Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleemid seoses foorumiga
#41
Üks probleemidest on privaatsõnumid. Limiidiks on 100, aga kaustadele ligi ei pääse. Noh, pääseb, aga linke ei ole. Võimalik, et tegu on tõlkeprobleemidega.

Et siis, kui kellegil on limiit täis, siis inbox pole esimene koht, kust tuleks asju kustutada.
http://foorum.clubmb.ee/private.php?fid=2
http://foorum.clubmb.ee/private.php?fid=3
http://foorum.clubmb.ee/private.php?fid=4

Ega tal väga viga ei ole, kuid kindlasti vaata üle, et mysql'is oleks kõik tabelid korras, seal tuleb nn. TEMP-andmeid. Kõige viimane tulp peaks olema 'Overhead'. Kui sa sellele tähelepanu ei pööra, siis DB läheb niiii suureks, et ISP hakkab nurisema. Neid asju saab parandada 'Optimize tables' käsu näol.

Kui uus foorum, siis võiks ta olla clubmb.ee disainiga ära mähitud ja soovitan isiklikult phpBB2 foorumi süsteemi -- seal väga palju lisasi võimalik panna.

Tähendab, hetkel on väga kiired ajad mul (teen Mareki sõbrale kodukat), aga peale seda võin igati abiks olla Smile
Vasta
#42
Harry Kirjutas:Kui uus foorum, siis võiks ta olla clubmb.ee disainiga ära mähitud ja soovitan isiklikult phpBB2 foorumi süsteemi -- seal väga palju lisasi võimalik panna.
Kindlasti, aga kasutajad ja postitused oled nõus tasuta ümber konvertima? Smile

Harry Kirjutas:Tähendab, hetkel on väga kiired ajad mul (teen Mareki sõbrale kodukat), aga peale seda võin igati abiks olla Smile
Minu sõbrale? Icon_eek
Vasta
#43
Noh, pm. tasuta, kuigi olen nii palju informatsiooni siit foorumist saanud, seega ütleks pigem et ma olen võlgu.

Hetkel veel pole mybb to phpbb konvertimis scripte olemas. Kasutajaid saab kindlasti üle tuua, kuid postitusi... Pean veel uurima, kuid hädaga võiks ju uuendada kõige uuema mybb versiooni peale ja siis paranda kõik vead..vajadusel teha juurde mõned funktsioonid ja panna mb club standard disain sellele kõigele ümber.. Jätaks isegi vana disaini valikusse, siis kasutaja saab valida vana-sinise ja uue-halli disaini vahel.
Ja kui see väga palju kommenteeritud mybb to phpbb converter saab valmis, siis saab ka nad ümber tõsta. (phpbb.com'ist üks Dicky-tüüp on hetkel seda arendamas, kuid teema on kinni pandud hetkel. Usun, et ta mingi aeg tuleb välja igatahes.) Üks kõlakas on, et mybb to phpbb pole olemas, aga kui saaks mybb konvertida mingiks, mida saaks konvertida phpbb Big Grin Igatahes vajab testimist ja realsena oleks hetkel teha uuendused ja oodata see converter ära.

marek Kirjutas:Minu sõbrale? Icon_eek
Eesti on väike koht, eks varsti saad teada, kellest jutt Smile
Vasta
#44
Jepp, MyBB to SMF to phpBB2 on võimalik, kuid vajaks testimist. Oluline oleks kasutajad, teemad ja postitused..muu saab käsitsi ära seadistada Smile
Vasta
#45
Et ma ei tea, kas see väga tähtis on..kuid et:

Tsitaat:This is the Plesk™ default page
If you see this page it means:
1) hosting for this domain is not configured
or
2) there's no such domain registered in Plesk.
For more information please contact Administrator.

www.clubmb.ee
Vasta
#46
Praegu toimib igatahes ju. Tegelt kodulehekülg on Stuttgarti hallatav, mina saan vaid seda arendada ja kui neil mingid suured tööd käsil, siis võib seda ette visata küll aegajalt
Vasta
#47
Selge selge.

Header on väga vigane ja ei vasta tänapäevastele HTML standarditele.
Tsitaat:
Tõmbasin mustaks just need, mis on tühjad, vales kohas, tuleks eemaldada või teisiti lahendada.

Õige kood oleks (vähemalt veidi parem ja standarditele vastav):
Tsitaat:

PS: ja "code" BBtagid on vigased.

EDIT: Ja Glasspointi logo peaks olema väiksemaks tehtud, kuna sellises suuruses logo laadimine igakord, kui keegi lehte külastab..see ju on jõhker bandwidthi kasutamine ja veel selleks, et see palju väiksemaks teha ja väikse logona kuvada. + ei ole see ka kasutajatele hea.
Muidugi tõesti, tavalistel lehtedel sellega probleeme ei tule, kuid ma usun et MB klubi külastavus on suhteliselt kõrge ja sellest võib probleeme tulla tegelikult. Kes selle serveri ISP üldse on? Ma soovitaks bandwitchi mõõtudel silmad peal hoida..
Vasta
#48
Palun Harry tule klubi liikmeks ning hakka seda foorumi köögipoolt haldama Smile
Vasta
#49
Ma tegelt ei taha Indrekult tööd ära krabada Smile

Klubiga mõtlesin liituda, kui kas 4matic saab üv. läbi või mingi uus MB majja rändab. Aga ma võin teid niisama aidata hetkel Wink
Aga jah, usun et vähemalt kevadeks olen klubis kindlalt sees, sest pm. hetkel on ainult 0.5 mersust ja ei vasta reegliteleBig Grin
Vasta
#50
Kas vastab tänapäevasetele, või mitte, see pole üldse oluline, peaasi, et toimib vigadeta. ja 28 kb logo kohta on veidike palju, aga mitte midagi hullu, et hakkata põdema.
Vasta
#51
Noo.. "tänapäevastele" ütlesin pehmelt, hetkel on ta otseselt vale ja isegi 6.klaasi arvutitunnis saaks selle eest väga paha hinde.

Nimelt.. See viimane on vägagi vales kohas ehk kaks kõrvuti ei ole kunagi õige.
[lingi algus] [pilt] [lingi lõpp] [lingi algus] [pilt] [lingi lõpp] = õige
[lingi algus] [pilt] [lingi algus] [pilt] [lingi lõpp] [lingi lõpp] = väga väga vale
Lühidalt on tegemist vigaga ja tänu korralike browserite tõttu ei ole tunda seda.

Tänapäevaselt:
"style1" klassi mina kusagilt ei leidnud ning kuulutan ta veaks.
"img"-tagide taha tänapäeval / ei panda.


Ja logo alla ilmub ilusti URL'i joon, mida väga ei viitsinud uurida. Sealt on miskit puudu.. Ma paneks lihtsalt "a"-tagile lisaks style="text-decoration: none;".

Glasspointi logo on tegelikult oli minu viga, vaatasin täiesti valesti.. Sellega on kõik korras, glasspoint.htm'iga võiksin veel edasi norida, kuid ok..
Vasta
#52
Harry Kirjutas:Noo.. "tänapäevastele" ütlesin pehmelt, hetkel on ta otseselt vale ja isegi 6.klaasi arvutitunnis saaks selle eest väga paha hinde.

Nimelt.. See viimane on vägagi vales kohas ehk kaks kõrvuti ei ole kunagi õige.
[lingi algus] [pilt] [lingi lõpp] [lingi algus] [pilt] [lingi lõpp] = õige
[lingi algus] [pilt] [lingi algus] [pilt] [lingi lõpp] [lingi lõpp] = väga väga vale
Lühidalt on tegemist vigaga ja tänu korralike browserite tõttu ei ole tunda seda.

Tänapäevaselt:
"style1" klassi mina kusagilt ei leidnud ning kuulutan ta veaks.
"img"-tagide taha tänapäeval / ei panda.


Ja logo alla ilmub ilusti URL'i joon, mida väga ei viitsinud uurida. Sealt on miskit puudu.. Ma paneks lihtsalt "a"-tagile lisaks style="text-decoration: none;".

Glasspointi logo on tegelikult oli minu viga, vaatasin täiesti valesti.. Sellega on kõik korras, glasspoint.htm'iga võiksin veel edasi norida, kuid ok..

See html Glasspointi oma jah, sellest tegelt savi, sest seda on vaadatud ca 300 korda ja selle tegi firma omanik ise.

See, et foorumi logo alla joon tuleb, see süsteemi enda teema ja mis puutud muudesse asjadesse, siis ma ei viitsi süveneda, eriti kui rääkida mingist hindest. Selle tegi mulle ära üks Microsofti toode, mina kopeerisin vaid tema koodi sinna, muud ei midagi.

Eks kunagi hiljem küsin sult muud abi, kui tahaks foorumi upgradeda
Vasta
#53
Ma ju tean, et see pole sinu tehtud Smile

Logo alane joon, tuli pärast neid teisi...pm on nii, et võid headeri mu koodiga asendada ja peaks OK olema. Kui siiski see joon alla tuleb, tuleks "a"-tagidele lisada style="text-decoration: none;" ja asi kindlasti OK.

Muud ei olegi öelda, eks vaatab mingi aeg..võiks süsteemile särtsu juurde anda tõesti Smile
Vasta
#54
Harry Kirjutas:Ma ju tean, et see pole sinu tehtud Smile

Logo alane joon, tuli pärast neid teisi...pm on nii, et võid headeri mu koodiga asendada ja peaks OK olema. Kui siiski see joon alla tuleb, tuleks "a"-tagidele lisada style="text-decoration: none;" ja asi kindlasti OK.

Muud ei olegi öelda, eks vaatab mingi aeg..võiks süsteemile särtsu juurde anda tõesti Smile

Tegelt on lood nii, et sellest foorumist on uus versioon olemas, aga millegipärast ei lase ta seda upgradeda - tõenäoliselt seetõttu, et käesolev sai millaski kunagi põlve peal kahest kokku lapitud.

Uus versioon on juba ülikõva ja töökindel, aga selle käivitamisega tuleb vaeva näha.
Vasta
#55
Huvitav, kas mingeid vea-teateid ei ole olemas või et mis täpsemalt juhtus? Sest, et uuendamisega küll probleeme ei ole.. kui on andmebaasid vigased, siis saab nad korda teha.. kui on saidist miskit puudu, siis saab vigase osa välja lõigata..

Tähendab, et ma ei tea, kui palju sul kogemusi selliste asjadega on.. kuid üks kindel asi oleks öelda, et ära antud foorumi peal proovigi. Et kui olid mingid jamad..siis tasuks teha koopia sellest foorumist ja kusagil eraldi aadressil..siis pole võimalust, et midagi nässu läheks..

Tähendab, ma usun, et upgrade on lihtne teema..vähemalt minu jaoks.. kuid hetkel on kiire. Pakun välja, et nädala või paari pärast kusagil seda kambas teha..sest keegi peab pärast mind paroolid ära muutma jne.. Turvarisk oleks liiga suur, et tegelikult võhivõõrale asi usaldada teha..
Vasta
#56
Harry Kirjutas:Huvitav, kas mingeid vea-teateid ei ole olemas või et mis täpsemalt juhtus? Sest, et uuendamisega küll probleeme ei ole.. kui on andmebaasid vigased, siis saab nad korda teha.. kui on saidist miskit puudu, siis saab vigase osa välja lõigata..

Tähendab, et ma ei tea, kui palju sul kogemusi selliste asjadega on.. kuid üks kindel asi oleks öelda, et ära antud foorumi peal proovigi. Et kui olid mingid jamad..siis tasuks teha koopia sellest foorumist ja kusagil eraldi aadressil..siis pole võimalust, et midagi nässu läheks..

Tähendab, ma usun, et upgrade on lihtne teema..vähemalt minu jaoks.. kuid hetkel on kiire. Pakun välja, et nädala või paari pärast kusagil seda kambas teha..sest keegi peab pärast mind paroolid ära muutma jne.. Turvarisk oleks liiga suur, et tegelikult võhivõõrale asi usaldada teha..


Big Grin
Eks ma ikka üht teist ka jagan ja ei tuleks selle pealegi, e töötava foorumi peal katsetama hakkaks, ikka teise varukoopiaga proovisime.
Vasta
#57
See on hea. Kas see testimist koht on veel alles või keegi viitsib ta üles seada? Sest ma usun, et saaksin juba üht-teist kasuliku öelda.

Muide, kõik oma tarkused olen saanud läbi kogemuste.. ma olen endal nii süsteeme metsa lasknud, kuna ei viitsi koopiaid teha.. Õnneks olen asjad üles tagasi saanud, kuid see 5min väikest hirmu on priceless.
Vasta
#58
Oli, aga hetkel mitte.
Vasta
#59
Soovitan uuesti proovida, sest saan juba midagi selgeks teha. Sest kui asi ei õnnestu, siis külla tulles peaksin ikkagi nii tegema. Seega võiks ju hetkel proovida juba.. Ja kui võimalusel, siis eraldi ftp- ja mysqli kontodega.
Vasta
#60
Harry Kirjutas:Soovitan uuesti proovida, sest saan juba midagi selgeks teha. Sest kui asi ei õnnestu, siis külla tulles peaksin ikkagi nii tegema. Seega võiks ju hetkel proovida juba.. Ja kui võimalusel, siis eraldi ftp- ja mysqli kontodega.

Proovin mingi aeg kuskile koopia tööle panna
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Question Üldised foorumiga seonduvad küsimused/probleemid Harry 175 224,326 01-05-2021, 04:17 PM
Viimane postitus: .Alar.



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne