Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleemid seoses foorumiga
#21
Indrek Kirjutas:mingi jama jah, tegelen sellega

võib olla lihtsalt selle osa õigustes ei saa seda näha kuid postitada ja vastata võib
Vasta
#22
eDiCk Kirjutas:võib olla lihtsalt selle osa õigustes ei saa seda näha kuid postitada ja vastata võib
ei ole see asi nii lihtne, kõik õigused on paigas.
Vasta
#23
Ma ei tea kas seda juba kusagil arutatud on, kuid ma ei saa aru miks peab klubiliste autode nägemiseks ennast välja logima?Icon_rolleyes
Kui ma pole klubi liige, siis ma ei näe klubiliste autode teemasid aga need kes pole ennast üldse sisse loginud, näevad. Ma ei saa selle mõttest aru. Pärast seda ma enam väga tihti MB foorumit ei külasta ka, kuna ma pean alati välja logima et huvitavamatel teemadel silma peal hoida, rääkimata sellest et postitusi teha ei saa.Icon_neutral
Vasta
#24
Tervitus!
Olen siin uus. Mure seoses foorumi kasutamisega järgmine:

Tahtsin lisada avatari pilti ja panin seadete alt "Muuda avatar".
Lööb ette kirja:
***
You do not have permission to access this page. This could be because of one of the following reasons:
Your account has either been suspended or you have been banned from accessing this resource.
You do not have permission to access this page. Are you trying to access administrative pages or a resource that you shouldn't be? Check in the forum rules that you are allowed to perform this action.
Your account may still be awaiting activation or moderation. (Resend Activation Code)
***
Proovisin kolm korda Resend Activation Code ja erinevale mailile aga pole midagi saanud. Kas tuleb oodata maili või on põhjus milleski muus?
Vasta
#25
Avatari saavad kasutada ainult klubi liikmed!

Marcuz Kirjutas:Tervitus!
Olen siin uus. Mure seoses foorumi kasutamisega järgmine:

Tahtsin lisada avatari pilti ja panin seadete alt "Muuda avatar".
Lööb ette kirja:
***
You do not have permission to access this page. This could be because of one of the following reasons:
Your account has either been suspended or you have been banned from accessing this resource.
You do not have permission to access this page. Are you trying to access administrative pages or a resource that you shouldn't be? Check in the forum rules that you are allowed to perform this action.
Your account may still be awaiting activation or moderation. (Resend Activation Code)
***
Proovisin kolm korda Resend Activation Code ja erinevale mailile aga pole midagi saanud. Kas tuleb oodata maili või on põhjus milleski muus?
Vasta
#26
ainult klubi liikmed saavad avatari lisada
Vasta
#27
Infoks, et foorumi kell on 1h ajast ees!
Vasta
#28
Factor Kirjutas:Infoks, et foorumi kell on  1h ajast ees!

ise muuda seda om profiilis
Vasta
#29
eDiCk Kirjutas:
Factor Kirjutas:Infoks, et foorumi kell on  1h ajast ees!

ise muuda seda om profiilis

Seda ma kartsin.....
Ja peale pikka kolamist seadetes leidsingi, et ajavöönd oli +3h
Tänud!
Vasta
#30
Tervist austatud juhatus
Miks ma ei saa kasutada foorumit täis väärtuslikult?
Nimelt miks ma ei näe klubi liikmete autode alafoorumit? Lisaks ka ei saa lisada avatari? Kuigi lubati tegeleda selle probleemiga juba 2 kuud tagasi?
Vasta
#31
Tere MB klubi, olen märganud, et antud saidi võimalused on kuidagi piiratud ja osad asjad ei tundu sugugi loogilisena. Näiteks: Avatare võib kasutada ainult MB Klubi, kuid avataride remote lisamine on siiski võimalik -- miks? Ja kuigi allkirjas on keelatud ära (img)(/img) tagid, arusaadav on et, foorumid tavaliselt allkirja piltidest kirju..aga HTML on ikkagi lubatud, mis tähendab seda, et . Tegelikult on nii, et HTML võimaldaks mul ükskõik mida enda allkirja lisada..iframeiga dünaamilised asjad ning HTMLiga oleks ka võimalik kogu lehekülje layout paigast liigutada.
Tõin väikse ja ohutu näite, enda allkirja näol.

Igatahes, tegelen selliste asjadega juba pea 8 aastat. Kuna mulle tõsiselt MB Club Estonia foorumi meeleolu ja inimesed vägagi meeldivad, siis võin kindlasti abiks olla.. olgu see siis lihtsalt nõu või mingisuse rakenduse ehitamisega.

Edu! Smile

PS: Kirjutamise ajal märkasin ka: "Smailide keelamine: ma ei soobi, et minu postituses näidataks smailisid."
Vasta
#32
TeineMB Kirjutas:Tervist austatud juhatus
Miks ma ei saa kasutada foorumit täis väärtuslikult?
Nimelt miks ma ei näe klubi liikmete autode alafoorumit? Lisaks ka ei saa lisada avatari? Kuigi lubati tegeleda selle probleemiga juba 2 kuud tagasi?

pole paranemist märgata???????????????????????????????????
Vasta
#33
TeineMB Kirjutas:pole paranemist märgata???????????????????????????????????

Ma olen proovinud 2 erineva kasutajaga ja toimib ilusti...
Vasta
#34
Seal klubiliste ja huviliste autod. Seal näeb klubiliste autosi ainult, kui välja logida..mis ei ole üldse loogiline.. Nimelt, kui ei taheta, et huvilised klubiliste autosi kommenteeriks, saab määrata, et seda foorumit on näha, kuid vastata ei saa need, kes pole klubi-gruppis.

Avatari kohapealt saab avatari lisada, kuid ilma hostinguta..ehk peab kuhugi nad ära parkima ja siis saad avatari 'remote'ina lisada. Näiteks, kasuta mu väga väga vana hostingu süsteemi: http://kopli.pri.ee/index.php?categoryid=20 laed üles ja paned 'Avatari URL:' lahtrisse..
Paraku jääb mõistmatuks, et miks on reeglitega ära keelatud huviliste avatarid, kuid füüsiliselt mitte.. Oleks ju palju lihtsam, kuid ütleks, et "Stopp, avatari lisamine on klubilistele ainult!"-errori, kui see, et inimene peab juhuslikult Vaba teema alakategooriast selle reegli leidma.


Võimalik on, et uutel kontodel on teised seaded kui vanadel..see peaks tähendama, et administraator uuendam vaikimisi seadeid ka vanadel kontodel..

Ma ei tea, kas vale kellaaeg on veel teemakohane, kuid kui kellegil timezoneidega jamasi on.. Siis jah, vahest on +2 õige ja vahest on +3 õige. See tuleb DST süsteemist, mis on vist siin foorumis aktiveeritud. DST on siis see daylight saving time crap, mida vist kasutatakse ameerikas või kusagil. Igatahes, DST peab OFF olema ja Eestis timezone +2 olema..
Vasta
#35
Nüüd juba 3'e kontoga proovind, liikmetete autod on näha.

DST on ju eestis ka kasutusel, kas sa siis ei keera kella märtsis ja oktoobris?

Avataride uploadimist ei saa vist foorumi softist ära keelta, kui oled nõus tasuta progema, siis kontakteeru Indrekuga. Smile
Vasta
#36
Avataride upload võib olla metsas sellepärast, et mingis kaustas ei ole 777 õigused. Samas tuleks siis selle kohta error, ütleb:
You do not have permission to access this page. This could be because of one of the following reasons:......jne

Ehk siis on see siiski MyBB control panelis kuidagi ära keelatud, usun et just tavalistele kasutajatele.. See on veel loogiline, kuid kui klubilised ka ei saa......
Paraku tuleks teha ka remote-avatar ainult klubilistele. Sest kindlasti reeglid on reeglid, kuid, kuid need reeglid võiksid seal samas avataride lehel siis juba olla.

Foorumites on selle DST'ga igasuguseid jamasi olnud, sest alguses olid kõik phpBB foorumid +3 ajaga Eestis..ma ei olegi uurinud, et kuidas see probleem lahenes.

Nüüd näen ka mina klubiliste autosi. Tähendab, et uut lehte ma tasuta teha ei viitsiks, kuid nõu anda ja väiksemaid erroreid paranda võin küll, kuid siis peaks Indrek ise minuga kontakteeruma Smile

EDIT: DST Ameerikas on foorumitel vähemalt teisel süsteemil, sealt tulid need +3 ja +2 jamad. Vahepeal oli nii, et serverid tegid unixi timestampi kohe õigesse timezonei, kuid see tegi asja veel segasemaks.. Igatahes oli sellega probleeme palju.
Vasta
#37
Klubi liikmed saavad avatare uploadida, vähemalt pole kuulnud probleemist. Kasutajad ei saa just seetõttu, et klubilistel oleks rohkem õiguseid ja oleksid foorumis kergemini tuntavamad.

Mis puutub foorumi parandamisse, siis see eeldaks meeletut tööd, õigemini tuleks uuem foorum peale panna, olen seda paar korda teinud, kuid tulutult, ehkki nüüd vist isegi taipasin ära, mis tookord katki oliBig Grin
Vasta
#38
Avataritega on minul lood nimod:
Pole sisse loginud - näen
Olen sisse loginud - ei näe
Vasta
#39
jaanmb Kirjutas:Avataritega on minul lood nimod:
Pole sisse loginud - näen
Olen sisse loginud - ei näe

Sul on kasutajaseadetest avatar keelatud, muud ei midagi. Üleval on sul kasutajaseaded ja seal kuskil show avatars või näita avatare
Pane sinna linnuke ette. Välja logituna on defaultis et näeb neid

Kasutajaseaded ja Seaded

[Pilt: attachment.php?aid=4293]


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#40
ÄitähEusa_danceNüüd peab endale kah pildikese panemaEusa_dance
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Question Üldised foorumiga seonduvad küsimused/probleemid Harry 175 224,345 01-05-2021, 04:17 PM
Viimane postitus: .Alar.



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne