Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi alkomeeter!
#81
marek Kirjutas:
Karl Kirjutas:sa ei kujuta ettegi kui erinev maitse võib tal olla võrreldes enamike inimestega! Eusa_prayEusa_wallBadgrinUnibrow
tead, mul pudel peeti sees ja juba hakkab hall sisu isegi meeldima... seega ma järeldan, et sa oled koguaeg purjus? BadgrinNinja

Igatahes etem kui kaltssisu, eksoleju? :-) Kui väidad selle valeks, siis sööd oma sõnu, irw.
Vasta
#82
Lõoke Kirjutas:
Karl Kirjutas:Linnuke, sinu kõuts we? Ma peaks oma "kasside sõbraga" sulle külla tulema, siis näed kuidas jalad alla võtab jälle :-)

Kui ta kaineks saab, pole koertest (mis muidugi ei kaalu üle 15 kilo)talle vastast!

Hmmm, lõhnab duelli järgi vist? Linnukese kassiniru versus minu isane 10 kilone taks, peaks vist eraldi teema tegema kus saaks ka panuseid panna, iccc.

Penil kõva trenn selel alal hulkuvate kasside peal, nende puudust meil pole õues. Hulkuvate kasside boss, suur isane kõuts arvas ka, et tema mingi taksiniru pärast jooksma ei hakka, kuid nüüd lippab küll. Tõsi, peale arusaamisele jõudmist tiba kehvemini, eks arusaamise pidi taks talle ise selgeks tegema.
Vasta
#83
Karl Kirjutas:Igatahes etem kui kaltssisu, eksoleju? :-)  Kui väidad selle valeks, siis sööd oma sõnu, irw.
kas sa ei mäleta kui ma kirusin nahka? (okei ma saan aru, et alko on su ajurakud juba hävitanud Badgrin) minu lemmik on alcantara, ehk kalts. Smile

nahk- talvel külm, suvel kuum, kreemita, vahata ja ikka tulevad praod.
kalts- kulub kunagi ära ja kõik. Badgrin
Vasta
#84
liisel Kirjutas:aga verd tahaks küll nähaTongue
kassi, koera, linnu? Badgrin
Vasta
#85
marek Kirjutas:
liisel Kirjutas:aga verd tahaks küll nähaTongue
kassi, koera, linnu? Badgrin

Peremeeste !!?? Vasta Liisel!!!
Vasta
#86
Boamadu Kirjutas:
marek Kirjutas:
liisel Kirjutas:aga verd tahaks küll nähaTongue
kassi, koera, linnu? Badgrin
Peremeeste !!?? Vasta Liisel!!!
liisel lääb kriibib peremehi! BadgrinBadgrin
Vasta
#87
Ära nüüd põe, ma naisi, lapsi ja koeri ei kahjusta :-)

Lõoke ka mitte, vaatamata oma hirmuäratavale kassile on ta ise täitsa norm kutt, pealegi sõidab küürakaga ka, see lisab ainult + punkte.
Vasta
#88
Karl Kirjutas:Ära nüüd põe, ma naisi, lapsi ja koeri ei kahjusta :-)

Lõoke ka mitte, vaatamata oma hirmuäratavale kassile on ta ise täitsa norm kutt, pealegi sõidab küürakaga ka, see lisab ainult + punkte.

Jutt täitsa õige,viimane lonks "valget kurge" koos kassi ja naisega ...homme(täna) ju jälle tööle!
Vasta
#89
Ei nohh, lind on lind, ei saa kohe ilma kureta! Proua armukadedaks ei muutu?

Tegelikult on kogu hädas ja viletsuses ikka süüdi Marek! Oli tal väga vaja üle kuu aja see teema ellu äratada, nüüd ei saa inimesed magama õigel ajal ja peavad homme unistena tööle minema, nii see Eesti majandus virelema jääbki, krt!
Vasta
#90
Karl Kirjutas:Ei nohh, lind on lind, ei saa kohe ilma kureta! Proua armukadedaks ei muutu?
krt, jõhker nokkade erinevus ju....kirju on see linnuriik ikka. Badgrin

Karl Kirjutas:Tegelikult on kogu hädas ja viletsuses ikka süüdi Marek! Oli tal väga vaja üle kuu aja see teema ellu äratada, nüüd ei saa inimesed magama õigel ajal ja peavad homme unistena tööle minema, nii see Eesti majandus virelema jääbki, krt!
tüüpiline eestlane....alguses ei saa vedama ja pärast pidama. ma vähemalt tõmmasin asja käima. Unibrow
Vasta
#91
marek Kirjutas:
Karl Kirjutas:Ei nohh, lind on lind, ei saa kohe ilma kureta! Proua armukadedaks ei muutu?
krt, jõhker nokkade erinevus ju....kirju on see linnuriik ikka. Badgrin

Kuule, armastuse nimel käiakse kätel 100 kilti ja lauldakse akende all ballaade, müüakse kasvõi hing maha ja läbitakse totaalne muutumine, see nokkade erinevas selle kõrval nigu titelalin!

Muide, uudisteagentuur NSR (Naised Saunas Rääkisid) väidab, et Lõokesel pidi Tallinna Loomaaias lindude majja eluaegne VIP pääse olema, Mati Kaal isiklikult koos Turovskiga andsid üle, muidu käis seal aia taga päevad läbi kurgi passimas.
Vasta
#92
liisel Kirjutas:
Karl Kirjutas:Ei nohh, lind on lind, ei saa kohe ilma kureta! Proua armukadedaks ei muutu?

Tegelikult on kogu hädas ja viletsuses ikka süüdi Marek! Oli tal väga vaja üle kuu aja see teema ellu äratada, nüüd ei saa inimesed magama õigel ajal ja peavad homme unistena tööle minema, nii see Eesti majandus virelema jääbki, krt!

A kes keelas õigel ajal magama minemast?? Ja ikka alati on teised süüdi Icon_twisted

Tegelikult mul suht pohlad, kodus haiguslehel, Marekil ka pohlad, ta töötust rikkur, rohkem teiste pärast (ja Eesti majanduse pärast) muretsen :-)
Vasta
#93
liisel Kirjutas:
Karl Kirjutas:Tegelikult mul suht pohlad, kodus haiguslehel, Marekil ka pohlad, ta töötust rikkur, rohkem teiste pärast (ja Eesti majanduse pärast) muretsen :-)

Mul kah.... ma pean hommikuks ühe aruande lõpetama nii et mul veel 8 tundi aegaSmile ja eks siis hommikul näha ole kas ja kuidas kui üldseSmile tööle minnakse... a kohvitass tuleks vist mingi tunni kahe pärast kõrvale tuua Smile

Kui sa siin foorumis veel kaua tiksud, siis see aruanne küll valmis ei saa ja pead selle kuskilt maha spikerdama Unibrow Ja siis jälle Karl ja Marek süüdi...
Vasta
#94
liisel Kirjutas:
Karl Kirjutas:Kui sa siin foorumis veel kaua tiksud, siis see aruanne küll valmis ei saa ja pead selle kuskilt maha spikerdama Unibrow Ja siis jälle Karl ja Marek süüdi...

Kes siis veel kui mitte teie Icon_biggrin

Õnneks see ka meil pohlad, harjunud juba süüdi olema, kuigi suht süüdimatud. Aga mulle aitab, hääd ööd ja kena ning pädevat aruannet :-)
Lõoke ka juba ammu unedemaal kurgede keskel....
Vasta
#95
Ma otsin nädal tagasi selle http://pood.alkomeeter.com/tdetail.php?cat=6&de=141 kuna ma seda aparaati maale aitan tuua, siis saan pakkuda mb klubilistele hinda:
6300 + km.

Kaasa saab kalibreerimis tunnistuse, ja sellega annaks juba politseile vajadusel vastuväiteid anda...
Vasta
#96
Tahtsin veel mainida, et ma olen korra riigile oma teadmatusest / lollusest samasuguguse trahvi maksnud ja see aparaat tasub minusugusel õllesõbral ära ükspäev.
Vasta
#97
Rait Kirjutas:Ma otsin nädal tagasi selle http://pood.alkomeeter.com/tdetail.php?cat=6&de=141 kuna ma seda aparaati maale aitan tuua, siis saan pakkuda mb klubilistele hinda:
6300 + km.

Kaasa saab kalibreerimis tunnistuse, ja  sellega annaks juba politseile vajadusel vastuväiteid anda...

Krt odavam oleks joomine maha jätta kui 7,5 kilo eest vidin osta millesse aegajalt õlleaure sisse köhida?? Tõsisele joodikule ehk möödapääsematu asi aga tavainimesele??
Vasta
#98
kuld Kirjutas:
Rait Kirjutas:Ma otsin nädal tagasi selle http://pood.alkomeeter.com/tdetail.php?cat=6&de=141 kuna ma seda aparaati maale aitan tuua, siis saan pakkuda mb klubilistele hinda:
6300 + km.

Kaasa saab kalibreerimis tunnistuse, ja  sellega annaks juba politseile vajadusel vastuväiteid anda...

Krt odavam oleks joomine maha jätta kui 7,5 kilo eest vidin osta millesse aegajalt õlleaure sisse köhida?? Tõsisele joodikule ehk möödapääsematu asi aga tavainimesele??

Pean tunnistama, et mul ei ole seda aparaati veel vaja läinud. Samas oma mälus sobrades on suvel nii teinegi nädalavahetus olnud raske määratleda hetke, millal saab koju sõita. Selle raha eest saab politseiautos ainult ühe korra puhuda ja mittesobiva näidu puhul saab üldse palju jalgsi käia.
Vasta
#99
Rait Kirjutas:Ma otsin nädal tagasi selle http://pood.alkomeeter.com/tdetail.php?cat=6&de=141 kuna ma seda aparaati maale aitan tuua, siis saan pakkuda mb klubilistele hinda:
6300 + km.

Kaasa saab kalibreerimis tunnistuse, ja  sellega annaks juba politseile vajadusel vastuväiteid anda...
või siis politseinikke puhuma panna! Badgrin
Vasta
liisel Kirjutas:Jah politseinike võiks tõesti puhuma panna... või prillid lasta neile kõigile välja kirjutada.

Aga proovi sa mõnele purjus naisele öelda,et ta ei ole kaine Badgrin
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Avalduste ja ettepanekute raamat modedele ja adminnidele foorumi suhtes. Karl 50 73,852 02-01-2019, 09:21 AM
Viimane postitus: OberHenn
  Ei leia klubi (foorumi) juhendeid! Laulumees 0 2,119 04-10-2013, 12:46 AM
Viimane postitus: Laulumees
  Head uut aastat kõigile foorumi kasutajatele ! arturmalcik 6 5,528 03-01-2013, 04:55 PM
Viimane postitus: nostromo
  Foorumi Motomehed? Pets77 59 36,702 24-03-2011, 09:52 AM
Viimane postitus: Pets77
  Foorumi lehe EVO II hind .. kalacompany 6 4,757 12-09-2008, 12:15 AM
Viimane postitus: kalacompany
  Foorumi statistika... h2x0r 7 5,275 02-08-2007, 12:02 AM
Viimane postitus: h2x0r



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne