Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi alkomeeter!
kaupa vedama? Smile)))
Vasta
Idee Wink
Vasta
Ma oma tervise huvides siiski ei rakendaks neid hetkel Smile
Vasta
Õllega on mul see kurb lugu, et isegi 4-5 õlle ja piisab, et mul terve järgmine päev pea lõhuks. Õnneks pole seda sorti tegelinski, kellele niisama õlle lakkuda meeldib...

20 õllest niisama mõtlemine ajab mul ka pea valutama Big Grin
Vasta
liisel Kirjutas:
voodoo Kirjutas:Õllega on mul see kurb lugu, et isegi 4-5 õlle ja piisab, et mul terve järgmine päev pea lõhuks. Õnneks pole seda sorti tegelinski, kellele niisama õlle lakkuda meeldib...

20 õllest niisama mõtlemine ajab mul ka pea valutama Big Grin

Big Grin seega valutab sul täna peaIcon_lol
Seda nikuinii Big Grin
Vasta
liisel Kirjutas:ja ralli on üks koht kus tarbitakse ohtralt alkot... Masendav! Viibin hetkel kehtna rallil ja jäi silma, aga see pole ainus ralli kus selline a7i silma jäi

Ma tahaks loota, et osalejad õlut seal ei limpsi?
Vasta
Soovitage mingi hea põhjus, et täna jooma hakata?
Mitte, et põhjuse puudumise tõttu võtmata jääks, aga oleks ikka hea teada mille nimel võetakse...
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
Laur Kirjutas:Soovitage mingi hea põhjus, et täna jooma hakata?
Mitte, et põhjuse puudumise tõttu võtmata jääks, aga oleks ikka hea teada mille nimel võetakse...

Munadepüha afterparty... Icon_cool
Vasta
täna sai juba joodud. täna on ju ikkagi selle nädala viimane laupäev ja rääkimata sellest, et eile oli ju ikkagi suur reede. mõnus grillõhtu oli täna Thumbsup
Vasta
liisel Kirjutas:
BDob Kirjutas:täna sai juba joodud. täna on ju ikkagi selle nädala viimane laupäev ja rääkimata sellest, et eile oli ju ikkagi suur reede. mõnus grillõhtu oli täna Thumbsup

Nu jah ja täna on selle kuu viimane 11-nes kuupäev. Ning ka selle aasta viimane 11-nes aprill... Või siis päike paistis täna Smile Põhjuse leiab alati  Icon_lol

lihtsalt oleneb kui mõjuv see põhjus on. tänane päev oli ikka mõjuv, nimelt sai oma masinal üks konsooli tuluke ära vahetatud Icon_smile
Vasta
Isegi piiblis on kirjas, et nädalavahetusel tuleb on kasulik alkoholi tarbida. See seal vähe teiste sõnadega ja tuleb ridade vahelt lugeda.
Vasta
liisel Kirjutas:
BDob Kirjutas:lihtsalt oleneb kui mõjuv see põhjus on. tänane päev oli ikka mõjuv, nimelt sai oma masinal üks konsooli tuluke ära vahetatud Icon_smile

See on tõsiselt suur põhjusSmile ma täna ei teinud küll kallimaga midagi, aga see nädal ohtralt remonti ta sai.... tea peaks kah nüüd nagu sel puhul jooma, et see kast seekord ikka kestaks Icon_lol

no siis sa peadki ära ristima. käigukasti liigud. mmm, selle puhul joon ka mina kunagi. Eusa_dance
Vasta
liisel Kirjutas:
BDob Kirjutas:
liisel Kirjutas:
BDob Kirjutas:lihtsalt oleneb kui mõjuv see põhjus on. tänane päev oli ikka mõjuv, nimelt sai oma masinal üks konsooli tuluke ära vahetatud Icon_smile

See on tõsiselt suur põhjusSmile ma täna ei teinud küll kallimaga midagi, aga see nädal ohtralt remonti ta sai.... tea peaks kah nüüd nagu sel puhul jooma, et see kast seekord ikka kestaks Icon_lol

no siis sa peadki ära ristima. käigukasti liigud. mmm, selle puhul joon ka mina kunagi. Eusa_dance

Üksi vähe nukker juua... jääb tulevikku

siis tuleb sul gäng kokku koguda ja üks korralik grillõhtu pidada oma kallima auks.
Vasta
liisel Kirjutas:Üksi vähe nukker juua... jääb tulevikku

Pead piisavalt võtma, küll siis seltskonda hakkad ümber laua nägemaBadgrin
Vasta
väikemees Kirjutas:
liisel Kirjutas:Üksi vähe nukker juua... jääb tulevikku

Pead piisavalt võtma, küll siis seltskonda hakkad ümber laua nägemaBadgrin

just just. monteerid paar peeglid enda ümber, siis seltskonda kui muda pärast. Big Grin
Vasta
liisel Kirjutas:
väikemees Kirjutas:
liisel Kirjutas:Üksi vähe nukker juua... jääb tulevikku

Pead piisavalt võtma, küll siis seltskonda hakkad ümber laua nägemaBadgrin

Poed on kinni peeglite hankimiseks Icon_lol aga ma järgmiseks tähistamiseks varun varakult  Icon_lol

Kui varakult tähistama hakkad, anna mulle ka teada- saame mäo ristis kokku Icon_lol
Vasta
Siis ei vea välja kahjuks- tööl.. Aga mõni päev võiks selle grilli ära teha küllBig Grin
Vasta
Leidsin hea vana teema. Laupäevane õhta - haljas veab näo laiale naerule.
Vasta
Väike test:

Keda järgnevat pilti vaadates tabab korralik nostalgialaks.....see peab tunnistama, et ta ei ole enam eriti uus,
suht soliidne iga turjal (et mitte otse "vana" välja öelda) Unibrow

[Pilt: klassikaline.jpg]

Mind tabas küll see laks krt...Eusa_whistle
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
Kui see pilt oleks olnud Laua Viinaga, siis oleks ka minul nostalgia laks, aga jumal tänatud....Eusa_prayIcon_biggrin
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Avalduste ja ettepanekute raamat modedele ja adminnidele foorumi suhtes. Karl 50 74,055 02-01-2019, 09:21 AM
Viimane postitus: OberHenn
  Ei leia klubi (foorumi) juhendeid! Laulumees 0 2,123 04-10-2013, 12:46 AM
Viimane postitus: Laulumees
  Head uut aastat kõigile foorumi kasutajatele ! arturmalcik 6 5,547 03-01-2013, 04:55 PM
Viimane postitus: nostromo
  Foorumi Motomehed? Pets77 59 37,139 24-03-2011, 09:52 AM
Viimane postitus: Pets77
  Foorumi lehe EVO II hind .. kalacompany 6 4,771 12-09-2008, 12:15 AM
Viimane postitus: kalacompany
  Foorumi statistika... h2x0r 7 5,298 02-08-2007, 12:02 AM
Viimane postitus: h2x0r



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne