta
#3
Tundub et asi läheb aina hullemaks....
Olen juba 3 nädalat koguaeg tööd otsinud ei leia, tee mis tahad ei leia Thumbsdown
Kellelgi siit pole vaja miski töö-ärategijat?
Vasta
#4
Äkki CV-online ja CV-keskus abiks?! Või ehk Hyppelaud.ee
Vasta
#5
Arvan, et portaali kaudu on üsna mõtetu hetkel otsida, nad nagunii ülekuhjatud...kõik otsivad midagi. Enamuselt kui sa pole mingi hull tegija siis isegi ei kõlba vastata, kas on lootust või mitte ja siis aind passid ja ootad  seda vastust, mida ei tulegi.
Vasta
#6
A mis tööd sa otsid? Vaata: www.sargontes.ee
Puhastus firma.....tuttava oma. Otsisid inimest mingi aeg tagasi. Küsi Henry Tali ja ütle et minu käest said numbri!
Vasta
#7
Mul sõber kunagi töötas seal, töötingimused hea ja palk oleneb suht jah sinu ületundidest.
Vasta
#8
No parem kui kodus istuda.....kuuldavasti katseajal 10 kätte ja hiljem 20 tuuri!
Vasta
#9
eks ikka igapäev saab hyppelauad ja igasugused cvkeskused korda 20 läbi lapatud.... Icon_neutral
parim tööpakkumine oleks ikkagi upitajale tagasi, aga egas muud tööd ka ära ei pelga. Kuid minu puhul on jama see et olen suur ja uskuge või mitte keegi ei taha endale suure kõhuga meest... ei teagi mis viga viimase 1,5 aastaga 45 kilo turjale juurde tulnud(aga ok see pole see teema).
Ehk peaks vaatama endale tööd mingi a´la kaubikule aga ega neidki kohtasid pole.
Kõige hullem ongi see et kandideerid siia-sinna ja 10 kohast 1 vastab. Aga see ka et sorry lemps teie kahjuks ei osutunud valituks Icon_mad
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne