Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi alkomeeter!
#21
Põle kah eriti õllemees. Saun ja töötegemine välja arvatud. Muidu ikka kangem kraam- ei venita kõhtu veel suuremaks ja ei kuluta "kraani" kah nii palju. Gin / tonic paras ajaviide, haljas seaprae ja sünnipäeva joogiks. P.S. Kuidas Karl klaasimeeste peol läks?
Vasta
#22
Boamadu Kirjutas:Põle kah eriti õllemees. Saun ja töötegemine välja arvatud. Muidu ikka kangem kraam- ei venita kõhtu veel suuremaks ja ei kuluta "kraani" kah nii palju. Gin / tonic paras ajaviide, haljas seaprae ja sünnipäeva joogiks. P.S. Kuidas Karl klaasimeeste peol läks?

Ma ei taha suurt rääkida sellest peost, pole ammu sellist tuumapohmelli tundnud mis järgmine päev toimus Icon_twisted Eusa_pray

Aga üks pilt pidi rohkem rääkima kui tuhat sõna, väike fragment peo käigust Unibrow NB! See ei ole kaklus vaid osake balletist "Luikede järv".

[Pilt: ec47be1373c8.jpg]
Vasta
#23
ISSAND HALASTAEusa_doh
Vasta
#24
hents99 Kirjutas:Mõni õlle juba hinge all, saun ja puhkus.

Puhkus siis nädalavahetusel toimunud tripist Rootsi. Käisime siis ralaki ja pythoniga kaemas Rootsi kiiremaid Mersusid ja nende omanikke......aga sellest vb teises teemas pildimaterjaliga, kui seda juba nende poolt tehtud pole.

Kui olite pühapäeva hommikul saabunud Viktoria I peal, siis seda merereisi küll puhukuseks nimetada ei saaIcon_smile Seal ei seisnud isegi täiesti kaine peaga püsti, tuul kuni 30 m/sek ja lainekõrgus 8 m.
Nõrganärvilistele oli see mittesoovitatav merereis....
Vasta
#25
Karl Kirjutas:
Boamadu Kirjutas:Põle kah eriti õllemees. Saun ja töötegemine välja arvatud. Muidu ikka kangem kraam- ei venita kõhtu veel suuremaks ja ei kuluta "kraani" kah nii palju. Gin / tonic paras ajaviide, haljas seaprae ja sünnipäeva joogiks. P.S. Kuidas Karl klaasimeeste peol läks?

Ma ei taha suurt rääkida sellest peost, pole ammu sellist tuumapohmelli tundnud mis järgmine päev toimus  Icon_twisted Eusa_pray

Aga üks pilt pidi rohkem rääkima kui tuhat sõna, väike fragment peo käigust Unibrow NB! See ei ole kaklus vaid osake balletist "Luikede järv".

[Pilt: ec47be1373c8.jpg]

Karl,arvata oli ,et sa sellisesse "rühmitusse" kuulud!Eusa_doh
Vasta
#26
Linnugripp, 90% külalistest olid ehitajad nagu sinagi, kaasa arvatud ka need "baleriinid" Badgrin
Vasta
#27
Tundub,et pool klubi oli selle laeva peal oleks pidanud kuskile kirjutama ja kokku saama polegi kedagi näinud omateada ainult foorumis räägib.Hommikul öeldi jah,et torm oli kui alumiiniumist ärkasin.
Vasta
#28
On ka we?!?! Icon_eek Ma terve pidu teadsin, et mehelikud naised ikka Eusa_wall
Vasta
#29
Ohjahh, siia peaks miskise mõistliku seksuaalse orientatsiooni tsensuuri tekitama.....

Ega neist "ehitajatest" puudust pole, laevas moodustavad nad samuti põhilise meelelahutusprogrammi kui rootsi pensionäridega võidu limbot tantsivad ja Saaremaa valssi laualavad karaokes.....Tallinki enda meelelahtusprogramm ei saa sellele ligilähedale ka...
Vasta
#30
Lõoke Kirjutas:
Karl Kirjutas:
Boamadu Kirjutas:Põle kah eriti õllemees. Saun ja töötegemine välja arvatud. Muidu ikka kangem kraam- ei venita kõhtu veel suuremaks ja ei kuluta "kraani" kah nii palju. Gin / tonic paras ajaviide, haljas seaprae ja sünnipäeva joogiks. P.S. Kuidas Karl klaasimeeste peol läks?

Ma ei taha suurt rääkida sellest peost, pole ammu sellist tuumapohmelli tundnud mis järgmine päev toimus  Icon_twisted Eusa_pray

Aga üks pilt pidi rohkem rääkima kui tuhat sõna, väike fragment peo käigust Unibrow NB! See ei ole kaklus vaid osake balletist "Luikede järv".

[Pilt: ec47be1373c8.jpg]

Karl,arvata oli ,et sa sellisesse "rühmitusse" kuulud!Eusa_doh

Ära muretse sa ei ole üksi Big Grin

[Pilt: 17237475_th.jpg]
Vasta
#31
Olgu taevas tänatud, irw!
Vasta
#32
Püha müristus, kuhu ma sattunud olen? Mehed, mul on tunne, et te varjate minu eest mingit olulist saladust :Rolleyes
Vasta
#33
oi jummal Big Grin

ise siis ei kasuta alkoholi ... 1. jaanuar 2008 kuni siiani pole keele otsaga ka mitte proovinud .. tehke järgi Big Grin
Vasta
#34
rauntz Kirjutas:Püha müristus, kuhu ma sattunud olen? Mehed, mul on tunne, et te varjate minu eest mingit olulist saladust :Rolleyes

Jepp, meil on siin alafoorum ka eraldi kuhu saavad siise ainult mitte AMG mehed ehk stock mootoritega, vot kui sa seda näeksid.....kus seal käib alles elu BadgrinIcon_twistedBadgrin
Vasta
#35
Jälle mind kõrvale jäätud. Phak, mis toimub? Ma tahan ka elu näha Smile))))
Vasta
#36
Ise üldjuhul lõhnadega foorumis ei istu.Aga kui kassile selja keeran siis...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#37
Lahe.......jõid jälle kassi laua alla aga kui juba lemmikloomade näitamiseks läks siis minu sixcat:
[Pilt: img1567iu5.jpg]
Vasta
#38
KRB Kirjutas:oi jummal Big Grin

ise siis ei kasuta alkoholi ... 1. jaanuar 2008 kuni siiani pole keele otsaga ka mitte proovinud .. tehke järgi Big Grin

Nujah...mina pole kraadiga vedelikku alates 14 sept.2000 hammaste taha kallanud...Icon_smile
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta
#39
Minulgi alko tarbimisest aasta või paar möödas. Ei tunne lihtsalt vajadust. Pealegi ma alati roolis, ka siis kui ma füüsiliset roolis pole.
Vasta
#40
Ma pole ka peale viimast korda tilkagi võtnud Icon_lol
Kuigi vahel mõnel mitteeritiilusal hommikul olen mõelnud küll, et nüüd aitab... Aga noh... Mh.. Pole seda püsivust niipalju. Nii et kummardus nendele, kes suudavad Icon_cool
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Avalduste ja ettepanekute raamat modedele ja adminnidele foorumi suhtes. Karl 50 73,865 02-01-2019, 09:21 AM
Viimane postitus: OberHenn
  Ei leia klubi (foorumi) juhendeid! Laulumees 0 2,119 04-10-2013, 12:46 AM
Viimane postitus: Laulumees
  Head uut aastat kõigile foorumi kasutajatele ! arturmalcik 6 5,528 03-01-2013, 04:55 PM
Viimane postitus: nostromo
  Foorumi Motomehed? Pets77 59 36,702 24-03-2011, 09:52 AM
Viimane postitus: Pets77
  Foorumi lehe EVO II hind .. kalacompany 6 4,757 12-09-2008, 12:15 AM
Viimane postitus: kalacompany
  Foorumi statistika... h2x0r 7 5,275 02-08-2007, 12:02 AM
Viimane postitus: h2x0r



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne