Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi alkomeeter!
#41
Werewolf Kirjutas:Minulgi alko tarbimisest aasta või paar möödas. Ei tunne lihtsalt vajadust. Pealegi ma alati roolis, ka siis kui ma füüsiliset roolis pole.

Järeliklt pole sa ehitaja. Ise ka ei ole aga joon ikka vahest, aastas 1-2 korda ka liiga pallju. Aga oma tuttavatest ehitajatele jäen ikka alla. Need joovad laevas teel soome... soomes ja ka teel tagasi.. ei tea hullemaid kõrisi!
Vasta
#42
Boamadu Kirjutas:P.S. rehvimõõt peaks olema lähtuvalt originaalmõõdust 205/60/16 vastav. Laius sobiks ka 215 või 225 kuid kõrgus siis 55 või 50.
225 võib hakata vastu käima, või siis pead offsetiga mängima. 215/55/16 on ideaalne.
Vasta
#43
Kuram. See on viimane õlu täna, ausalt.
Vasta
#44
Heh, jõin ühe õlu ära, krt, rohkem ei raatsi,kallis kraam siin noh
41 krooni ja 52 senti 0,33l eetsIcon_cool
Vasta
#45
Viimased korrad nädalvahetustel kui mõned(kümned) õlled tehtud siis helistab mulle keegi jamaica aksendiga usakas. Kuna me oleme pikalt juba suhelnud siis täna hommikul ärgates oli kerge paranoia, kas tõesti on mul sõber Jamaicalt või ma kujutan seda ette. Seega enne Selverisse minekut sai võetud EMTist kõnede eristus mis kinnitas faktiIcon_lol
Vasta
#46
liisel Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Kuram. See on viimane õlu täna, ausalt.

Kindel??? Tavaliselt enne seda päris viimast tuleb veel mitu viimast

No peale seda viimast tõenäoliselt enam ei võta.
Vasta
#47
renkju Kirjutas:Heh, jõin ühe õlu ära, krt, rohkem ei raatsi,kallis kraam siin noh
41 krooni ja 52 senti 0,33l eetsIcon_cool

Oled sa päris kindel, et see õlu on, mida jood?
Vasta
#48
python Kirjutas:Viimased korrad nädalvahetustel kui mõned(kümned) õlled tehtud siis helistab mulle keegi jamaica aksendiga usakas. Kuna me oleme pikalt juba suhelnud siis täna hommikul ärgates oli kerge paranoia, kas tõesti on mul sõber Jamaicalt või ma kujutan seda ette. Seega enne Selverisse minekut  sai võetud EMTist kõnede eristus mis kinnitas faktiIcon_lol

.. ja eristus näitas, et ei ühtki kõnet väljaspool eestit....Icon_biggrin Eusa_whistle
Vasta
#49
python Kirjutas:Viimased korrad nädalvahetustel kui mõned(kümned) õlled tehtud siis helistab mulle keegi jamaica aksendiga usakas. Kuna me oleme pikalt juba suhelnud siis täna hommikul ärgates oli kerge paranoia, kas tõesti on mul sõber Jamaicalt või ma kujutan seda ette. Seega enne Selverisse minekut  sai võetud EMTist kõnede eristus mis kinnitas faktiIcon_lol

Irw, Sulle üks kohver padruneid õhtuks toidu alla tundub tavaline Badgrin Staaž, mis muud!

Ise lõpetan praegu kolmandat silindrit, hea on aga otsa sai rsk. Valearvestus.
Vasta
#50
ralak Kirjutas:
python Kirjutas:Viimased korrad nädalvahetustel kui mõned(kümned) õlled tehtud siis helistab mulle keegi jamaica aksendiga usakas. Kuna me oleme pikalt juba suhelnud siis täna hommikul ärgates oli kerge paranoia, kas tõesti on mul sõber Jamaicalt või ma kujutan seda ette. Seega enne Selverisse minekut  sai võetud EMTist kõnede eristus mis kinnitas faktiIcon_lol

Irw, Sulle üks kohver padruneid õhtuks toidu alla tundub tavaline Badgrin  Staaž, mis muud!

Ise lõpetan praegu kolmandat silindrit, hea on aga otsa sai rsk. Valearvestus.

kesse lauba siidrit joob? tõbine?
Vasta
#51
Silinder - 0,5L nagu mersul ikka Badgrin

Õllekest ikka rauntz, siidrit pole küll kusagile kirjutanud.
Vasta
#52
rauntz Kirjutas:
renkju Kirjutas:Heh, jõin ühe õlu ära, krt, rohkem ei raatsi,kallis kraam siin noh
41 krooni ja 52 senti 0,33l eetsIcon_cool

Oled sa päris kindel, et see õlu on, mida jood?

Ikka, Norras tööl.
Vasta
#53
ralak Kirjutas:Silinder - 0,5L  nagu mersul ikka Badgrin

Õllekest ikka rauntz, siidrit pole küll kusagile kirjutanud.

shit... on jah Smile
Vasta
#54
Karl Kirjutas:
rauntz Kirjutas:
renkju Kirjutas:Heh, jõin ühe õlu ära, krt, rohkem ei raatsi,kallis kraam siin noh
41 krooni ja 52 senti 0,33l eetsIcon_cool

Oled sa päris kindel, et see õlu on, mida jood?

Ikka, Norras tööl.

Kuram, isegi seda virret maitsnud... No ausaltöeldes eestis tehakse paremat kraami Tongue
Vasta
#55
rauntz Kirjutas:
python Kirjutas:Viimased korrad nädalvahetustel kui mõned(kümned) õlled tehtud siis helistab mulle keegi jamaica aksendiga usakas. Kuna me oleme pikalt juba suhelnud siis täna hommikul ärgates oli kerge paranoia, kas tõesti on mul sõber Jamaicalt või ma kujutan seda ette. Seega enne Selverisse minekut  sai võetud EMTist kõnede eristus mis kinnitas faktiIcon_lol

.. ja eristus näitas, et ei ühtki kõnet väljaspool eestit....Icon_biggrin Eusa_whistle

Näitas lõuna ameerikatIcon_confused
Vasta
#56
Millest te siis vestlete? :-)
Vasta
#57
Mersudest, elust-olust, jne... Väga kahtlane värkThumbsdown Päris täpselt ju ei mäletaIcon_redface
Vasta
#58
ralak Kirjutas:
python Kirjutas:Viimased korrad nädalvahetustel kui mõned(kümned) õlled tehtud siis helistab mulle keegi jamaica aksendiga usakas. Kuna me oleme pikalt juba suhelnud siis täna hommikul ärgates oli kerge paranoia, kas tõesti on mul sõber Jamaicalt või ma kujutan seda ette. Seega enne Selverisse minekut  sai võetud EMTist kõnede eristus mis kinnitas faktiIcon_lol

Irw, Sulle üks kohver padruneid õhtuks toidu alla tundub tavaline Badgrin  Staaž, mis muud!

Ise lõpetan praegu kolmandat silindrit, hea on aga otsa sai rsk. Valearvestus.

Muide Tallink saatis pileti tasuta neljale b-kajutsi rootsi ja tagasi. Vastav pilet saabus peale seda rootsi tripi.Icon_razz
Vasta
#59
Python, oli see ikka õlu mida jõite? Ega tegemist ei olnud mingi seeneleotisega või miskit? :-)
Vasta
#60
Tavaline õlu, alguses pidasime seda naljaks aga eile kui toimus juba kolmas kontakt võõramaalasega, milles on ka mõned tunnistajad(panin speakeri peale telefuuni), hakkas asi juba kahtlasem tunduma.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Avalduste ja ettepanekute raamat modedele ja adminnidele foorumi suhtes. Karl 50 73,679 02-01-2019, 09:21 AM
Viimane postitus: OberHenn
  Ei leia klubi (foorumi) juhendeid! Laulumees 0 2,116 04-10-2013, 12:46 AM
Viimane postitus: Laulumees
  Head uut aastat kõigile foorumi kasutajatele ! arturmalcik 6 5,514 03-01-2013, 04:55 PM
Viimane postitus: nostromo
  Foorumi Motomehed? Pets77 59 36,632 24-03-2011, 09:52 AM
Viimane postitus: Pets77
  Foorumi lehe EVO II hind .. kalacompany 6 4,739 12-09-2008, 12:15 AM
Viimane postitus: kalacompany
  Foorumi statistika... h2x0r 7 5,272 02-08-2007, 12:02 AM
Viimane postitus: h2x0r



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne