Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huvitavate reg.numbritega Mercedesed
#61
Kui kellegil huvi, siis sõbral on üks AMG kombinatsiooniga NR.
Numbrid olid suvalised. Mälujärgi 128 või midagi sarnast "suvalist"
Regamist ei oska kiirelt kommenteerida.
Auto mille küljes nr on, on ammu metallis. Aga eesti bürokraatia pärast ikka veel arvel.
Vasta
#62
Minu G -l 001MBG Eusa_angel
W463 ja W212
Vasta
#63
Minu SEL-il 45SEL
Vasta
#64
Eestis ju ei saa reg. nr-eid osta nagu mujal maailmas-Dubais, UK-s jne?
Vasta
#65
Saab ikka erivalmistatud numbrit osta. UKs on sellest lihtsalt äri tehtud, kus firmad ostavad kokku huvitavamaid numbreid hulgi ja siis müüvad edasi
Vasta
#66
Selge. Dubais on nt 1-kohased nr-id 10.000.000$ hinnaklassis ehk 2X La Ferrari hind.

Kallimatel autodel maksab nr tavaliselt rohkem kui auto ise.

Ka seal on reg. nr'itest saanud omamoodi investeerimisviis kuna rikkureid voolab aina juurde kuid (lühikesi) nr-eid juurde ei saa teha ja seetöttu hinnad vaid töusevad.
Vasta
#67
(02-05-2017, 06:01 PM)nostromo Kirjutas: Selge. Dubais on nt 1-kohased nr-id 10.000.000$ hinnaklassis ehk 2X La Ferrari hind.

Kallimatel autodel maksab nr tavaliselt rohkem kui auto ise.

Ka seal on reg. nr'itest saanud omamoodi investeerimisviis kuna rikkureid voolab aina juurde kuid (lühikesi) nr-eid juurde ei saa teha ja seetöttu hinnad vaid töusevad.
raha ei tee targaks ja numbriga auto kw ei tõsta ,idiootsus kuubis,meil liigub ka palju erinaveid ahto1,sergei 1 jne numreid linna peal,what a point ? näitad,et oled idioot kes ei oska raha mujale paigutada,minu ja ainult minu silmis on nad veits alaväärsus kompleksiga,kui muidu ei näe mind siis numbri järgi ikka saad teada kes ma olen Eusa_wall salme1,fjodor2 jne.foorumites ja fb-s lausa müükse numbreid,nii auto kui telefoni.
mina enda telefoni numbri sain mis pole ka just suvaline 53037363 sain tänus sellele ,et meil oli sõpruskond ja üks inimene töötas radiolinjas ja siis saime valida kogu kambale 000 lõpuga numbrid,tänaseks oleme kahjuks kõik oma teed läinud,samuti nagu radiolinja Big Grin kui kellegi huvi siis võin mingi suura raha eest selle loovutada ja kasutada mõnda keerulisemat kominatsiooni . See jutt ei pretendeeri ainuõigele tõele ja väljendab vaid minu arvamust,saage üle oma 55AMG numbitest 900 euro eest,ostke emale lilli ja lastele kommi parem selle raha eest,ega see autot ju paremaks ei tee !!!
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#68
Kohe tuleb liikvele üks E55 Kompressor, mille aitasin Eestisse tuua ja tollel tuleb number 80OBS ehk boobs Big Grin Kutile meeldivad rinnad noh. Ei saa pahaks panna
Vasta
#69
Numbrit niisama müüa või edasi "anda" minuteada ei saa.
Vaid koos autoga.
Mul oli 111AKV, mis jäi G külge. Kutsikal 190YYY, S'l 555AVL .
Ühegi eest maksnud pole. Tasuta saab numbri kombinatsiooni valida, tähtedega peaks saama ainult Tallinnas(tartus vähemalt mitte)....kui muidugi mõni tuttav juhtub mnt ametis olema, kes nr lihtsalt kõrvale tõstab ja helistab, et nüüd võiks vormistama tulla.....
Muidu tuleb ikka maksta vaba iseöeldud kombinatsiooni eest.

Korraga 10 numbrit tellida, siis on tüki hinnaks 130, muidu vist 450?
Ei pea olema sarnased vms.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#70
Hents, parandus. See kümne numbri teema on uuritud, sest vajasime (ja ikka veel vajame) sõpraderingis omajagu numbreid, kuid kogu kaardimaja kukkuski kokku kui saime teada, et numbrid peavad olema samade tähtedega ja järjestikused, et selle odava hinnaga kvalifitseeruda. See oleks muidugi mõeldav kui me oleks mingi üks ettevõte, kes vajaks ühtset identiteeti, aga korralike individualistide jaoks ta paraku ei sobi.

Kui keegi teab, kuidas saab, oleks ikka huvitav.

Head ööd.

Tauno
Vasta
#71
(03-05-2017, 10:22 PM).Alar. Kirjutas: Kohe tuleb liikvele üks E55 Kompressor, mille aitasin Eestisse tuua ja tollel tuleb number 80OBS ehk boobs Big Grin Kutile meeldivad rinnad noh. Ei saa pahaks panna

Linnapildis on meelde jäänud, et enne omas sama numbrit Audi A8.
Vasta
#72
A8 vahetas omaniku ja on rindadelt tagumiku peale läinud ehk 80OTY ehk siis booty Big Grin
Vasta
#73
Arcar, kõige õigem jutt mis siin teema all lugenud olen.
Ise muigan iga kord, kui järjekordne "KUNN66" ees sõidab - ei tea kas peale uut numbrit kasvas nii pikaks, et nüüd saab keskmise jalaga gaasi vajutada?

Aga vähemalt on liikluses näha kellest suurema kaarega mööda tuleb sõita, sest laup kipub sellistel juhutdel eriti madal olema.
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
#74
(04-05-2017, 12:24 AM)Tauno Mõts Kirjutas: Hents, parandus. See kümne numbri teema on uuritud, sest vajasime (ja ikka veel vajame) sõpraderingis omajagu numbreid, kuid kogu kaardimaja kukkuski kokku kui saime teada, et numbrid peavad olema samade tähtedega ja järjestikused, et selle odava hinnaga kvalifitseeruda.

Tauno


Tädikesed lauataga võivad öelda mis tahavad.
Vasta
#75
Elus on väga palju ebaloogilisust. Hea näite tõi Ott Kiivikas kui kommenteeris väidet, et kulturism ei ole ju sport ja mis mõte sel on. Kas on mõtet teha terve elu trenni ja tõstaühte raudkangi üles (kangitõstja) või visata raudkuulu kaugustesse (kuulitõukaja); sama lauslollus on maksta täiskasvanud meestele miljoneid kes toavad karjakaupa jalgadega palli taga.
Analoogselt on ebaloogiline see, et otsin tikutulega taga vana r129 bodikity enda autole, või üldse see et paigaldasin autole ebanormaalselt võimsa mootori või sain odava rahaga naabrimehelt IZ 412 numbriga 550 AMG Smile
Ka minu silmis ei leia suurt lugupidamist sergei 1 või tuus 2 numbrite omanikud. Need on äärmuste üks ots, paraku elame me kõik täiesti ebaloogilist elu ka enda sees. Võta kasvõi valuvelgede ost - minu isa küsis mult alati, et tema jaoks on auto tarbe-ese ja miks mul neid vaja läheb? Mõne jaoks võib Türgi reis olla veelgi hullem raha rasikamine kui ANU666 numbri ost. Viimasel juhul jääb vähemalt midagi käte vahele Smile
Meil kõigil on ikka kuhjaga komplekse - osa ebaloogilisust on lihtsalt ühsiskonnas rohkem aktsepteeritud, sest "sellised haigeid" on rohkem.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#76
ja nüüd siis läks number isiklikku e55 amg kompressori peale .
pole enam müügis number .
Mercedes benz w124, w202, w210, w140 , w220, w211 varuosad tallinnas kohapeal ja tellimiseks .Autoremont, plekitööd, autovärvimine
Vasta
#77
(05-05-2017, 11:01 AM)arturmalcik Kirjutas: ja nüüd siis läks number isiklikku e55 amg kompressori peale .
pole enam müügis number .

Nähtud! Hõbedane.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#78
Siin müügikuulutuses juba auto peal 55 AMG-arturmalcik-selle ostsidki?:

http://www.auto24.ee/used/2533224

[Pilt: 96347114.jpg]

Minu meelest sobivad erilised nr'id erilistele autodele nt 55 AMG ideaalselt vastava mootoriga isendile.

Samas mingi "KALLE68" suvalise Mazda 6 peal tundub töesti pigem koomilineEusa_angel
Vasta
#79
(09-05-2017, 07:01 PM)nostromo Kirjutas: Siin müügikuulutuses juba auto peal 55 AMG-arturmalcik-selle ostsidki?:

http://www.auto24.ee/used/2533224

[Pilt: 96347114.jpg]

Minu meelest sobivad erilised nr'id erilistele autodele nt 55 AMG ideaalselt vastava mootoriga isendile.

Samas mingi "KALLE68" suvalise Mazda 6 peal tundub töesti pigem koomilineEusa_angel

jah sedasamat autot ostsin . kuulutus huvi pärast . autosse investeeritud viimase 4 kuuga 3000 euri . ketivahetused, esisilla remont ja muud asjad
Mercedes benz w124, w202, w210, w140 , w220, w211 varuosad tallinnas kohapeal ja tellimiseks .Autoremont, plekitööd, autovärvimine
Vasta
#80
Tean omast käest kui äge V8 Kompressor on-edu!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tšehhi numbritega mersud mamg 7 13,572 04-12-2017, 01:34 PM
Viimane postitus: väikemees
  Ilusad MB-d omapäraste reg. numbritega :) marek 0 2,905 21-01-2012, 02:55 AM
Viimane postitus: marek
Exclamation Otsin musta MB S300 3.0 R6 reg.nr 531MES singh 2 3,697 17-04-2011, 09:51 PM
Viimane postitus: singh
  W220 reg: 670 AUO Ardo 0 1,927 04-02-2009, 08:58 PM
Viimane postitus: Ardo
  VARASTATUD 124 T-mall 250D reg.nr 525 AVP Innar 0 1,919 09-01-2006, 08:20 PM
Viimane postitus: Innar



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne