Teema hinnang:
  • 2Hääli - 4.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nali vol.4
[Pilt: 25298-ItsEazy.jpg]
Siit leiab sihukesi palju:
http://wumocomicstrip.com/

Kes lähiajal lennuki pardale plaanib astuda, loeb edasi omal vastutusel:

Suvine puhkuste aeg. Paljudele kindlasti lennukiga...

Keset lendu on korraga salongis kuulda koledat kriginat lennukikeres. Üks reisijatest kahvatub, laubale ilmuvad suured higitilgad ning mees klammerdub kätega tooli käepidemetesse. Tema kõrval istuv härrasmees rahustab teda:
„Pole mõtet närveerida. Ma lendan sageli ja võin kinnitada, et poisid seal kabiinis teavad, mida teevad!“
Mille peale tuleb vastuseks:
„Ma olen piloot!! Ma ju TEAN, mida nad teevad!!“
--------------------------------------------------
Lugupeetud reisijad! Ekipaaž tervitab teid meie laineri pardal ning tõstab teie mugavuse ja ohutuse terviseks esimese pitsi!
----------------------------------------------------
Lennuväli.
„Maa, maa!! Siin masin number 37, lähen hädamaandumisele!! Vabastage viivitamatult rada!!
„Aga kes minu juurest Ninka juurde jalga lasi? Lennuväli ei võta vastu!“
„Svetka, lõpeta lollid naljad, mul lõpeb kohe kütus!!“
„Ma ütlesin sulle, et sa veel tantsid mu käes, vat nüüd tõmblegi!“
-------------------------------------------------------------
Algaja piloot:
„Ma olen eksinud!!! Asun suure järve kohal ja lendan suure „E“ tähe suunas!“
Dispetšer:
„Tehke paar 90-kraadist pööret, et ma teid radari ekraanil üles leiaks…(paus)…Ok! See järv on Atlandi ookean. Pöörake viivitamatult suure „W“ tähe suunas…“
--------------------------------------------
Stjuuradess kuulutab lennukis:
„Lennuk on üle koormatud, ühel reisijal tuleb välja hüpata, muidu on kõigil ots peal!“
Korraga kostub läbi melu vaikne mehehääl:
„Kurat, alati on nii, et kui ämma vaja pole, siis tolgendab risti-põiki jalus. Aga kui üksainus kord teda tarvis oleks, pole haisugi…“
----------------------------------------------------
Langevarjuri viimane röögatus:
„KURADI KOI!!!“
------------------------------------------------------------------
„Keskus, keskus, meil põlevad mõlemad mootorid ja tiib kukub kohe küljest ära!!! Mida teha??!!“
Dispetšer:
„Korrake minu järel- „Meie Isa, kes sa oled taevas…“

-----------------------------------------------------------
Kõik on nagu filmis…lennuk lendab vaevu, kohe-kohe kukub alla. Lennuki kapten kutsub stjuardessi ja ütleb talle:
„Järsku lähed ja rahustad kuidagi reisijaid, et poleks viimasel hetkel paanikat ja närveerimist.“
Stjuardess võttis kandiku karamellidega , sisenes salongi ja kogeles armsa naeratusega:
„No nii, lutsutame jumalagajätuks, kadunukesed…!“
-----------------------------------------------------------------------------------------
Salongi siseneb stjuardess:
„Lugupeetud reisijad! Lennuk maandub, kinnitage palun rihmad, muidu juhtub see, mis eelmine kord!“
„Ja mis siis täpsemalt juhtus?“
„Need, kes rihmasid ei kinnitanud, korjati tükkhaaval seinalt kokku, kinnitatud rihmadega reisijad aga nägid välja nagu elusad…“
-------------------------------------------------
Häirekorras aetakse välja suure lennuki meeskond. Meeskonna komandör:
„Tüürimees! Kaardid võtsid?“
„Võtsin. Kaks pakki. Eile ostsin!“
„Ma küsin lennukaarte!!“
„Kurat! Maha unustasin…“
„Sind küll…Jälle tuleb „Belamori“ paki järgi lennata.“

ja lõpetame muusikaliselt:
Vasta
[Pilt: 23392-538548_376657965740216_978731694_n.jpg]
Vasta
[Pilt: 75659-the_the.jpg]
[Pilt: 26724-Elutuba.jpg]
[Pilt: 76739-Batman.jpg]
Vasta
Autovõtmete pikad ja ripendavad hoidjad võivad üsna omapäraseid tulemusi anda:
Vasta
Tallinna loomaaed. Pühapäev. Ilus päikesepaistelin ilm. Äkki üks väike laps komistab ja kukub basseini, kus ujuvad krokodillid. Möödajalutav noormees viskab käest siidripurgi, hüppab basseini ja toob lapse kuivale.
Noormehe juurde astub ligi SL Õhtulehe ajakirjanik: “Oooo, milline kangelastegu! Sellist kangelastegu võis sooritada ainult tõeline eestlane!”
“Tjegeljikult sjee on iga mehje aukohus, mina aga oljen vjenjelanje, elan KohtlaJärvjel, Tallinnale tulin ekskursijoonile..”
Järgmisel päeval ilmub SL Õhtuleht suure pealkirjaga esilehel: “PURJUS VENELANE VARASTAS KROKODILLILT HOMMIKUSÖÖGI”

Edud.
Janek.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
Oma 50. pulma-aastapäeval leidis naine üles negližee, mida ta oli kandnud oma pulmaööl ja pani selle selga. Ta läks oma abikaasa, pensionil sõjaväelase juurde, ja küsis:
”Kallis, kas sa mäletad seda?”

Mees vaatas üle ajalehe naise poole ja ütles:“Jah, kallis, ma tean mis see on. Sa kandsid sama negližeed meie pulmaööl”.

“Õige!” vastas naine. “Kas sa mäletad, mida sa mulle sellel ööl ütlesid?”

Mees noogutas:”Jah, kallis, ma ütlesin, et ma imen elu välja nendest rindadest ja seksin su ajud välja!”
Vanaproua itsitas ja ütles: “Nüüd on 50 aastat möödunud ja ma olen samas negližees. Mida sa täna ütled?”

Mees vaatas teda hindavalt pealaest jalatallani ning ütles:
“Missioon täidetud!”

Vasta
[Pilt: 402815_279652288801028_692434199_n.jpg]
Vasta
Mitu õhtut on laud olnud mingit imelikku plöga täis.Paranoid Täna jälgisin vaikselt ja sain teada, kust see tuleb. Poiss käib pudrupoti kallal, tõstab sealt natuke oma nõusse. Siis võtab külmikust piima ja valab natuke juurde. Segab selle poolvedelaks massiks ja siis hakkab ükshaaval oma mänguautosid toitma.Eusa_wall Kui autod kõik "söönud" on, jätab muidugi kõik asjad sinnapaika. Seejärel tulevad koerad, kes lakuvad puhtaks nõud ja autod. Autod toob poiss mänguasjakasti tagasi, nõud viskab üle kraanikausiserva sinna sisse ja "autode toit" jääb vaid nii kaugele laua peale, kuhu koerte keel ei ulatanud. Kõik on ju väga loogiline...

Väike tsitaat koduste suhete ja nende keerukuse kohta:
Eks oma mehi ole ennegi seksisaajate nimekirja lõppu tõstet...
Vasta
Mõtteainet läbi huumoriprisma:

Naine tuleb koju ja leiab mehe kauni neiuga voodist. Naine kohe oma asju pakkima, et mehe juurest lahkuda, kuid mees tahab selgitada.
Naine nõustubki ja mees räägib: "Sõitsin autoga kodu poole, kui nägin, et nälginud olekuga ja räbalates tütarlaps seisab tee ääres
tugevas vihmasajus. Mõtlesin, et aitan teda veidike ning kutsusin ta autosse ja tõin ta koju. Kuna ta polnud mitu päeva pesta saanud, siis saatsin ta kõigepealt dušši alla pesema ning ise valmistasin talle sel ajal lõunasöögi. Kuna ta riided olid räbalad, siis andsin talle selle seksika pesu, mille ma sulle jõuludeks kinkisin, kuid mida sa ei ole kordagi kandnud, sest on sinu arvates liiga seksikas.
Andsin talle ka sinu pluuse, mille mu õde sulle kinkis, kuid mida sa ei kanna, sest mu õde sulle ei meeldi.
Jalga andsin talle sinu teksad, mis sulle sünnipäevaks said ostetud, kuid mida sa ei kanna, kuna ei ole piisavalt kallid.
Lisaks sai ta ka sinu kingad, mida sa ka kordagi kandnud pole, sest kahel sinu sõbrannal on samasugused.
Kui neiu oli riietunud ja söönud ning tahtis lahkuma hakata, siis ta veel uksel küsis, et ehk on teil veel midagi, mida teie naine ei kasuta?

----------------------------------------------------------------
Postimehest napsat:
...
Roppuste riigis

Tartu Ülikooli raamatukogu rikkusi riibudes leidis reporter ühe erilise sõnaraamatu, millega peaksid tutvuma kõik need, kes suhtlevad sageli Eesti idanaabritega. Nimelt tarvitavad nood kõnekeeles ohtrasti roppusi ehk n-ö laovad matte.

Venekeelsete roppuste riigis lööb sellest eemal seisjal silmapiiri selgeks filoloogi ja kunstniku Aleksei Plutser-Sarno koostatud vene roppuste sõnaraamat «Bolšoi slovar mata».

Ilmunud on kaks köidet. Esimene (Peterburi, 2001) annab 390 leheküljel ülevaate sõna хуй (mehe suguelund) tähendustest ja sellega seotud väljenditest. Teine köide (Peterburi-Moskva, 2005) käsitleb 538 leheküljel sõna пизда (naise suguelund). Ilmumas on kolmas köide sõnaga ебать (suguühtes olema). Autor kavatseb avaldada ühtekokku 12 köidet.

Seda kommenteerides tuletas akadeemik Karl Pajusalu meelde, et soomlastel on oma kirumissõnade väljaandeid ja et vängeid väljendeid leidub ka slängisõnaraamatutes. Viimaseid on Eestiski tehtud.

Originaal:
http://www.tartupostimees.ee/1000784/son...-ja-nalja/
Vasta
[Pilt: -WM_strip_DK_20121012.jpg]

Ega järgine hommik ole naljaasi (ma tean, et on kunagi olnud, aga vahepeal on uus põlvkond peale kasvanud...) :

Vasta
Pilt siis myygikuulutusest Smile
[Pilt: 3774090626.jpg]
Vasta
   
   
   
Vasta
[Pilt: 3753_10151149077531843_875237383_n.jpg]
Gate C34 at LaGardia Airport in NYC is ready to accepts boats.

-Isa, kust lapsed tulevad?
-Noh, isal on selliseid lapseseemneid ja siis isa annab need emale ja ema kasvatab seemnest lapse oma kõhus...
-Ossaa! .... Kas ema neelab need seemned alla?
-Vahel küll - kui ta tahab uut autot või telefoni või....
Icon_rolleyes

Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb:
"Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".
Vasta
[Pilt: 4290_My_little_pony_1.jpg]

Marketing peaks ikka natuke oma hobuseid ohjes hoidma Icon_rolleyes
Vasta
Lõpuks on saladus paljastatud:
[Pilt: 35239-Kaloridjpg.jpg]
Vasta
Kiri mailile.Selliseid tuleb küll alati aga nii teravmeelseid vähe.

Tere kallis sõber,

Ma olen kindralleitnant Susan, ma olen Ameerika riigi armee kindral Alates Ameerika riik Ameerikas, Am toetav ja hooliv, ootan, et saada kena sõber, ma lugesin oma profiili siin ja vali intressi te, ma tahaksin luua vastastikuse sõpruse, siis palun andke jätkata meie vestlust läbi minu era e-posti kasti, siin on minu e-posti aadress (gen.susanhelm@yahoo.com) ma tutvustada ennast paremini ja saadan teile minu pilt nii kiiresti kui saan oma posti.

Tänu ja soovidega.
Gen.Susan Helms.

Vasta
Eusa_clap
[Pilt: 1260459126_676587_neplohoj-bamper-a.jpg]
Vasta

Mu sõber unustas oma läpaka minu vanaema juurde põrandale. Vanaema arvas, et see on kaal. Tulemuseks oli aga see, et mu vanaema kaalub 750 eurot.
Vasta
Kirikukoor laulab nii, nagu jumal juhatab.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
[Pilt: 62278-530948_10151104318856496_931044496_n.jpg]
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Rae Vanasõidukite Ralli VOL. 2 08.10.22 Minister 0 392 03-10-2022, 08:05 PM
Viimane postitus: Minister
  Öös On Asju vol. 8 – Autoorienteerumine 01.10.20 Minister 2 1,759 29-09-2020, 09:52 AM
Viimane postitus: Minister
  Nali Laur 5 8,962 17-01-2018, 02:34 PM
Viimane postitus: nordrainbow
  Filmisoovitused vol.2 indrek 12 13,820 03-11-2010, 01:17 AM
Viimane postitus: Laur
Tongue Omamoodi nali SEC600-ga SGM 3 6,456 11-09-2010, 10:51 AM
Viimane postitus: SGM
  Nali vol.3 Karl 197 173,106 03-04-2010, 05:31 PM
Viimane postitus: mkik
  Päeva nali: uus idee parkimiskontrolöride lollitamiseks kpokyc 13 12,845 17-03-2010, 07:27 PM
Viimane postitus: clm
  Nali vol.2. Karl 796 637,432 09-10-2009, 11:27 AM
Viimane postitus: Annakas
  nali elumees83 0 3,674 09-05-2007, 02:02 PM
Viimane postitus: elumees83
  Klubi rahade kasutamine vol palju h2x0r 8 7,345 08-01-2006, 04:29 PM
Viimane postitus: h2x0r



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne