Teema hinnang:
  • 2Hääli - 4.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nali vol.4
[Pilt: 84264-6a899bc043faa6bf0a90d89731923715.jpg]

Turbo on nüüd küll per..es !!!
Vasta
Tähelepanekuid avariide kohta - kui Mercedes-Benz sõidab kellelegi tagant sisse, siis on vaatepilt üsna sarnane. Autod ongi ehitatud sellisena, et kokkupõrkes need võimalikult palju deformeeruksid ning vähendaksid kokkupõrkel jõudusid autos viibijatele. Tagumine ots võib kõvem olla, kuna seljatugi kaitseb korralikult ja kogu selja ulatuses inimese tervist. Kui näete linnapeal mersut, mis edeotsaga on posti või kellegile tagant sisse kütnud, siis on pilt igal juhul sarnane, kui mitte hullem - osade eranditega muidugi ja sellisel puhul ka liiklejate olukord on hullem.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
Suuremad vigastused tagant otsasõitvale autole tulevad ikka sellest, et kokku põrkavad erineva tugevusega osad - esimesel reeglina pamper ja tagumisel tuled/esivõre. Kui normaalolekus veel jäävad autode esimesed ja tagumised põrkerauad kuidagi kohakuti, siis tagant otsasõidule eelnenud liiklussituatsioonis ilmselt mõlemad autod pidurdavad, mis tõstab esimese auto tagumise põrkeraua kõrgust ja langetab tagumise auto nina. Nende piltide pealt muidugi ei paista välja esimese auto plastiku alla jäävad kahjustused, mis reeglina on suuremad.

Kui sellises olukorras on veel autod nihkes pikitelje suhtes (st pole täpselt otse taga), siis on päris lihtsalt võimalik tagumisel autol pool poritiiba lõõtsana kokku vajutada esimesele autole pealtnäha suuri vigastusi tekitamata.
Vasta
See on küll kunagi olnud, kuid naljapäeva auks...

Lugu tarkadest inimestest

Ühe suurema või ka väiksema kaliibriga sümpoosiumi käigus juhtusid ühes hotellitoas koos napsi võtma kolm teaduste doktorit: kaks füüsikut ja matemaatik. Kõik meesterahvad.
Istuvad, vestlevad intelligentselt ja siis korraga põleb laelamp sirinaga läbi.
Et ainsa valgusallikata kiskus atmosfäär sellise koosseisuga seltskonna jaoks pisut perversselt romantiliseks, helistati, kuhu vaja.
Tuli tunkedes mees, vabandas, ronis jalgupidi toolile (kingad võttis enne jalast), kruttis vana pirni välja, ulatas selle füüsikule, kes selle örnalt lauale pani. Seejärel kruvis remondimees tunketaskust võetud uue ja funktsioneeriva asemele, ronis tooli pealt alla, pani kingad jalga, soovis doktoritele kena olemist ja lahkus.

Matemaatik soojendab paksu põhjaga konjakiklaasi kahe peo vahel ja küsib topsivendadelt, ise peaga laua poole rehmates –
"Aga kas te teadsite, et kui lambipirn suhu toppida, niiet sokkel väljaspoole jääb, siis kätte seda sealt enam ei saa?"

Mölemad füüsikud elavnevad ja kinnitavad, et see on kahtlemata linnalegend ja füüsikaliselt nonsens – kui sisse läheb ja vahepeal mass ja ruumala ei muutu etc etc – peab ka välja tulema!
Ilmselt on oma roll ka joodud konjakil, et üks füüsikutest kahmab laua pealt läbipõlenud pirni ja lükkab selle endale suhu.

Välja aga see sealt enam ei tule (kontrollitud ja teaduslik fakt!).

Paus.

Tellitakse takso ja sõidetakse traumapunkti. Taksojuht kõõritab peeglist pirniga venda, aga küsida midagi ei julge.
Jõuavad traumapunkti. Algul ei saa vastuvõtus valveõde mitte millesti aru, sest need kaks, kes rääkida saavad, räägivad korraga. Lõpuks näitavad talle kannatanut. Naerukrampides väänlev õde ei ole muuks suuteline, kui viipab neile ebamääraselt kirurgi kabineti suuna kätte.
Kirurg on ilmselt elunäinud mees, vajutab raksatusega lambiga vennikese kuklal mingeid punkte, suu läheb veel rohkem pärani ja lamp tuleb välja.

Ainult pea on veidralt kuklas ning suu ei lähe kinni.

Kirurg rahustab kolmikut, et nii peabki olema - reflektoorsete retseptorite ajutine paralüüs etc etc : 30-40 minuti pärast taastub kogu motoorika täies mahus, tüsistusi pole kunagi.
Lahkuvad, istuvad taksosse.

Teine füüsik keerutab eemaldatud pirni käes: „No ei ole selline asi võimalik” Ja lükkab lambi endale suhu.

Takso keerab ringi, sisenevad traumapunkti, tõstavad valveõe põrandalt üles, lähevad kirurgi juurde, kes vilunult kukla kallal raksutades annab neile ühtlasi teada, mida ta arvab idikatest, kes endale öösiti lambipirne suhu topivad, vötavad pirni kaasa ja lahkuvad.

Taksojuht kõõritab kahte pärani lõugadega venda tagaistmel ja söandab lõpuks küsida, et milles asi.
Matemaatik seletab. Kougib isegi pirni taskust välja.
Taksojuht ei usu....

Keeravad takso ringi, sõidavad traumapunkti.

Õde ei anna sedakorda enam sellevõrragi rahustada, et ta iseseisvalt püsti püsiks.
Kirurg eemaldab taksojuhi suust lambi ja lööb selle kanna all puruks sõnadega:” Muidu raisk jäätegi mul siin hommikuni käima!”

Sõidavad tagasi hotelli poole. Et taksojuhi pea on pärani lõugade tõttu kuklas, siis märkimisväärset kiirust ta muidugi arendada ei saa. Politseijaoskonnale liginedes äratab teosammul liikuv takso aga kõnniteel suitsetava mundrikandja tähelepanu ja see viipab käskivalt auto seisma. Kummardub, vaatab autosse ja küsib: „Ja kuhu sa neid imbetsille vead???”

Ainuke, kes rääkida saab, on matemaatik ja see muidugi protesteerib: „Mis kuradi imbetsille, siin autos on kolm teaduste doktorit!” Ja räägib võmmile üldjoontes kogu loo ära.

Politseinik keelab neil edasi sõita ja siseneb jaoskonda. Hetke pärast kustub seal valgus.
Väljub politseinik, avab takso tagumise ukse ja pressib ennast jõuga füüsikute kõrvale. Suust paistab tal hõõglambi sokkel...

Keeravad ringi, sõidavad traumapunkti.

Õde leti taga nad enam elustada ei püüagi – joonelt kirurgi juurde...

Koputavad uksele ja kirurg avab – endal pea kuklas ja suu pärani lahti.
Vasta
http://9gag.com/gag/a9dDx80
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
Väljavõte ühe vana Delfi uudise kommentaariumist, kus kommenteeriti BMW avariid. Uudis ise polnudki midagi erilist väärt, kuid kommentaarid olid head. Siin üks neist.

Ma lähen keema, kindlasti jälle BMWsüüdi. Kulla kaasmaalased süüdi on meie vaesus, valitsus ei anna rahvale niipalju raha, et korralikud autod osta, saage aru enamuse istumise all olevad riisikärud ja mängupolod ei ole ette nähtud õigeks sõitmiseks, need pleki-plastmassi moodustised segavad liiklust, vast oli täna ööselgi nii.Tulin viimati Tartust, Laeva kandis üks pargib keset teed, no ei saa mööda, lõpuks õnnestus vajutada, vana roolis udutule nägu, kui mu Mercedes-Benz häält tegi. Mäos käisin söömas, tulen välja vaatan sama kolmerattaline ukerdab parklasse. Küsin et, vana sel mulaazil mootor ikka on või paned väntadega? Kus läks mehel silinder kummi:1,6 110 hobust, no tee tolaga tegemist, mul liigutab selline kojamehi. Häbi, aga on mulgi kodus riisikott, naine viis lapsi lasteaeda, ühel päeval lapsed nutavad ja keelduvad minemast, tuli välja teised naeravad. Ei saa põnnidele psüühilist traumat tekidada, ostsin Landcruiseri, hädaga käib küll. Muidu ma neid viierattalisi ei kannata, nii kui libedaks läheb, hakkavad maastikku tegema-kraavi saavad välja ei saa. Riisivankri lükkasin kodus aianurka, dobermannidele.
Vasta
Tütarde isadele Smile

Õpilane Tiina tuli koju ja kurtis isale: “Üks poiss ütles, et mul olla hea
tuuning ja suured pamprid ning tema jaoks oleks väga huvitav, kui ta mu
kapoti alla saaks vaadata. Mida see tähendab?”

Isa: “Sa ütle talle edasi, et sul kehtib veel tootjapoolne garantii ja et
kui ta tahab kapoti alla vaadata ja õli lisada, siis ma teen ta
väljalasketorustiku kaks korda suuremaks kui see hetkel on!”
Vasta
Rahvasuus on ütlemine: situ ruttu, karu tuleb. Kellelegi on see ütlemine mõjunud üsna inspireerivalt...

Lisaks filosoofiale annab antud probleemile läheneda ka tehnilisest küljest. Nimelt, kui augu kohal kükitades hakkab tööle karu lähenemisest teavitav hoiatussignaal (soovitav oleks välikäimla taolisega varustada!) või kui signaali puudumisel märgatakse karu lähenemist visuaalsel teel, siis tuleb sittujal oma ekskremendile anda ülisuur kiirendus.

Selle peale kasvab ka karu kiirus hüppeliselt. Suure kiirendusega kaasneb aga ülekoormus ja kui karu keha ülekoormus on kiirenduse tõttu vähemalt, no ma pakuks, kusagil 10-15g, siis valgub veri karu ajust ja südamest keha tagaossa, karu kaotab hetkega teadvuse ja kukub maha, kehvema tervisega karu võib saada ka infarkti või insuldi, mis kiire veterinaarabita lõpeb tõenäoliselt surmaga. Igal juhul võtab karu toibumine nii kaua aega, et vahepeal jõuab rahulikult kõik eelnevalt planeeritud tegevused kemmergus lõpetada ja karust ohutusse kaugusse eemalduda
Veelgi suurema kiirenduse korral ei pea karu skelett enam pingele vastu, karu keha pressitakse kokku ja loom hukkub silmapilkselt. Kes aga hoolsa harjutamist tulemusel suudab oma fekaalile anda väljumisel vähemalt neljanda kosmilise kiiruse, võib karu pärast hooleta olla - nii suurel kiirusel plahvatab karu tuhandiksekundi jooksul põlema ja aurustub just nagu Maa atmosfääri tunginud satelliit. Kui fekaal väljutada suunaga taevasse, siis üritab see lahkuda meie galaktikast, kuid kuumuskaitsekilpide puudumise tõttu põleb samuti ära. Ühest küljest hea, kuna ei jää järele peagi haisema hakkavat karukorjust (hunnikut samuti) ja asitõendi puudumise tõttu ei saa ka keegi esitada süüdistust salaküttimises ega loomapiinamises, teisest küljest tasub eriti metsas tuleohtlikul ajal sellega ettevaatlik olla, et mitte metsatulekahju põhjustada. Samuti tuleks taoline defekatsiooniakt tingimata eelnevalt registreerida Lennundusametis.
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=PLBXL801...EAC3C71E10
Eusa_wall
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
Korduvkasutusega mulgi maamiin:
[Pilt: 45742-KorduvkasutusegaMulgiMaamiin.jpg]
Vasta
See ei ole nali Smile

Mitsubishi Motors Europe andis teada i-MiEVi tagadiferentsiaali võimalikust vigastamise ohust, juhul kui püütakse sõidukiga driftida stabiilsuskontrolli välja lülitades (ASC OFF asendis).
Samuti teatatakse, et seesugune vigastus ei ole garantiiga korvatav ja palutakse kliente sellest teavitada.

Juttu on siis sotsiaaltöötajate elektriautodest.
Vasta
(16-05-2014, 02:09 PM)Priit Kirjutas: ...
i-MiEVi tagadiferentsiaali võimalikust vigastamise ohust, juhul kui püütakse sõidukiga driftida ...

On see üldse võimalik väljaspool jäärada?
Vasta
(16-05-2014, 02:30 PM)v6sa Kirjutas:
(16-05-2014, 02:09 PM)Priit Kirjutas: ...
i-MiEVi tagadiferentsiaali võimalikust vigastamise ohust, juhul kui püütakse sõidukiga driftida ...

On see üldse võimalik väljaspool jäärada?

On
MB W202 C250 TD 1997 > MB W210 E220 CDI 2001 > MB W211 E220 CDI 2007 > MB S204 C200 CDI 2013 > MB S205 C220 d 4Matic 2016
K1 SUZUKI GSX-R 750 2001 > KAWASAKI Z900 2020

Vasta
Elektrimootor arendab teadupärast meeletut väänet, annab vast ikka ketsi lasta.... Palju nendel punnidel momenti ratastesse jõuab üldse?
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
Ja seda väänet veel ühtlaselt kogu pöörete ulatuses Smile
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
(16-05-2014, 03:45 PM)Rolz Kirjutas: Ja seda väänet veel ühtlaselt kogu pöörete ulatuses Smile
Nuh mitte päris. Eusa_snooty
http://www.mitsubishi-motors.com/special..._im_06.jpg
Vasta
No asfalti peal tee, mis tahad, see miev ratast ringi ei lase, vbla jah kui kurvitama hakata, siis välimise ratta haakuvus väheneb ja teeb ehk ringi ka. Kui suur ka elektrimootori pöördemoment pole, siis I-miev eriline püss küll pole. Väike ta on, aga raske ka, kuna akud kaaluvad.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
Kruusa peal olen ringe teinud mitsubishiga, aga seda ei saa driftimiseks nimetada. Usun et lumise tee pea saaks ikka driftida.
Vasta
Jätame kingakarbid vast teise foorumi jaoks müügu Silber muu hulgas ka neid pealegi...

Üks kuratlikult hea lugu sellest, kui kaugele me oma tolerantsuses oleme asjadel lasknud areneda... Faktivigadest hoolimata nauditav kirjatükk. Loomulikult näpatudEusa_shifty

Ma olen sajaga paha inimene. Aga et kõik ausalt ära rääkida, pean ma alustama sellest, et ma olen veel halvem inimene ja käin vahest, nagu kõik väikesed perverdid, Mäkis söömas. Nii ka täna, sest on kaunis laupäev ja seletamatul põhjusel tuli isu vastiku pisikese friikardula järele (loe: suure).
Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Vaid lastekaitsest. Ühesõnaga, seletamatul asjaolul on meie faking lastekaitsjad jõudnud sinnamaale, et käivad koolides ahistamisest ja laste õigustest jutlustamas – a la et kui vanemad sunnivad putru sööma, siis helistage meile julgelt, me paneme need tropid vanatoid paika. Aga selle vabastusprotsessi juures pole needsamad piimavuntsidega lastekaitseaktivistid jõudnud selleni, et ära keelata alaealiste sisenemine Mäkki. Eriti Sõle omasse. Ja vot sellestsamast kitsaskohast johtuvalt istus minu kõrvallauas päris roogitav räimeohtu blondiin, püksid allpool sündsuspiiri, üks nendest tuttavatest spoileritätokatest sabakondil uhkeldamas ja sangad, nagu lõuna-eesti suitsusauna veepajal , külgedel turritamas. Ühesõnaga siuke eesti keskmine kasulik mudel, hapravõitu tugevusarvutuste kiuste kaks last omale muretsenud. Plika oli vast kolmene, poisiklutt, va särasilmaga naaskel, viiene. Ja manustasid mida iganes nende mänguasjadega kaasa antakse seal „pererestoranis“. Maja oli rahvast suhtkoht täis ja siis ühtäkki tüüris kassa juurest meie laudade suunas ähvardav roosa vaalaskala. Selline 100+ kg neidis, vanust napp üle kahe kümpi. Kulmurõngaga. Soojale päevale vastavalt oli ta ennast pakkinud roosa maika laadsesse suvesärki, jalas dressipüksid pingul nigu rakvere sardelli nahk. Tuli see noor vaalaskala koos oma muljetavaldava gravitatsioonivälja ja kandikuga, kus neli pakki friikaid, suur jook ja kaks burgerikarpi, meie rahumeelse nurgakese poole... kõrvallaua lapsukesed jätsid oma kaklemise mänguasjade paremusedetabeli üle ja nende kardulaid täis suud vajusid lahti nagu pääsupoegadel pesaveerel kõõludes. Tüdruk jäi lihtsalt vait, sest ma saan aru, tema napp elukogemus polnud sellise loodusnähtusega jõudnud pisikesi silmamunasid retsida. Poiss aga, osalt valju häälega mõtlemise oskusest, osalt ehk ka õeraasu harimise huvides rõkatas:“ No on see alles paks!“.
Andestamatu möödalask. Emalaev tõmbas paugust külje ette nagu viks tagaveoline masin, mille kässarit märjal teel hooga on krabatud. Vajus täie mühinaga lauakese juurde ja tõmbas käima ju vist juba hoolega ettevalmistatud plaadi, mida kaks hirmunud lapsukest ja läkastav noor ema, kellele poja kõlav ausus oli saiapudi kurku ajanud, nüüd kuulama pidid. Roosa fuuria esitas räusates etüüdi tohutult solvatud kodanikust, keda on rünnanud ülim kasvatamatus, tema hinge on verised vaod küntud, väärikus põrmustatud ja kas pisikesed tattnokad on üldse kuulnud, et mõni inimene võib paks olla sellepärast et ta on haige. Kui poisikese kilke peale vaatas meie suunas pool Mäkki siis nüüd olime kogu söögikoha pilkude epitsentris. Kõike seda sõnamulinat sihtis roosa hüljes just poisi ja tüdrukukese suunas, mürkmao kombel pead vasemalt paremale õõtsutades, kätega gängstaneegrimuttide liigutusi tehes, nii nagu neid vahest taevakanalite musasaadetest näha on ning üüratu rinnapartiiga vastupidiselt pea rütmile lehvitades. Pea käis vasakule, tissid hooga paremale. Ja vastupidi. Šokeeritud ema ei suutnud minutiga ennast koguda ei laste kaitseks ega vabandamiseks - see hoolega ettevalmistatud ja mitmeid korda lihvitud sõnavaling oli terve Mäki friisind ja pisikesele venna käest haaranud tüdrukule valgusid suured pisarad silma.
Siis mul viskas sita ventikasse, sest ma ei salli kui ilusaid pisikesi tüdrukuid ahistatakse ja tõusin kulmu kortsutades püsti. Üritasin kohvikatla liikumismaneeri aimata ja ütlesin kõva häälega:„ Jõu piff kuule! Ära vehi siin oma tissidega, ümberringi on väikesed lapsed, nad võivad viga saada. Loomulikult oled sa haige, igaüks kes sind selle söögivaagnaga näeb, saab aru et sa oled väga haige. See on vist pärilik ajukrampia?“ . Ühesõnaga suu rääkis seda, mis keelel oli, ise lasin aga relvaseadust kibekähku peast läbi ja arutasin, et milliseid relvasid ma võin hädakaitse sooritamiseks kasutada, kui need nibud nüüd mulle hooga silmaauku lükatakse... mis on sellisel puhul proportsionaalne kaitse?
Õnneks asi nii kaugele ei läinud. Hämmastaval kombel kiilus valgel neegril plaat täiega kinni, ta pööritas mõned korrad silmadega nagu sünnitav lehm ja tuhises lauanurgale toetatud kandikut kaasa haarates uksest välja.
Pisike tüdruk lasi venna käest lahti ja ronis oma emme sülle. Inimesed vabanesid tardumusest ja oli kosta mitmeid naeruturtsatusi. Minul aga läks süda pahaks ja tõusin minekule. Kõrvallauast möödudes patsutasin poisile õlale ja ütlesin, et sa ei teinud midagi valesti, sul on täiesti adekvaatne maailmatunnetus. See oligi üks paks ja kuri loom, sellistega ole tulevikus ettevaatlik.
Niipaljut siis laste kaitsmisest ja sellest, et ma olen paha inimene.
Vasta
Kaks Eesti neiut on Enrique Inglesiasega hotellitoas ja paluvad:
"Ole hea ja näita oma meheuhkust või luba meil seda kasutada!"
"No seda väikest asja ikka saab!" vastab Iglesias.
-----------
"No mis kuradi pressikonverents see niisugune on?" imestab Kirkorov Peterburis. "Isegi p…sse pole kedagi saata!"
--------------
Nikolai Baskov kindlustas oma hääle kahe miljoni dollari eest. Nüüd on tema hääl siis sama palju väärt kui kaks Jennifer Lopezi kannikat.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Rae Vanasõidukite Ralli VOL. 2 08.10.22 Minister 0 394 03-10-2022, 08:05 PM
Viimane postitus: Minister
  Öös On Asju vol. 8 – Autoorienteerumine 01.10.20 Minister 2 1,776 29-09-2020, 09:52 AM
Viimane postitus: Minister
  Nali Laur 5 8,987 17-01-2018, 02:34 PM
Viimane postitus: nordrainbow
  Filmisoovitused vol.2 indrek 12 13,855 03-11-2010, 01:17 AM
Viimane postitus: Laur
Tongue Omamoodi nali SEC600-ga SGM 3 6,481 11-09-2010, 10:51 AM
Viimane postitus: SGM
  Nali vol.3 Karl 197 173,953 03-04-2010, 05:31 PM
Viimane postitus: mkik
  Päeva nali: uus idee parkimiskontrolöride lollitamiseks kpokyc 13 12,957 17-03-2010, 07:27 PM
Viimane postitus: clm
  Nali vol.2. Karl 796 640,580 09-10-2009, 11:27 AM
Viimane postitus: Annakas
  nali elumees83 0 3,680 09-05-2007, 02:02 PM
Viimane postitus: elumees83
  Klubi rahade kasutamine vol palju h2x0r 8 7,379 08-01-2006, 04:29 PM
Viimane postitus: h2x0r



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne