Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tahax klubisse
#21
Vohh seda avaldust ma mõtlesingi, täidetud ja saadetud.
Turbo
Vasta
#22
kalacompany Kirjutas:Väga tore :hump:

Aga kui ma olen lihtsalt MB fanaatik ja mul ei ole kohe raha, et osta endale ilus läikiv masin ja istun oma 30 aasta vanuse MB ga kuskil kuuris ning taastan seda võimalsute piires siis mind ei võetagi liikmeks ???

Lugupidamisega ,

kc
vot alguses arvasin mina ka niiRolleyes vähe sellest et üks esimesi124si on on ta kõige tobedamat värvi ka:biggrinConfusedee lihtsalt tore seltskond keda nakatanud ravimatu pisik:lol:
Vasta
#23
Indrek Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:Väga tore :hump:

Aga kui ma olen lihtsalt MB fanaatik ja mul ei ole kohe raha, et osta endale ilus läikiv masin ja istun oma 30 aasta vanuse MB ga kuskil kuuris ning taastan seda võimalsute piires siis mind ei võetagi liikmeks ???

Lugupidamisega ,

kc

Kui enda autoga ei saa liigelda, küll siis keegi teine peale võtab.

Pole hullu Laur käib ka juba 2 aastat:cool2: klubiüritustel igast muude liikuritega peale Mercedes-Benz. No ja garaazis mersul ka külas.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#24
Kas tänasel päeval selline asi nagu Klubikaart ka füüsiliselt eksisteerib?
perpetum mobile
Vasta
#25
rauntz Kirjutas:Kas tänasel päeval selline asi nagu Klubikaart ka füüsiliselt eksisteerib?


Ikka, pühapäeval võin naidata, milline on, ja üritan ka siin töö ja muude asjade kõrvalt nimekirja valmis saada, et uued tellimisse lasta


Indrek
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#26
Indrek Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Kas tänasel päeval selline asi nagu Klubikaart ka füüsiliselt eksisteerib?


Ikka, pühapäeval võin naidata, milline on, ja üritan ka siin töö ja muude asjade kõrvalt nimekirja valmis saada, et uued tellimisse lasta


Indrek

Super, siis sooviks endalegi üht!
perpetum mobile
Vasta
#27
Nii, avaldused ammu saadetud, auto sai kah kiirendusel ette näidatud, kui nüüd veel see mail kah tulex, kus kirjas arvenumber, kuhu üleliigne raha kanda olex lausa lootust liikmex saada:bigsmile:. Ehk siis tuletan meelde, et olen olemas ja soovin juba pool aastat liikmex saada ning minu poolt peax nüüd küll peaaegu kõik tingimused täidetud olema.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#28
Saatsin ise ka mingi kuu tagasi liitumissoovi ära, aga vastust pole saanud. Kas tegin midagi valesti?
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#29
Ei teinud keegi midagi valesti, kõik on olemas, aga lihtsalt ootame mingi aja, kui rohkem rahvast koguneb, siis teeme uute liitujate ülevaatuse. See kuu enam ei jõua, proovin uue kuu algusesse lükata, ehk siis pühapäev võibolla ja siis ka mingi koosistumise klubirahvaga. Aga täpsustan, kus, kes milllal tiba hiljem
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne