Teema hinnang:
  • 5Hääli - 3.4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lesven OÜ
Jah poisid aga minule Pärnu Silberauto on küll lahkesti koode andnud pole küll pidanud kemplema. Ja Alati on lahkelt pakutud ka varianti et toon ise varuosa ja nad on nõus need ka vahetama. Mida olen ka korra kasutanud ja töö sai korralikult tehtud. Eks siin ikka lähenemise ja suhtumise küsimus. Omal oli kuuaega tagasi saaremaal juhus, mis ei olnud küll üldse autodega seotud, aga siiski. Oli vaja ühe ja sama hotelli kettide hotellides väikse lapse huvisid silmas pidades tuba ümer vahetada ühest hottellist teise. Selleks pidin ma ikka tohutult vaeva nägema et klienditeenendaja üldse viitsiks süveneda. Kuigi tegelikult oli see vaid mõne hiire klõpsu küsimus. Asi sai küll korda ja tuba vahetatud, aga tõdesin taas seda eesti klienditeenindajate vaenulikust kliendi suhtes.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
Täna käisin Lesvenis s-klassi hooldamas, suhtumine väga hea, töö tehtud kiiresti, väga meeldiv! Thumbsup
Vasta
Meie poolt müüdava varuosa hinnas sisaldubki juba ka õige varuosa leidmine. Ka see on töö, et õige ja kvaliteetne varuosa leida. Ei keela ju keegi ise otsida hea hinna ja kvaliteedisuhtega varuosa ja siis see lasta näiteks meil paigaldada. Aga kas ikka iga inimene oskab leida ise õige ja kvaliteetse varuosa?

Toon näite enda W126 pealt, lasin eelmine aasta sillad korda teha, enamus jupid sai pandud Lemförder. Ülemine õõts koos sarniiriga sai ainult ostetud tundmatum odava firma toodang. Lemförderi jupid on korras siiamaani, aga õõts oli kevadeks jälle nahkas. Öeldi, et ära osta paska, aga ma olin kangekaelne ja ostsin ikkagi. Selle detaili hinnavahe oli kvaliteetvaruosaga võrreldes ikkagi ca 4 korda odavam.
Meil sellist "odavat ja head" kraami poes sees pole, see sai spetsiaalselt minu jaoks tellitud minu soovil. Vaja aga jälle uuesti vahetada! Aastate pikkused kogemused MB remondi alal aitavadki leida sobivaima hinna ja kvaliteedisuhtega detaili, mis ka kestab.
Nahhaalne klient oleks tulnud ju loomulikult jalgu trampima, et mõni kuu ja juba nahkas, kellegi sõbra sõber vahetas ka kunagi aastaid tagasi sellise detaili ning tal kestab ikka, peab olema teie viga, pange nüüd heaga uus ja tasuta....

See on väga suur lisaväärtus remondi poolele, et varuosade pood samas majas on. Kohal on ka üpriski lai valik kvaliteetset kaupa. Kokkuvõttes teeb see ju kliendi elu oluliselt lihtsamaks, mugavamaks ja miks mitte ka odavamaks ning kiiremaks.
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
Reinul on õigus, ostsin ka w203 C klassile alguses odavad tagaamordid, umbes kaks korda odavamad, kui muidu korralikumad. Umbes kaks päeva kestsid ka. Seejärel Lesvenist ikka korralikud ja enam probleemi pole.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
Nõustun Teiega. Kui tahad rämpsu autole panna, siis ole valmis seda iga natukese aja tagant vahetama.
Oma autodele üritan panna vaid Lemförder, TRW, Sachs jmt toodangut. Antud probleem Lesveniga tekkis Bosch toodangu üle - soovisin ka mujalt hinnapakkumisi võtta ja ise otsustada, kust ma jupi ostan. Olen end kurssi viinud, millised on kvaliteetsed B-varuosad ja millised mitte ning eeldan ka, et mul on võimalik erinevatest kohtadest antud juppidele pakkumisi võtta.
Aga ju see on siis vaid minu eelistus ja teised eelistavad mugavust hinnale. Mõne jaoks on kindlasti lihtsam - maksan natuke rohkem, kuid ei pea juppide otsimisega jändama.
Vasta
Üsna naljakas kui ma küsin hinnapakkumist antud tööle ja siis vastatakse mailile, et brooneerige aeg - enne kui hinnasuhtes selgust pole ei hakka ükski klient aega broneerima.
Seega ma ei tea, kes on see Sander teil - kes vastab mailidele aga üsna halva mulje jättis sellise kirjaga.

Edit: // Saatsin sama tekstiga kirja ka hort-autosse ja sealt tuli vastus koos ligikaudse töö aja ja summaga.
Vasta
Käisin hiljuti lesvenis deagnostikas, ise nad varuosa koodi ei pakkunud kuid küsimisepeale andsid ilusti sama oli aastaid tagasi hort autos arvepeale ei kirjutata kuid küsides kirjutavad koodid käsitsi lisaks. Asi lõppes minul sellega et leidsin ebayst täpselt sama varuosa mida lesven pakkus ligi 100 euri odavamalt (tegu siis sama firma ja sama toote koodiga varuosaga)
Vasta
(02-08-2014, 04:26 PM)mmrk Kirjutas: Üsna naljakas kui ma küsin hinnapakkumist antud tööle ja siis vastatakse mailile, et brooneerige aeg - enne kui hinnasuhtes selgust pole ei hakka ükski klient aega broneerima.
Seega ma ei tea, kes on see Sander teil - kes vastab mailidele aga üsna halva mulje jättis sellise kirjaga.

Edit: // Saatsin sama tekstiga kirja ka hort-autosse ja sealt tuli vastus koos ligikaudse töö aja ja summaga.

Hordi vastus on ligikaudne: nad ju ei tea, mis autost tegelikult välja koorub. Seega - pelk õhk. Aga kuna vahel peab ju vedama ka, siis ehk seekord läheb täppi.Eusa_whistle

Arvestades meie autopargi uuenemist rahva suhtelise vaesuse juures on üsna arusaadav, et tegijad saavad endale tööde valimist lubada. Segasele küsimusele tuleb ka sarnane vastus...

Õnneks saame töökodasid valida.
Vasta
(03-08-2014, 08:18 AM)v6sa Kirjutas:
(02-08-2014, 04:26 PM)mmrk Kirjutas: Üsna naljakas kui ma küsin hinnapakkumist antud tööle ja siis vastatakse mailile, et brooneerige aeg - enne kui hinnasuhtes selgust pole ei hakka ükski klient aega broneerima.
Seega ma ei tea, kes on see Sander teil - kes vastab mailidele aga üsna halva mulje jättis sellise kirjaga.

Edit: // Saatsin sama tekstiga kirja ka hort-autosse ja sealt tuli vastus koos ligikaudse töö aja ja summaga.

Hordi vastus on ligikaudne: nad ju ei tea, mis autost tegelikult välja koorub. Seega - pelk õhk. Aga kuna vahel peab ju vedama ka, siis ehk seekord läheb täppi.Eusa_whistle

Arvestades meie autopargi uuenemist rahva suhtelise vaesuse juures on üsna arusaadav, et tegijad saavad endale tööde valimist lubada. Segasele küsimusele tuleb ka sarnane vastus...

Õnneks saame töökodasid valida.

Tegelikult kirjeldasin üsna täpselt probleemi ja tegemist ei ole uuema autoga.
Jah, ma tean et see on ligikaudne summa kuid ligikaudse summa järgi saab ka arvestada enamvähem oma väljaminekut - võib rohkem minna ja võib vähem minna. (vähemalt ma tean, mis summaga ma juba arvestada võin)

Suuremad tegijad jäävad siis järgmine kord pika ninaga kui uuesti tekib probleem. (loe: ei vaevu enam isegi neile helistama/kirjutama)
Vasta
Tervist,

selline küsimus, et mul on 2003 aasta MB c200 cdi ning palju läheks teie töökojas hooldus/vedelike, esimeste pidurikoltside (klotsid olemas) ja vasakpoolse esivedru vahetus maksma?

Kuna ma alles liitusin foorumiga, siis pole veel jõudnud leida kohta kust liikmeks astuda. Kui kellelgi mõni otsene link sellele, siis tahaks ka liikmeks astuda.
Vasta
Saada otse Lesveni meili peale hinnapäring: sepamb@gmail.com peaks töötama.
Vasta
Big Grin 
suured tänud, võtan ühendust ning astun ka liikmeks.
Vaatan, et liikmemaks on seal siiani kroonides. Eusa_eh
Vasta
(07-11-2014, 03:02 PM)RaunoT Kirjutas: suured tänud, võtan ühendust ning astun ka liikmeks.
Vaatan, et liikmemaks on seal siiani kroonides. Eusa_eh

Me pole saanud mahti seda muuta jah, aga liikmemaks tänapäeval on 30 EUR aasta
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
Hea töö nagu alati. Tänud Joonasele-Imrele & Co-le.
Vasta
Tänud Lesveni rahvale, jälle saab muretult sõitu jätkataEusa_angel
Aadli Puhastusteenused
www.aadli.ee
Mob: 53427007
Vasta
Juba mõnda aega pakume ka auto kliimaseadmete hoolduse, remondi ja täitmise teenust.
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
Keegi teab, kas "sepamb@gmail.com" veel toimib? Saatsin mõned päevad tagasi kirjakese väikese nimekirjaga, aga vastust pole tulnud.
Vasta
Ma saatsin juhtmestiku kohta päringu info @lesven ja pole ka vastust saanud. Hort Autost tuli vastus seeeest järgmine päev. Ma saan aru, et soovitatakse helistada aga milleks seda meiliadre reklaamida, kui tegelikult helistama peab
Vasta
Mul tulid ka teistest kohtadest vastused päevaga.
Vasta
kunagi vahetasin lesvenis õli, peale seda pole tükk aega kapoti avanud, mingi hetk tegin uuesti lahti ja avastasin, et mootorikate kruvidest 3tk puudu, 2tk leidsin põhjakate peal, niipalju siis lesvenist...
W211 / JGC / E46 / E39 / B4 / E39 / E39 / Bora / E38 / E34 / E36 / E34
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne