Teema hinnang:
  • 4Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huvitavad Mersud müügis.
(21-06-2012, 09:40 PM)Laur Kirjutas: Hinnad Thumbsup
hoopis autod on Thumbsup
Vasta
Kindlasti on autod Thumbsup ehk kes ikka kiidab kui mitte ise, kuid hinnad on tõesti
suht optimistlikud, lihtsalt minu arvamus.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
(21-06-2012, 10:43 PM)Karl Kirjutas: Kindlasti on autod Thumbsup ehk kes ikka kiidab kui mitte ise, kuid hinnad on tõesti
suht optimistlikud, lihtsalt minu arvamus.

võrdluseks ja see on ainus mis müügis
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/mer...LSO_EXPORT
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
Kahju, et praegu bussiga ei sõida muidu vast näeks neid maja ees seismas, või selliseid pille hoitakse garaazis Eusa_drool
Aga jah hind on iga müüa enda teha. Optimistlik on selles suhtes , tava inimene kes endale Mercedes-Benz kuuti vaatab ei oska võib olla hinnata selle auto omapära varustust ja korrasolekut ja muidugi hobiautode nägemus on kah inimestel erinev, et seda endale hobikaks soetada ja prillikivina edasi hoida garaazis ja ainult kuivade ilmadega välja ajada ja sõita on kuut minuarvates kuidagi igav, selle raha eest saab juba endale mõne pilkupüüdvama aparaadi mille üle uhkust tunda.

Aga edu müügiga.
Vasta
(21-06-2012, 11:10 PM)HullHunt Kirjutas: Kahju, et praegu bussiga ei sõida muidu vast näeks neid maja ees seismas, või selliseid pille hoitakse garaazis Eusa_drool
Aga jah hind on iga müüa enda teha. Optimistlik on selles suhtes , tava inimene kes endale Mercedes-Benz kuuti vaatab ei oska võib olla hinnata selle auto omapära varustust ja korrasolekut ja muidugi hobiautode nägemus on kah inimestel erinev, et seda endale hobikaks soetada ja prillikivina edasi hoida garaazis ja ainult kuivade ilmadega välja ajada ja sõita on kuut minuarvates kuidagi igav, selle raha eest saab juba endale mõne pilkupüüdvama aparaadi mille üle uhkust tunda.

Aga edu müügiga.
krt aia taha ei julge neid jätta sest endiselt pidi kõrgendatud huvi olema nii laiendite kui peeglita vastu,onssee tõsi või linnalegend ?
hobikaks need tõesti ei sobi vbl.aga inimene kes soovib järgmised ca500tkm muretult kulgeda nii suvel kui talvel oleks see parim lahendus Unibrow kysida võib kõike,hind saigi selline välja visatud kuna sellise kvaliteediga autosi enam ei toodeta kahjuks MB poolt ja vaevalt,et ka tulevikus tootma hakatakse.aga turumajandus,tule ja küsi äkki saame kaubale Nod hind on svammist Smile ja raha peab ringlema.ausalt öeldes ma ei raatsiks neid üldse müüa aga bisnis tahab ajamist ja koguda ka ei viici neid.


www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
Eks neid liiste, märke, peegleid jm. sellist kraami himustatakse ikka mis suht kergesti ära ragistada saab. Minulgi läks kapoti sihik jalutama, kellelgi oli seda rohkem vaja kui minul Unibrow. Aga jah ühes teises saksa auto foorumis on päris suur teema kus rahvas kurdab mida neil seekord on ära pätsatud siis paneb ikka kukalt kratsima mida kõike kokku ei varastata. Aga siin kandis vist eriti junkiesi ringi ei liigu kes doosi pärast lähevad asju ära kangutama. Ja noh neid linnalegende tellimus tööde kohta, ma ei tea, võib olla riigi varajases nooruses aga praegu raskesti usutav.
Vasta
Kui hind on svammist.... Svammi pigistaks ikka päris väikseks tükiks. Kusjuures enamus automüüjad väidavad, et üldse ei raatsi müüa aga kõik tahavad kaubast lahti saada. See on juba kuidagi väga kulunud võte.

Siin on midagi huvitavat:
http://autopluss24.ee/kuulutused/mercede...31024.html
Vasta
Paarkümmend aastat vana autoga kindlasti ei ole muretud km, kummiosad vananevad ka seistes! Klubiliste teemade allgi üks sarnane masin, mille käekäik kinnitab et remonti nad vajavad naguinii, mis on ka loomulik.
Hind optimistlik, eks värske kuulutusega on aega hinda langetada... küll ta langeb Eusa_whistle
Vasta
(21-06-2012, 11:53 PM)väikemees Kirjutas: Kui hind on svammist.... Svammi pigistaks ikka päris väikseks tükiks. Kusjuures enamus automüüjad väidavad, et üldse ei raatsi müüa aga kõik tahavad kaubast lahti saada. See on juba kuidagi väga kulunud võte.

Siin on midagi huvitavat:
http://autopluss24.ee/kuulutused/mercede...31024.html


[Pilt: 676085.gif?t=2]

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
(22-06-2012, 12:05 AM)hannes_s Kirjutas: Paarkümmend aastat vana autoga kindlasti ei ole muretud km, kummiosad vananevad ka seistes! Klubiliste teemade allgi üks sarnane masin, mille käekäik kinnitab et remonti nad vajavad naguinii, mis on ka loomulik.
Hind optimistlik, eks värske kuulutusega on aega hinda langetada... küll ta langeb Eusa_whistle
eks kindlasti langeb hind millaski aga mitte oluliselt . ja eks ma selline optimistlik tyyp olengi,seepärast ka hind optimistlik Smile

www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
(22-06-2012, 04:08 AM)arcar Kirjutas:
(22-06-2012, 12:05 AM)hannes_s Kirjutas: Paarkümmend aastat vana autoga kindlasti ei ole muretud km, kummiosad vananevad ka seistes! Klubiliste teemade allgi üks sarnane masin, mille käekäik kinnitab et remonti nad vajavad naguinii, mis on ka loomulik.
Hind optimistlik, eks värske kuulutusega on aega hinda langetada... küll ta langeb Eusa_whistle
eks kindlasti langeb hind millaski aga mitte oluliselt . ja eks ma selline optimistlik tyyp olengi,seepärast ka hind optimistlik Smile

Võin omalt poolt öelda kogemusest mõne erineva autoga, et eelnevast omanikust ja hooldusest ja selle kvaliteedist sõltub väga palju, palju raha sisse minema hakkab.

Ühe auto kohta oli kirjas, et tehtud mootori täielik kap remont - kas siin Eestis või Šveitsis juba? Mis osadega (A, B, kasutatud A), kes tegi? Kas sellele remondile ka garantii on? - see on auto hinna kontekstis oluline info.

Vasta
(22-06-2012, 09:06 AM)Priit Kirjutas: Ühe auto kohta oli kirjas, et tehtud mootori täielik kap remont - kas siin Eestis või Šveitsis juba? Mis osadega (A, B, kasutatud A), kes tegi? Kas sellele remondile ka garantii on? - see on auto hinna kontekstis oluline info.

Sellises hinnaklassis masinast eeldaks siiski et on originaal mootor, mida pole veel remonditud (va. rihmad jms), sama ka muude sõlmede osas. Muust turust oluliselt kõrgema hinna põhjenduseks kiidetakse väga head originaal seisukorda, siis peaks seda ka saama.... vähemalt minu seisukoht selline.
Vasta
(22-06-2012, 09:06 AM)Priit Kirjutas:
(22-06-2012, 04:08 AM)arcar Kirjutas:
(22-06-2012, 12:05 AM)hannes_s Kirjutas: Paarkümmend aastat vana autoga kindlasti ei ole muretud km, kummiosad vananevad ka seistes! Klubiliste teemade allgi üks sarnane masin, mille käekäik kinnitab et remonti nad vajavad naguinii, mis on ka loomulik.
Hind optimistlik, eks värske kuulutusega on aega hinda langetada... küll ta langeb Eusa_whistle
eks kindlasti langeb hind millaski aga mitte oluliselt . ja eks ma selline optimistlik tyyp olengi,seepärast ka hind optimistlik Smile

Võin omalt poolt öelda kogemusest mõne erineva autoga, et eelnevast omanikust ja hooldusest ja selle kvaliteedist sõltub väga palju, palju raha sisse minema hakkab.

Ühe auto kohta oli kirjas, et tehtud mootori täielik kap remont - kas siin Eestis või Šveitsis juba? Mis osadega (A, B, kasutatud A), kes tegi? Kas sellele remondile ka garantii on? - see on auto hinna kontekstis oluline info.

Toodud on see Novembri alguses 2011, seega remont vist siin tehtud. Orginaal osadega võib see maksma minna selle auto hinna küll, arvatavasti on müüjal ka arved olemas peale sellist investeeringut.
Vasta
(22-06-2012, 09:55 AM)python Kirjutas:
(22-06-2012, 09:06 AM)Priit Kirjutas:
(22-06-2012, 04:08 AM)arcar Kirjutas:
(22-06-2012, 12:05 AM)hannes_s Kirjutas: Paarkümmend aastat vana autoga kindlasti ei ole muretud km, kummiosad vananevad ka seistes! Klubiliste teemade allgi üks sarnane masin, mille käekäik kinnitab et remonti nad vajavad naguinii, mis on ka loomulik.
Hind optimistlik, eks värske kuulutusega on aega hinda langetada... küll ta langeb Eusa_whistle
eks kindlasti langeb hind millaski aga mitte oluliselt . ja eks ma selline optimistlik tyyp olengi,seepärast ka hind optimistlik Smile

Võin omalt poolt öelda kogemusest mõne erineva autoga, et eelnevast omanikust ja hooldusest ja selle kvaliteedist sõltub väga palju, palju raha sisse minema hakkab.

Ühe auto kohta oli kirjas, et tehtud mootori täielik kap remont - kas siin Eestis või Šveitsis juba? Mis osadega (A, B, kasutatud A), kes tegi? Kas sellele remondile ka garantii on? - see on auto hinna kontekstis oluline info.

Toodud on see Novembri alguses 2011, seega remont vist siin tehtud. Orginaal osadega võib see maksma minna selle auto hinna küll, arvatavasti on müüjal ka arved olemas peale sellist investeeringut.
remont tehtud karla autos,šveitsist ostes oli õli pumba kett puruks lastud ja haiget olid saanud nii väntvõll ning kuues pütt.sisse pandud kasutatud kuid korralik vänt,uued saaled,kepsud,plokk puuritud rem.mõõtu ja uued kolvid.pump oli vahetatud šveistsis uue vastu kuna oletati Eusa_wall,et pumba viga.seega pakkusin siin ka seda algset müügiks.uued tihendid loomulikult.arved loomulikult olemas.kolvid olid ühed odavad jupid Eusa_dance originaale ei ostnud ega mäleta peast kelle toodang aga sellid kes plokki puurisid(http://www.drewsauto.ee/index.php) sebisid kolvid , saksa toodang oli igatahes.julgen soovitada kui kellelgi sarnaseid probleeme plokiga tekib.töö oli mõistliku hinnaga(minuarust) ja tehtud kvaliteetselt.kõik võimalikud laagrid ja simmerid sai ka vahetatud.kogu pott läks maksma ca2000euri (vabandust2600isegi)aga asi on ka seda väärt,sest kere,sisu ja jooksuosa on super korras.ma ei püüa teile seda pähe määrida vaid olen ise sellest autost nii õhinas,et vähe pole.tegelt kui suudan oma A8 maha müüa siis ühe nendest isendidest jätan raudselt endale.see on tõsine tank mis kestab põlvest-põlve Smile hääd Jaani kõigile !
PS.mõne aja pärast saate mu eluvalu projekti ka näha W114 250ce.teine projekt juba kodukal üleval(ennem remonti)69a opel gt
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
Järjekordne näide kuidas must velg auto välimuse ära rikub.

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=859695
Vasta
Eriti kui sellest pole halvasti tehtud piltidega midagi arugi saada-suurus, tootja jne. Lisaks mulle isiklikult ei meeldi et auto alumine osa teist värvi-beezh kui ülejäänud ülemine osa valge.
Vasta
(21-06-2012, 09:27 PM)cornah Kirjutas: http://www.auto24.ee/used/1040472

http://www.auto24.ee/used/1040312

valge müüdud !
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
(26-06-2012, 04:40 PM)arcar Kirjutas:
(21-06-2012, 09:27 PM)cornah Kirjutas: http://www.auto24.ee/used/1040472

http://www.auto24.ee/used/1040312

valge müüdud !

6300euroga või mis ta oli? Sel juhul palju õnne!Thumbsup
Vasta
(27-06-2012, 02:48 AM)nostromo Kirjutas:
(26-06-2012, 04:40 PM)arcar Kirjutas:
(21-06-2012, 09:27 PM)cornah Kirjutas: http://www.auto24.ee/used/1040472

http://www.auto24.ee/used/1040312

valge müüdud !

6300euroga või mis ta oli? Sel juhul palju õnne!Thumbsup

5900 andsin ära,krt kahju oli Crybaby aga andsin.polnud dokumente ennem uurinud ja kuna ark-is oli minu ees 62 inimest ja ca.2h oli aega neid uurida.välja lugesin,et omaniku sünniaasta oli 1938 ja naisterahvas mis selgitas ka koheselt auto hyper head seisukorda.läbisõit oli 302 2sada midagi ja viimane hoole oli tehtud 290000 pealt 2011 märtsis. nii,et kutt sai väääga hea auto,oli ka rahul muidugi.kollektsionäär mingi.uuris muidugi kõvasti ennem kui ostis ja rääkis mingist extra tellimusest varustuse/sisu kohapealt.mida mina muidugi vaadata ei osanud .võrdlesime neid kahte autot,üks 93 ja teine 95 ja vahe oleks isegi lollile näha olnud.mootor oli sama aga kapoti alune alates lansekate otsast kuni esi klaasini oli kardinaalselt teist nägu kuigi sama mudel.vbl see peabki nii olema aga tema väitis,et see nii ei ole.oeh,lühidalt on see auto myydyd.kahju ja samas ka tore !
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
Excenent free avangarde tuning:

[Pilt: 28311413.jpg]
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Müügis olev rämps Laur 25 22,857 16-04-2020, 12:15 AM
Viimane postitus: nostromo
  Tšehhi numbritega mersud mamg 7 13,648 04-12-2017, 01:34 PM
Viimane postitus: väikemees
  Tallinn tahab mitmed mersud kollaseks teha ReinGSM 15 17,051 04-09-2017, 11:05 PM
Viimane postitus: madis71
  ilusad mersud arturmalcik 8 11,711 30-05-2016, 02:20 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  Ettevaatust müügis oleva Mb`ga m20b20 10 11,486 07-08-2012, 10:41 PM
Viimane postitus: m20b20
  Mersud erinevates filmides Sheik 36 23,845 28-12-2011, 05:24 PM
Viimane postitus: Priit
  Huvitavad müügikuulutused (Mercedes) Karl 159 95,834 26-09-2011, 05:16 PM
Viimane postitus: v6sa
  Huvitavad Mersud! Ardo 9 11,096 19-03-2010, 06:52 PM
Viimane postitus: Priit
  RE: Huvitavad müügikuulutused (Mercedes) liiv 0 3,745 17-02-2009, 10:01 PM
Viimane postitus: liiv
  Norras müügis olevad MB'd Renkju 16 15,511 20-01-2009, 12:29 AM
Viimane postitus: Renkju



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne