Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Millise tootja varuosi eelistada?
#1
Tere,

Plaan veidi sillapukse vahetada ja tekkis huvi, millise tootja toodangut tasuks eelistada. Kõik kiidavad Lemförderit. Heakene küll, tegu ilmselt kvaliteetse toodanguga, aga milliseid alternatiive veel on.
Tootjaid ju palju(näiteks stabikat pakuvad: Febi Bilstein, TRW, Monroe, Blue Print, RTS, A:B:S, Optimal, Swag, Fortune Line, Sidem, Ocas jne.) vaevalt, et see Lemförder ainus ja õige on.

Samuti võiks siia teemasse panna ka a`la eelistatud piduriketaste tootjad, sidurid jne.

Järgmine kord kui häda käes, siis hea selles pakkumiste puntras veidikenegi orienteeruda.

Põgusal otsingul ei jäänud sarnast teemat silma.

Tervitades,
Herki
Vasta
#2
küsi nende mehhaanikute käest kes taksosid teevad. Need teavad mis kestavad.
Vasta
#3
(11-03-2016, 11:06 PM)Blue Chip Kirjutas: küsi nende mehhaanikute käest kes taksosid teevad. Need teavad mis kestavad.

Taksojuhid ja nende mehaanikud küll nüüd arvamusliidrid pole. Taksojuhid üldiselt panevad kõige odavamad detailid, et imeda masinast maksimum välja. Olen juhtinud laenukontorit, kes andis siis laenu MB ostmiseks. Palju oli taksofirmasid ja taksojuhte. Kui siis laenumaksed maksmata jäid ja auto tagastati, siis imestasid, kuidas see auto veel ikka sõitis. Aga Mercedes on liiga kõva auto ja ei jäta ka peale kõikide silladetailide kulumist tee peale.
See muidugi ei ole 100 % tõde. On ikka ka palju normaalseid taksojuhte.

Pdr Eesti OÜ
Autotöökoda
Narva mnt.150A
55996236
Vasta
#4
Mina ka taksojuhtidele just ei panustaks, neil raha vähe ja kvaliteetosadega autot väga ei remondita.
Eks üldiselt paneb hind asja paika. Kallim toode on reeglina kvaliteetsem. Ilmselt Lemförder oleks sillaosade puhul kindla peale minek. Paljud inimesed jälle välistavad kõige kallimad ja kõige odavamad tooted ja valivad midagi "keskklassist". Pea nõu oma rahakotiga, mõtle, kui palju sa aastas autoga sõidad, kui kaua sa veel selle autoga sõidad ning siis vali endale sobiliku hinnaga toode.
Vasta
#5
Tere,

Nii palju kui lugenud, siis SWAG pulkasid ka kiidetakse, on kogemusi?

Herki
Vasta
#6
SWAG peaks hää küll olema. Kipub nii olema, et kallim jupp kvaliteetsem ka. Enda eelistusteks on kas TRW, Febi Bilstein, Lemförder, SWAG.
Vasta
#7
SWAG-i ja Febi liigitaksin mina sinna "keskklassi" toodete hulka. Tegelikult üks ja sama asi eri pakendites. Turundus. Paljude toodete puhul ei ole SWAG ja Febi tootjad, vaid pakendavad lihtsalt kellegi toodetud juppe.
Vasta
#8
Enamus mida esimeses postis nimetatud on on lihtsalt pakendajad mitte tootjad. Kunagi sai 8 aastat varuosadega tegeldud ja ma arvan et tean millest räägin Big Grin
Lemförder, TRW on siit loetelust kindlasti kvaliteetseimad.
Febi Bilstein, Swag pakendavad teiste toodangut. Tegu tegelikult ühe ja sama brändiga lihtsalt nimed on erinevad, et rohkem müüa. Tihtipeale võib pakenditest leida oe varuosasi millelt on originaal märgid maha käiatud. Väike näide varuosa koodidest. Swagi kood on e211 sarniiril 10923417 siis febi kood on 23417. Viimased 5 nr Big Grin.
Blue Print pakendites üldiselt kvaliteetsed varuosad mida julgeks oma autole ka külge kruttida.
Ülejäänu kohta ei oska midagi öeldagi, olen tihti neid pakendeid avanud ja näinud, et näiteks vag grupi autode õõtshoobadel nn erinevatel tootjatel on täpselt ühesugused valu vead. See peaks juba äraütlema et tegelikult tuleb varuosa ühest august ja karbid on erinevad lihtsalt :S
Lemförder i toodanguga on ka nii et kõik oleneb palju sellest kus see asi valmistatud on. Kui on ikka pakendil hiina, türgi või mehhiko või mõne muu kolmanda riigi nimi siis pole mõtet sealt midagi kulda loota. Kui öökull on peal siis üldiselt ok aga kui (L) või mingi muu märk siis võib kvaliteet kahtlane olla Smile


Vasta
#9
BOGE on ka mingi originaalosade pakendaja? Mul olid vist Febi Bilsteini pakendis Boge kirjadega suured sillatala puksid ja mb originaalkood oli ka peal.
Vasta
#10
(16-03-2016, 01:55 AM)erx000 Kirjutas: BOGE on ka mingi originaalosade pakendaja? Mul olid vist Febi Bilsteini pakendis Boge kirjadega suured sillatala puksid ja mb originaalkood oli ka peal.

BOGE toodab neid A-osasid. Kui oli FEBI pakendis, siis peaks olema MB koodist midagi maha käiatud.
Vasta
#11
(16-03-2016, 08:54 AM)Priit Kirjutas:
(16-03-2016, 01:55 AM)erx000 Kirjutas: BOGE on ka mingi originaalosade pakendaja? Mul olid vist Febi Bilsteini pakendis Boge kirjadega suured sillatala puksid ja mb originaalkood oli ka peal.

BOGE toodab neid A-osasid. Kui oli FEBI pakendis, siis peaks olema MB koodist midagi maha käiatud.

Eksisin, hoopis Lemförderi karbis olid BOGE kirjadega puksid ja täispikk originaalkood ka peal, midagi maha käiatud ei olnud.

[Pilt: IMG_5099_zps70f91586.jpg]
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  M104 süütesüsteemi osad + visco, millist tootjat eelistada? ralak 1 2,785 03-04-2014, 11:57 AM
Viimane postitus: hents99
  Millise firma õli mootorisse panna kaspar 9 5,835 08-04-2008, 11:14 AM
Viimane postitus: Muhulane
  Millise tootja veepump? Laur 1 2,234 13-01-2008, 11:52 PM
Viimane postitus: erx000



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne