Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi alkomeeter!
#61
python Kirjutas:Tavaline õlu, alguses pidasime seda naljaks aga eile kui toimus juba kolmas kontakt võõramaalasega, milles on ka mõned tunnistajad(panin speakeri peale telefuuni), hakkas asi juba kahtlasem tunduma.

whatta?kuram map saa enam midagi aru...
Vasta
#62
Iiri kiohvi on hea. Vaielge palun.
Vasta
#63
Siia teemasse alles hakkab vastuseid tulema, majandussurutis- siis majanduslangus- siis majanduskriis, siis teemad O: koti kartuleid. Alkohol lahendab probleemid (kuigi ainult üheks õhtuks). Erinevad sotsiaalosakonnad erinevates maakondades, linnades, valdades- saavad tööd juurde. Soovitan soojalt enne järgmise nelipaki ostmist mõelda kohustustest vabanemise peale. Kasvõi neljakümne krooni kaupa.

postitas neli... ee sorry kuuspakimees...
Vasta
#64
python Kirjutas:
ralak Kirjutas:
python Kirjutas:Viimased korrad nädalvahetustel kui mõned(kümned) õlled tehtud siis helistab mulle keegi jamaica aksendiga usakas. Kuna me oleme pikalt juba suhelnud siis täna hommikul ärgates oli kerge paranoia, kas tõesti on mul sõber Jamaicalt või ma kujutan seda ette. Seega enne Selverisse minekut  sai võetud EMTist kõnede eristus mis kinnitas faktiIcon_lol

Irw, Sulle üks kohver padruneid õhtuks toidu alla tundub tavaline Badgrin  Staaž, mis muud!

Ise lõpetan praegu kolmandat silindrit, hea on aga otsa sai rsk. Valearvestus.

Muide Tallink saatis pileti tasuta neljale b-kajutsi rootsi ja tagasi. Vastav pilet saabus peale seda rootsi tripi.Icon_razz

Oo, no saad perele jõulukingi teha Icon_razz
Vasta
#65
Krt!Sai täna ka naca tinistatud,tänu naisele.ST:ajas s""a keema!

Aga mis see 8 "Kuld"-a õhtu jooxul siis ära pole!Eusa_whistle
Igal juhul olen nende Meeste poolt,kes suudavad naisele selgex teha ,et ÕLU on PÜHA!!!Icon_smile
Vähemalt mul nüüd toimib(kuna jõul ju ometi!)(ex hiljem vaatab kuidas ja mis toimibEusa_pray)

Häid pühi kõigile siit Haapsalust!
Vasta
#66
Jutu jätkuks:

Õlle tarbimine muudab mehed naiselikuks
Rühma Kanada teadlaste viimaste uuringute materjalid tõestavad põhjapanevalt, et õlu sisaldab nais-suguhormoone!!!

Tõestamaks nimetatud teooriat jõid 100 vabatahtliku meest, erinevast rahvusest, ühe tunni jooksul 8 liitrit õlut. Tulemused olid rabavad:

100%-liselt -

* võtsid testitavad kaalus juurde;
* rääkisid pidevalt seosetut juttu;
* muutusid üli-emotsionaalseteks;
* ei suutnud juhtida autot;
* kadus ratsionaalne mõtlemine;
* vaidlesid mitte-millegi üle;
* solvusid väikseimagi tähelepanematuse suhtes;
* olid sunnitud urineerides istuma;
* tõusis seksuaalne erutatus kuid ei olnud võimelised seda realiseerima,
viimase vabanduseks 75% väitsid, et"neil on olnud tööl rasked päevad";
* keeldusid vabandamast kui neil ei olnud õigus.
Vasta
#67
hents99 Kirjutas:Jutu jätkuks:

Õlle tarbimine muudab mehed naiselikuks
Rühma Kanada teadlaste viimaste uuringute materjalid tõestavad põhjapanevalt, et õlu sisaldab nais-suguhormoone!!!

Tõestamaks nimetatud teooriat jõid 100 vabatahtliku meest, erinevast rahvusest, ühe tunni jooksul 8 liitrit õlut. Tulemused olid rabavad:

100%-liselt -

* võtsid testitavad kaalus juurde;
* rääkisid pidevalt seosetut juttu;
* muutusid üli-emotsionaalseteks;
* ei suutnud juhtida autot;
* kadus ratsionaalne mõtlemine;
* vaidlesid mitte-millegi üle;
* solvusid väikseimagi tähelepanematuse suhtes;
* olid sunnitud urineerides istuma;
* tõusis seksuaalne erutatus kuid ei olnud võimelised seda realiseerima,
viimase vabanduseks 75% väitsid, et"neil on olnud tööl rasked päevad";
* keeldusid vabandamast kui neil ei olnud õigus.


Haaa...Selge piltIcon_biggrin
Vasta
#68
ralak Kirjutas:Oo, no saad perele jõulukingi teha Icon_razz

See juba jah realiseeritud.
Vasta
#69
K: miuke on kõige parem vein?
V: mida vanem ja kallim seda sitem!

korralik peet ikka õige asi. Badgrin
Vasta
#70
marek Kirjutas:K: miuke on kõige parem vein?
V: mida vanem ja kallim seda sitem!

korralik peet ikka õige asi. Badgrin

Old Tbilisi, red medium sweet. Sinnajuurde korralik sinihallitus- soovitatavalt Montagnola ja kodus tehtud pardifilee. Esimese ampsu järel hakkad nutma...õnnest.Crybaby
Vasta
#71
Boamadu Kirjutas:Old Tbilisi, red medium sweet. Sinnajuurde korralik sinihallitus- soovitatavalt Montagnola ja kodus tehtud pardifilee. Esimese ampsu järel hakkad nutma...õnnest.Crybaby
punane vein ei maitse, sinihallitus ei maitse, part ei maitse... ausalt. nääd, nüüd sis teada miks sulle tundub lihtne järvevana-sõpakas ja mulle tartu mnt. - liivalaia...Badgrin
Vasta
#72
Jälle vajus ära!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#73
Lõoke Kirjutas:Jälle vajus ära!
kle see kass viskab sul varsti vedru välja, aga no pole ullu, pidi vist 9 elu olema. Badgrin
Vasta
#74
marek Kirjutas:
Boamadu Kirjutas:Old Tbilisi, red medium sweet. Sinnajuurde korralik sinihallitus- soovitatavalt Montagnola ja kodus tehtud pardifilee. Esimese ampsu järel hakkad nutma...õnnest.Crybaby
punane vein ei maitse, sinihallitus ei maitse, part ei maitse... ausalt. nääd, nüüd sis teada miks sulle tundub lihtne järvevana-sõpakas ja mulle tartu mnt. - liivalaia...Badgrin

Oijah, kahju, ilmselt siis hakkan mõistma. Elik inimesed on erinevad.
Vasta
#75
Linnuke, sinu kõuts we? Ma peaks oma "kasside sõbraga" sulle külla tulema, siis näed kuidas jalad alla võtab jälle :-)
Vasta
#76
Karl Kirjutas:Linnuke, sinu kõuts we? Ma peaks oma kesside hirmuga sulle külla tulema, siis näed kuidas jalad alla võtab jälle :-)
ära pulli, siis terve elamine sulgi/karvu täis...Badgrin
Vasta
#77
marek Kirjutas:
Karl Kirjutas:Linnuke, sinu kõuts we? Ma peaks oma kesside hirmuga sulle külla tulema, siis näed kuidas jalad alla võtab jälle :-)
ära pulli, siis terve elamine sulgi/karvu täis...Badgrin

UnibrowUnibrowUnibrow

Aga Boamadu, ära heida meelt! Ma olen sunnitud Marekit palju aastaid juba tundma ja hingelt on ta hea inimene ning silmad on lahked, kuigi sa ei kujuta ettegi kui erinev maitse võib tal olla võrreldes enamike inimestega! Eusa_prayEusa_wallBadgrinUnibrow
Vasta
#78
Aga Boamadu, ära heida meelt! Ma olen sunnitud Marekit palju aastaid juba tundma ja hingelt on ta hea inimene ning silmad on lahked, kuigi sa ei kujuta ettegi kui erinev maitse võib tal olla võrreldes enamike inimestega! Eusa_prayEusa_wallBadgrinUnibrow
[/quote]

just just, seda ma mainisingi, et inimesed on erinevad ja maitsed on erinevad. Mul on ka lahked silmad aga parti õgin ikkagistIcon_biggrin
Vasta
#79
Karl Kirjutas:sa ei kujuta ettegi kui erinev maitse võib tal olla võrreldes enamike inimestega! Eusa_prayEusa_wallBadgrinUnibrow
tead, mul pudel peeti sees ja juba hakkab hall sisu isegi meeldima... seega ma järeldan, et sa oled koguaeg purjus? BadgrinNinja
Vasta
#80
Karl Kirjutas:Linnuke, sinu kõuts we? Ma peaks oma "kasside sõbraga" sulle külla tulema, siis näed kuidas jalad alla võtab jälle :-)

Kui ta kaineks saab, pole koertest (mis muidugi ei kaalu üle 15 kilo)talle vastast!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Avalduste ja ettepanekute raamat modedele ja adminnidele foorumi suhtes. Karl 50 73,484 02-01-2019, 09:21 AM
Viimane postitus: OberHenn
  Ei leia klubi (foorumi) juhendeid! Laulumees 0 2,106 04-10-2013, 12:46 AM
Viimane postitus: Laulumees
  Head uut aastat kõigile foorumi kasutajatele ! arturmalcik 6 5,499 03-01-2013, 04:55 PM
Viimane postitus: nostromo
  Foorumi Motomehed? Pets77 59 36,511 24-03-2011, 09:52 AM
Viimane postitus: Pets77
  Foorumi lehe EVO II hind .. kalacompany 6 4,710 12-09-2008, 12:15 AM
Viimane postitus: kalacompany
  Foorumi statistika... h2x0r 7 5,242 02-08-2007, 12:02 AM
Viimane postitus: h2x0r



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne