Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB klubi rallikas Mannergute mõõduvõtul 21. juuli
#21
(06-06-2018, 01:52 PM)janek126 Kirjutas: Mis ta ikka läks.
Tunnikese saime kütta, siis arvas plokikaanetihend, et oleks aeg pensionile minna.
Siis seisime tunni-sõitisme 3ringi-seisime taas- jne...

Aga üritus oli vägev.
Mõned olid sinna muidugi võidu sõitma tulnud...

.......................

Edud.
Janek.

Sai ka eelmine aasta paar korda seal osaletud. Võidusõidu osaga saan nõustuda. Eelmine aasta vähemalt oli paar meeskonda, kes käisid nö kiiret sõitu harjutamas, et hiljem kuskil teisel võistlusel samal rajal osaleda. Samuti ei peetud halvaks boksis rinkarehvid alla lükata Smile. Pluss, kuigi tingimustes on keelatud, leiab tihtipeale rajalt nii mõnegi paukuva turbo-volvo või näpitud turbodiiselmersu.

Meie eelmise aasta esimene võistlus lõppes samamoodi - 42 minutit ja plokikaanetihend. Küll kasutasime Jaapani tehnikat.

Kolme tunnise sõidu teeb hädaga ühe rehvijooksuga ära. Kuuetunnist väga mitte. Meie kaalult üsna kergel riisil olid tutikatest esirehvidest peale viiendat tundi tükid väljas ja pidamine kurvides täiesti null. Pidurid samamoodi - täiesti hukas. Rehvid valisime rehvimüüja soovituse järgi võimalikult jäiga seguga.

Kui on võimalik vähegi investeerida, soovitan selle paigutada vähe ägedamatesse (Loe: Reissing) piduriklotsidesse. Lisaks karmim (loe: reissing) piduriõli ja mootoriõli. Me vahetasime antifriisi destilleeritud vee vastu ära. Lisaks siis ka teine jooks velgi-rehve.
E55 AMG
Vasta
#22
Eks me peamegi mõtlema, kas shõu tegemine just meie eesmärk on. Saan aru, et ei taheta ka mingit põnevat ralliüritust korraldama hakata, kuna see eeldab juba karmimaid nõudeid ja tingimusi - samas minul pole huvi ka lihtsalt komejanti mängida.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#23
Vee märkus on hea. Indrek, ma saan demineraliseeritud vett tuua. Võtan suvepäevadele kaasa, saate ära vahetada.

Päris destilaatorit mul ei ole, aga on laboratoorne pöördosmoosifilter vedelikkromatograafide jootmiseks. Küllap kõlbab ka automootorisseWink

Rehvid võistluseelseks- ja järgseks veeretamiseks on olemas. Aga sõidurehve peaks tõesti olema rohkem, kui üks jooks.
Vasta
#24
Tulemust seal ei ole - kui sa just ei suuda enda boksi ümber ja muidu kogu meeskonnaga tsirkust garanteerida. A'la pakute seal vunts ees, viiul käes, baquette saia ja käite silitate kohtunikeneiude põlvi. Punkte koguvad meeskonnad, kes suudavad KÕIKE teha, mitte ainult sõita. Sõidu osa poodiumile kohta ei anna, vaja ka muud tsirkust ja leiba rahvale pakkuda. Rohkeim ringe läbiv meeskond vist mainitakse ära ja see ka kõik.
E55 AMG
Vasta
#25
Mis seal ikka, kuniks üks mees rajal sõidab, siis boksipeatuse mehed rullivad sushirulle ja nii need punktid tulevad Smile
Vasta
#26
Mercedesesega sõitva MB klubi mehed ja sushit?

Vast ikka väike Bratwurst...
Vasta
#27
Nih, ennistame teema ja Paneks kirja need nimed, kes on avaldanud soovi sõitjateks hakata:

Indrek
Herki
Taavi
Eero
Petri
Marten.

Hetkel siis 1 soovija rohkem, kui osalema saab tulla. Peab mingi hetk valiku tegema.

Uurisin juba ja see ei saa olema takistuseks, et siimest kingitusena saadud autol puuduvad dokumendid. Vaja siis teha järgnevad tööd autoga: Uus iste, käigukasti kuliss (olemas juba) seisupidur korda, spidomeeter korda, stereo sisse, tehniliselt üle vaadata - uued piduriklotsid ja vedelikud. Loomulikult äge kleebis peale ja see Mercedes-Benz Service teema oleks lahe.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#28
Või siis võtame mustvalge teema MIB Men In Benz.

Saksamaal sellelaadne üritus ka. teeks oma logoga rõivad - Tsärgid jne ja Autole ka mustades toonides Men in Black teema vms.

[Pilt: s-l300.jpg]

[Pilt: men-in-benz-rally-1-724x483.jpg]
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#29
Tere,

Endiselt on tõstuk ja töökoda Maardus olemas.

Herki
Vasta
#30
Võin ka vajadusel käpa külge panna, et auto juures midagi teha.
Vasta
#31
Mõtlesime Herkiga, et rajal oleks madalama profiiliga põnevam sõita ja peaks 17 velje ja rehvikomplekti vaatama. Üks firma oleks reklaami eest nõus rehvid organiseerima, aga velgi vaja.

http://www.auto24.ee/products/veljed/mb-...z/1645133/

Kes sellised mahuksid kutsikale madala rehviga alla?
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#32
Mul garaaž finantsid üsna nulli tõmmanud hetkel, nii et tundub, et ma pean juulis Eestis käigu vahele jätma, et järje peale saada. Kuna hetkel niikuinii tahtjaid rohkem kui osaleda tohib, siis loovutan oma koha.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#33
(20-06-2018, 05:59 PM)Werewolf Kirjutas: Mul garaaž finantsid üsna nulli tõmmanud hetkel, nii et tundub, et ma pean juulis Eestis käigu vahele jätma, et järje peale saada. Kuna hetkel niikuinii tahtjaid rohkem kui osaleda tohib, siis loovutan oma koha.

Kahju kuulda.

Aga Taavi, Herki, Eero ja Marten.

Palun saatke mulle mailile oma juhiloa numbrid ja sünniajad, saan siis meie tiimi ära regada
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#34
Nii, Tõniselt saime uue kulissi, mis vajab natsa timmimist, kuna puksid olid suhteliselt läbi. Lesven OÜ tegi kõik uued puksid välja, seega käiguhoovastiku saame väga heaks.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#35
(22-05-2018, 01:43 PM)v6sa Kirjutas:
(21-05-2018, 04:01 PM)Eero_S Kirjutas: Treilat mul küll otseselt ei ole, aga saaks tuttavalt mõistliku tasu eest rentida ja võin vabalt ka enda sabas teda lohistada.

Treila number 2 koos juhi ja veduriga on olemas.
Taavi, annan teatepulga üle ja loobun enda pakkumisest seekord, kuna läksin päevakava planeerimisega natuke liiga hoogu. Ei jagu lihtsalt aega, et kutsikas samal õhtul oma peidupaika tagasi toimetada.

Mulle see MIB idee meeldib, samas ei ole ka vastu sellele MB Service teemale.
Vasta
#36
Mul valge kittel(valge autoga sobib hästi) ostetud ja Dr. Lumivalguke on kohalWink

Herki
Vasta
#37
Mulle meeldiks ka see MIB teema - autole suured mustad kleebides ja ise teeme mustad MIB särgid.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#38
Tere,
Abiks oleks ka 16 tollised veljed. Plekk või valu, vahet pole.
Herki

(20-06-2018, 04:23 PM)indrek Kirjutas: Mõtlesime Herkiga, et rajal oleks madalama profiiliga põnevam sõita ja peaks 17 velje ja rehvikomplekti vaatama. Üks firma oleks reklaami eest nõus rehvid organiseerima, aga velgi vaja.

http://www.auto24.ee/products/veljed/mb-...z/1645133/

Kes sellised mahuksid kutsikale madala rehviga alla?

Vasta
#39
(21-06-2018, 10:55 AM)Eero_S Kirjutas: ...
Taavi, annan teatepulga üle ja loobun enda pakkumisest seekord,
...

10-4Ninja

Kui te kogu autot mustaks ei kileta, siis MIB sobib.
Vasta
#40
Keegi teab öelda, kas 124 originaal 17" AMG valud istuvad kutsika alla? Esimesed 7,5" tagumised 8,5", ET'd peast ei mäleta, aga 124 all istuvad koopaga ilusasti tasa. Kui istuvad, siis ma saaks seda komplekti pakkuda. Tagumised rehvid on nii kui nii sõidukõlbmatud, esimesed muidugi ka midagi head pole.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,283 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,679 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi sümboolikaga meened indrek 42 81,186 30-10-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,513 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 22,427 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 17,724 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 6,994 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,073 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil) indrek 57 49,140 20-06-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  MB varuosade laat klubi perepäeval 16.06 indrek 0 5,031 14-05-2018, 02:12 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne