Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mb Cl 420
#21
ei ole midagi keerulist, lihtsalt kui pole enne lahti kiskund, siis võid ära lõhkuda. see kallim toonida on mõttetu BS jutt et rohkem raha küsida lihtsalt. polstrid käivad lihtsalt ära ja tagant pole vaja midagi lammutada. aga muidugi fööniga ei tohi kuumutada pärast.
Vasta
#22
kuidas sul on, kas klaasid ei külmu ära? ma lasin küll piisavalt silikooni aga tundub et ei aitaIcon_confused
Nende kupeedega üldse hull lugu, kuna kogu aeg käivad aknad üles/alla...ple ikka talveautoks mõeldud.
Vasta
#23
Mersuvend Kirjutas:kuidas sul on, kas klaasid ei külmu ära? ma lasin küll piisavalt silikooni aga tundub et ei aitaIcon_confused
Nende kupeedega üldse hull lugu, kuna kogu aeg käivad aknad üles/alla...ple ikka talveautoks mõeldud.
sprei ei aita, liiga vedel, kasuta silikooonÕLI mida müüakse väikeses pudelis, pane mõlemale poole kokku pool pdl't ja vähemalt 1 kuu mureta. Unibrow muidugi kui päeval sajab padukat ja omikul -10 siis võib ikka kinni külmuda, sest vihm peseb õli vahelt ära. lisaks õlile tasub enne "rain-x" taolist asja peale määrida, see aitab ka natuke.
Vasta
#24
niih.. kevad käes, ilmad soojemad ning masin talveunest üles äratatud, ja lahendamata probleemid oleks vaja ära lahendada, diagnostikasse pole veel jõudnud, kui auto käitumine näitab kõik 100% õhulugeja veale, sai siis täna poodides uurimas käidud, paljud ei leidnud üldse sellist osa, kui auto-maailm selle lõpuks leidis, ning pakkus ainult Boshi oma, ning hinnaks oli tal 11500.- (lubas küll hinna 8000.- lasta).. aga natukene kalli võitu ikka.. Icon_redface CLK oli sama probleem, ehk siis Silber pakkus 7500.- pärast Autoekspertist sai "südame" 1200.- ..oleks siis küsimus kas on keegi veel sama probleemi otsas olnud ja kas on võimalik kusagilt odavamalt seda jubinat saada?
Vasta
#25
see peaks olema "eluaegne" õhulugeja, minu omal oli 1 traat lahti põrunud. sai remontida.
Vasta
#26
marek Kirjutas:see peaks olema "eluaegne" õhulugeja, minu omal oli 1 traat lahti põrunud. sai remontida.

mhmm, väga huvitav kuulda...hetkel just ongi mul selle viga!
Vasta
#27
Mersuvend Kirjutas:mhmm, väga huvitav kuulda...hetkel just ongi mul selle viga!
nagu näha siis orig. on ikkagi selline:
[Pilt: 222b2cc96cec.jpg]
suva pilt googlest!

boschi asju tasub uurida baktist ja autoasi'st.
Vasta
#28
..mul see mustast plastikust see kobakas, aga nüüd küsiks sellise korralikult rumala küsimuse, kuidas too lahti käib (ära tuleb) vms?.. Icon_redface
Vasta
#29
to marek: ju siis ikka õige jah, eks vaatab mis teha annab!
mac: ise ei võtnud lahti, ei oska hetkel aidata...aga jubina hind muidu võtab jah nutuseks. Mul hetkel peal kasut. 5,0 oma ja kütust võtab nagu V12Sad
Vasta
#30
-Mac- Kirjutas:..mul see mustast plastikust see kobakas, aga nüüd küsiks sellise korralikult rumala küsimuse, kuidas too lahti käib (ära tuleb) vms?.. Icon_redface
pistik lahti, siis üks pihusti pistik ka lahti, et pika kruvikaga mahuks all olevat toruklambrit keerama. kui klamber lahti, nõkerdad edasi-tagasi samal ajal tõmmates kummitihendist õhulugeja välja.
Vasta
#31
Tänud!.. aga plaaah... klambrile ligi saamine on suht Ulme!.. aga eks üritan vaikselt edasi.. kuid kui hakkama ei saa.. eks siis tuleb ta kuhugi viia!.. Icon_redface ..missioon ikkagi tulevaks nädalaks masin korda saada.. Eusa_pray
Vasta
#32
..selline kiirküsimus kas õhulugeja lahti ühendades (pistikust) peaks midagi muutuma??.. või on see nii suhteline, et peaks aga ei pruugi jne?..
Vasta
#33
njhm.. nagu öeldakse, enne kontrolli ja siis tegutse. Sai siis täna käidud Andrei juures diagnostikas, ning õnneks või õnnetuseks kaua kardetud õhulugeja töötas väga hästi, hoopis näitas käigukast kokku kuute viga, sai siis need vead ära eemaldatud ja proovi ringile mindud, peale sõitu uuesti kontrollides neid enam tagasi ei tulnud, (loodan et ei tule ka).. aga kokkuvõttes leidis diagnostika aparaat ainult ühe vea ja selleks näitas mingit mootori andurit (Left knock sensor) kui ma õigesti aru sain.. seega järgmine nädal masin uuesti sisse (ootuses, et see on ainuke viga), võibolla klemmid mustad või juhe lahti ..ja EHK pääsen odavama remondiga kui plaanisin..
Vasta
#34
õhulugeja viga vahest diagnost ei näita, tuleb jälgida laivis õhulugeja näite!
Vasta
#35
Vahepeal võin lisada et minule läks ikkagi uus peale, kütust võtab ka nüüd nii nagu peab...vanaga kahjuks ei olnud midagi tehaSad
Diagnostika kohta võin nii palju öelda, et esimene kord ei näidanud mul ka...siis kui uus sai peale pandud ja aparaadiga üle käidud siis alles näitas, et mälus oli õhulugeja viga.
Vasta
#36
Püüdsin pilte ülesse seada.. aga tundub, et ole just kõige osavam poiss.. Smile
Vasta
#37
-Mac- Kirjutas:Püüdsin pilte ülesse seada.. aga tundub, et ole just kõige osavam poiss.. Smile

Saada karl@clubmb.ee ja ma panen üles pildid.
Vasta
#38
-Mac- Kirjutas:Püüdsin pilte ülesse seada.. aga tundub, et ole just kõige osavam poiss.. Smile

http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=11658
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz 420 SEL, 1988, w126- Marek89 Marek89 32 8,363 19-04-2021, 10:40 PM
Viimane postitus: Marek89
  MB w140, 420, 1992, Arkadi.T Arkadi.T 7 2,643 18-04-2021, 07:30 PM
Viimane postitus: Arkadi.T
  W126 420 SEL Stabilo 23 16,637 16-09-2017, 01:09 PM
Viimane postitus: Stabilo
  W126, 420 SEL, 1988 140KW 7 15,414 02-05-2017, 07:47 PM
Viimane postitus: hents99
  w126, 420 SEC, 1989- Shift . Paar uut pilti. Shift 1 3,028 14-05-2013, 07:39 AM
Viimane postitus: hents99
Shocked 420 SEL taaviw126 1 2,711 11-03-2009, 09:45 PM
Viimane postitus: Karl
  420 SEL 90a.Väga rahul. heimannsi 26 14,586 07-11-2007, 08:30 PM
Viimane postitus: hents99
  se 420 ja ml55amg mgailit 11 6,187 30-03-2007, 11:23 PM
Viimane postitus: rauntz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne