Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi alkomeeter!
liisel Kirjutas:
väikemees Kirjutas:
liisel Kirjutas:Jah politseinike võiks tõesti puhuma panna... või prillid lasta neile kõigile välja kirjutada.

Aga proovi sa mõnele purjus naisele öelda,et ta ei ole kaine Badgrin

mulle võid vabalt... ma ikka tean mil ma kaine olen mil purjus Smile peale ühte siidrit ma ei ütle et ma purjus olen aga tunnistan et olen võtnud Smile
Kuigi pean tunnistama, et kui reedel jõin siidri ja esmaspäeval politseinik palus peale puhumist kõrvale võtta lõi ikka pahviks küll. Peale teist puhumis teise aparaati lubati sõita Eusa_wall
Kas see teine aparaat ,kuhu sa puhusid(ja keele ots vastu läks) ,oli kõrv?
Vasta
Lõoke Kirjutas:
liisel Kirjutas:
väikemees Kirjutas:
liisel Kirjutas:Jah politseinike võiks tõesti puhuma panna... või prillid lasta neile kõigile välja kirjutada.

Aga proovi sa mõnele purjus naisele öelda,et ta ei ole kaine Badgrin

mulle võid vabalt... ma ikka tean mil ma kaine olen mil purjus Smile peale ühte siidrit ma ei ütle et ma purjus olen aga tunnistan et olen võtnud Smile
Kuigi pean tunnistama, et kui reedel jõin siidri ja esmaspäeval politseinik palus peale puhumist kõrvale võtta lõi ikka pahviks küll. Peale teist puhumis teise aparaati lubati sõita Eusa_wall
Kas see teine aparaat ,kuhu sa puhusid(ja keele ots vastu läks) ,oli kõrv?


Icon_lol
Vasta
liisel Kirjutas:Täna põhjust peaks nagu olema, et endale klaas veini lubada Wink

Nii, seleta lähemalt?
Vasta
Ehh, siis muidugi! Kuidas see vanarahvas lauliski.....meelde tuli:

Tubli on me Liisel ja me teame,
tema sarnaseks saama me peame!

:-)
Vasta
Kõik seitse eksamit sai positiivsete tulemustega sooritatudSmile Pikk raske tee veel eesSmile aga vaheverstaposte tuleb ju ka tähistada

Seitse eksamit ühe päevaga?
Vasta
liisel Kirjutas:
Karl Kirjutas:Ehh, siis muidugi! Kuidas see vanarahvas lauliski.....meelde tuli:

Tubli on me Liisel ja me teame,
tema sarnaseks saama me peame!

:-)

Nori nori Icon_lol

Nähhh, kiidan ju hoopis :-)
Vasta
Tegelikult selle kohta ka Tõstamaal ütlus: kiida lolli, loll teeb rohkem! :-)
:-)


Ok, ok, pole kena õrnemat sugu nii nokkida, onju.
Vasta
Alkomeeter ruulib Smile
Siuke dialoog tundub olevat ehk siis, tundub, et foorumis ainult 2 alkohoolikut. Vähemalt soolise diskrimineerimise üle ei saa kurta Smile)
Vasta
[quote=liisel]
ikka keegi peab ju seda kohust kah täitma, kuigi pudel jäi tna avamata, jäi vaid heaks mõtteks.
Miks?
Vasta
Võtan. Kergelt. Unerohuks.Icon_eek
Vasta
Boamadu Kirjutas:Võtan. Kergelt. Unerohuks.Icon_eek

Sama siin. Eile läks vana mootoriõli, nüüd midagi muud tumedat.
Vasta
liisel Kirjutas:
hents99 Kirjutas:
Boamadu Kirjutas:Võtan. Kergelt. Unerohuks.Icon_eek

Sama siin. Eile läks vana mootoriõli, nüüd midagi muud tumedat.

ma sel nädalal juba kolm korda lähen mootoriõli vahetusse.... ja no ei jõua sinna kuidagi.... kohutav... äkki tuleks endal ennem õlivahetus teha siis äkki seisab meelesTongue

Naiste õlivahetuse kohta on üks vana anekdoot mida siin ei ole kõlbulik trükkida. Küll aga aeti seal naine kanalile ja vaadati karterit...
Vasta
liisel Kirjutas:
Boamadu Kirjutas:Naiste õlivahetuse kohta on üks vana anekdoot mida siin ei ole kõlbulik trükkida. Küll aga aeti seal naine kanalile ja vaadati karterit...

Nu näed siis nüüd....seega jääb õlivahetus vaheleSmile Ja tuleb üles kirjutada et vaja autoga ikka ära käia...

Nujah, eks autol on vaja ka käia.
Vasta
liisel Kirjutas:
hents99 Kirjutas:Nujah, eks autol on vaja ka käia.

Maitses hästi Nod? Mulle ka tähed maitsevad....

Mis tähed, mis maitsevad. Ei saanud aru...ilmselt minu viga...
Vasta
3-lmas 1.5l Gin läheb.. kui hommikul alkomeeter liiga palju puhub siis on homne sõit peekis. Samas 4.5l Gini pole veel kunagi takkistuseks olnud Tongue
Sorri vbigade pärast aga keel juba pehme jne....irww.. krt gotta go naine tahab oma jagu Big Grin
Vasta
Ardo Kirjutas:3-lmas 1.5l Gin läheb.. kui hommikul alkomeeter liiga palju puhub siis on homne sõit peekis. Samas 4.5l Gini pole veel kunagi takkistuseks olnud Tongue
Sorri vbigade pärast aga keel juba pehme jne....irww.. krt gotta go naine tahab oma jagu Big Grin


Icon_lolIcon_lolIcon_lolEusa_clap
Vasta
ossa jah... gin tekitab kõrvetisi, seega olen otsustanud ikkagi õllele truuks jääda.4,5 l... I can do it. :Icon_biggrinDrool
Vasta
Oehh, kui vaid mäletaks täpselt, mis eile toimus... A lõbus oli vähemalt Smile 20 õllet. Isiklik rekord.
Palju õnne.
Vasta
Ohh, kui see järgmine päev vaid siuke poolkahtlane poleks....
Vasta
krt mingi väike kohustus on ka, nt. kella 5 ajal pean autorooli istuma. Muidu võiks tiksuda küll Smile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Avalduste ja ettepanekute raamat modedele ja adminnidele foorumi suhtes. Karl 50 74,050 02-01-2019, 09:21 AM
Viimane postitus: OberHenn
  Ei leia klubi (foorumi) juhendeid! Laulumees 0 2,123 04-10-2013, 12:46 AM
Viimane postitus: Laulumees
  Head uut aastat kõigile foorumi kasutajatele ! arturmalcik 6 5,546 03-01-2013, 04:55 PM
Viimane postitus: nostromo
  Foorumi Motomehed? Pets77 59 37,130 24-03-2011, 09:52 AM
Viimane postitus: Pets77
  Foorumi lehe EVO II hind .. kalacompany 6 4,771 12-09-2008, 12:15 AM
Viimane postitus: kalacompany
  Foorumi statistika... h2x0r 7 5,298 02-08-2007, 12:02 AM
Viimane postitus: h2x0r



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne