Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w123 märk ära tõmmatud
#1
Selline mure,et varastati ära Mercedes-Benz märk w123 79a.Auto seisis Tartus narva mnt 25 ühika ees.Asi pole märgis vaid põhimõttes.Kes näitab kätte julge mehe kes sellega hakkama sai saab 5000kr.summat kinnitab Indrek kui keegi ei usu.Lihtsalt keegi ei näpi minu mersusi.
Homme mõne pildi ka.
Vasta
#2
Ai. Ebameeldiv.
Mul on kaks korda ära tõmmatud 202'el ja 126'el. Kuuel nägin oma silmaga kui grupp venelasi mööda kõndis ning see järel üks keeras otsa ringi ja läks kõlmavereliselt märgi kallale. Olin pooles püksis, tegin akna lahti ja küsisn, sto tam djela. Panid jooksu.
202'el avastasin lihtsalt, et kurat...
Aga kahju, et aidata e oska, praegu kauge Eestist.
Vasta
#3
Kui oleks ise näinud, oleks ise trollile kabalasse andnud...aga paraku ei olnud seal kandis.
Vasta
#4
Täna öösel siis sügelesid mõnel käed, märk läinud...krt küll, saaks kasvõi 1 kord sellisele trollile peale...laseks kõik oma viha ja eelmiste märkide pihta panekud tema peal välja.
Vasta
#5
Ptüi-ptüi-ptüi 3x üle vasaku õla, kuid mul pole mitte kunagi ühtegi märki ega kirja veel "erastatud".
Vasta
#6
Ära muretse, seni kuni mõni Tartu P**drid sinna maale jõuavad.
Vasta
#7
Endal õnneks pole juhtunud seda veel, kuid plaan on otse märgini viia mingi elektri juhe otse akult- selles suhtes- kas kellelgi on ideid, kuidas seda saaks teostada?
Vasta
#8
Tõnu_111 Kirjutas:Endal õnneks pole juhtunud seda veel, kuid plaan on otse märgini viia mingi elektri juhe otse akult- selles suhtes- kas kellelgi on ideid, kuidas seda saaks teostada?

ja mis sa arvad mida kaak 12V näppimise peale teeb? - mitte midagi...
seega märgist ilma ja aku ka lühises...Badgrin

PS vist on mingi haige tegutsemas... mul keerati samuti nädalavahetusel märk küljest... ja antenn murti ka lisaks.....Smirk
Vasta
#9
Olen kuulnud linnalegendi kuidas ühep Lasnamäel elaval punnsilma omanikul oli saandud kõrini märgi virutamisest ja lihvis kolmharu servad teravaks, hommikul oli kapott verine olnud. UnibrowIcon_twistedUnibrow
Vasta
#10
Wiha Kirjutas:
Tõnu_111 Kirjutas:Endal õnneks pole juhtunud seda veel, kuid plaan on otse märgini viia mingi elektri juhe otse akult- selles suhtes- kas kellelgi on ideid, kuidas seda saaks teostada?

ja mis sa arvad mida kaak 12V näppimise peale teeb? - mitte midagi...
seega märgist ilma ja aku ka lühises...Badgrin

PS vist on mingi haige tegutsemas... mul keerati samuti nädalavahetusel märk küljest... ja antenn murti ka lisaks.....Smirk

Deem Icon_mad No sellisel juhul oleks hea, kui terve auto voolu all Badgrin Kuigi.. okok, eks maandusega tekiks enam kui suured probleemid Eusa_whistle
Vasta
#11
tervet autot voolu alla...mhmm, ise mõtlesin elektri karjuse kere külge ühendada... auto seisab ju kummiratastel seega maad ei ole..... ja kui keegi autokülge käe peaks panema....Badgrin ... krt saksas olin siis sealsetel karjamaadel kasutati mingit akudega varianti... ja kui lehm juhtus vastu traati minema siis käis ikka hea litakas... nõrgemad tõmbas isegi põlvili...Icon_twisted
Vasta
#12
Big Grin 
Peab vist märgi kaboti külge keevitama. Kui panna voolu alla siis selline,et siruli maas.Pärast kõrgepinget saab lihtsalt vihaseks ja peksab mõlki kaikaga.Kahju veel suurem.Kui keegi tahab siis seda karjuse aparaati võin laenataSmile Kas mulle sobib sinna ükskõik milline märk?
Lisaks pildi aga vaja väiksemaks teha.Ei saanud hakkama.
Vasta
#13
Seda linnalegendi märgi teritamisest olen minagi kuulnud. Pole niiväga legend. Kunagi ammu tahtsin teha siia teema: Kuidas suhtub seadus sellese? Oletame, et ma teritan sisemise ringi ja tähe kaks alumist haru alt ära. Siis tuleb mingi poisiraisk ja teeb kaks-kolm näppu poole õhemaks. Ehk tõmbab kõõlusedki läbi. Seejärel annab asjale ametliku käigu. Kes jääb süüdi? Kas mina, et tegin oma auto ohtlikuks, või pättihakatis, et kippus võõra masina kallale? Teatavasti on Eestis Mercedes-Benz kapottimärk lubatud vaid sellepärast, et kui sinna keegi otsa kopperdab, siis paindub ta tänu vedrule maha. Jaguaritel tuleb loom ära võtta.

P.S. Mina enam ei julgegi märki külge panna. Tõmmati vist esimese kuuga ära.
Vasta
#14
Tõmmati ka minul üle-eelmine nädal Tallinnas Nõmme teel ühika ees märk ära. Kohe nagu ei märganudki, hakkasin peale lõunat koolist koju sõitma, siis märkasin. Tigedaks tegi küll, mida sa jobu saad sellest, et märgi ära tõmbad. Maha sa seda ei müü.. lõhkumisrõõm? Oleks näinud, oleks roolilukuga vasta kukalt pannud ka. M*nnidel pole targemat teha või?
Vasta
#15
Mis selle näppa,ise idee on? mida on märgiga pärast peale hakkata`?
Vasta
#16
daddario Kirjutas:Seda linnalegendi märgi teritamisest olen minagi kuulnud. Pole niiväga legend. Kunagi ammu tahtsin teha siia teema: Kuidas suhtub seadus sellese? Oletame, et ma teritan sisemise ringi ja tähe kaks alumist haru alt ära. Siis tuleb mingi poisiraisk ja teeb kaks-kolm näppu poole õhemaks. Ehk tõmbab kõõlusedki läbi. Seejärel annab asjale ametliku käigu. Kes jääb süüdi? Kas mina, et tegin oma auto ohtlikuks, või pättihakatis, et kippus võõra masina kallale? Teatavasti on Eestis Mercedes-Benz kapottimärk lubatud vaid sellepärast, et kui sinna keegi otsa kopperdab, siis paindub ta tänu vedrule maha. Jaguaritel tuleb loom ära võtta.

P.S. Mina enam ei julgegi märki külge panna. Tõmmati vist esimese kuuga ära.

Ilmselt kui asja muudad siis ka ise süüdi jääd - teine variant on öelda et ei muutnud oli juba ostes selline ja ülevaatusel nagu ei kontrolitud Big Grin. Kõige parem oleks mingi üks serv teravaks teha ja siis oodata millal keegi pisut DNAd sina eluelikrsiiri nöol jätab. Siis asi menti ja ütled et sees on ka valevõtmega käidud ja makk pihta pandud. Tehakse krimka ja NÕUA DNA analüüsi ja siis vaadatakse andmebaasist kes oli vms. Saab ühele keretäie vähemalt.
Halvemal juhul lõhub näppu vigastanud varas saapaga näiteks iluvõre või esilaterna su autol.

Mul endal on SLil "sile" märk ja raiped kangutasid 2 a eest isegi selle kapotilt Rakveres minema. Naaskli jälg siiani värvi sees koos õnra roostekarva varjundiga põhjas.
Vasta
#17
Ei viitsi neist seal keegi DNA testi teha kuna see on KALLIS!
Omal oli mulje kus vanemate kauplusel pahtsi uks sisse ja aknad jne kõik oli päti verd täis. Isegi teadmime kes see oli aga tema lõikas hoopis noaga näppu oma juttu järgi ja DNA test kohta õeldi kohe See maksab raha jne ning keegi seda tegema ei hakka nii, et vaadake vähem SIA kriminaliste. Muidugi kui oleks olnud tegu tähtsate riigiisade varaga siis oleks küik testid tehtud. Aga kui oled väike ja vaene siis nuta!
Vasta
#18
ja mis tehakse varastatud mersumärgiga:

tatikas koolis näitab sõbrale et nää, mul on ja sul ei ole
Vasta
#19
Ei, nad panevad selle kaela või mõni mõtleb, et see hippi sümbol
Vasta
#20
HotPapa Kirjutas:Ei, nad panevad selle kaela või mõni mõtleb, et see hippi sümbol

MItte ükski Hipi ei hakka su masina märki sikutama ja ilmselt ka mitte selline, kes teab, et see hipi sümbol on.
Pigem on asi lihtsalt rullnokluses, joobes, ajukäärude kärbumises, kadeduses... vms.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  JÄÄB ÄRA! Vanatehnika Seiklussõit 9.0 Minister 0 176 17-01-2024, 12:01 AM
Viimane postitus: Minister
  JÄÄB ÄRA - Retro Night Race 29.06 Tallinnas Minister 2 2,342 26-06-2019, 09:15 AM
Viimane postitus: Minister
  Tartu AO jääb vähese huvi tõttu ära! Minister 0 1,708 30-09-2018, 12:04 AM
Viimane postitus: Minister
  Otsitake filmivõteteks W123 MB d indrek 2 3,008 18-03-2015, 04:50 AM
Viimane postitus: nostromo
  Vajan abi (W123) Henu 6 4,445 29-01-2015, 07:26 PM
Viimane postitus: V126
  Soov proovisõitu vanema mersuga CE W123 ja S W116 tom255 3 4,595 06-09-2014, 06:27 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Mercedes-Benz märk erki338 2 1,918 06-05-2014, 02:39 PM
Viimane postitus: 124STD
  W123 varuosadeks ro123 0 1,779 03-04-2014, 10:55 PM
Viimane postitus: ro123
  Varastatud MB W123 ilukilbid Mich 0 1,841 04-07-2013, 01:18 PM
Viimane postitus: Mich
  Mercedes-Benz sõitis politsei eest ära arturmalcik 39 27,868 05-12-2012, 01:26 PM
Viimane postitus: TaaviD



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne