Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pildipark - pildipark.clubmb.ee
#21
Aga siis pilt selge, võtsin "Lae lihtsalt üles" ära. Nüüd võib max. suurus 10 MB olla, kuna pilt kindlasti tehakse väiksemaks. Muidugi, kui 10 MB pilt, siis võtab laadimine kindlasti palju aega......

Niisama infoks mainin ka ära, et pildid laetakse tegelikult alati originaalsuurusega üles ja otse seal kausta sees tehakse väiksemaks. Ma ei usu, et see kellegile väga midagi juurde annab, aga siiski Smile
Vasta
#22
maitea, ei ole küll kõige õigem mees siin sõna võtmast. aga mina isiklikult arvan, et see MB märk seal all nurgas oleks vähemalt üle poole viisakam, kui ei oleks seda valget tausta. ehk oleks psd/gif või mis iganes muus failivormingus ja ilma taustata...

nagu ma aru saan, siis see seesama märk, mis on ka lehe ikoonina. ma ei oska täpselt seletada Big Grin seda, mis see on, ei tule meelde.
aga enivei, ka seal saab see olla ilma taustata. vähemalt ise kui sai kunagi mässata lehega, sai tehtud ja seal ta ka niiöelda ilutses ilma taustata.
igatahes, ärge siis kõvasti näkku lööge.
Alumiiniumi ja Roostevaba terase Keevitus- ja Painutustööd.
RakWeld OÜ
5656 3210
Rakvere ja Tallinn
Vasta
#23
.psd vist ajasid segamine .png'ga, kuid png ei saa ma seal süsteemis kasutada.. Gifiga on see jama, et jääb alati krõbedaks.. Ja sai kõik internetis leiduvad pildid läbi proovitud.. Hetkel võtsin selle ikooni üldse maha.. Kui keegi leiab kunagi mõne hästi pisikese gif MB ikooni, siis võib edasi vaadata Smile
Vasta
#24
Mul tuli üks idee. Lisada pildipargile selline funktsioon, mis määraks ära pildi kehtivusaja. Ehk siis näiteks 56466-minu_mb_pilt.3600.jpg Mis tähendaks siis seda, et pilt muutub kehtetuks peale 1 tundi ning automaatne süsteem kustutab ta ära.. See oleks mõnus just selleks, kui tahad kiirelt kellegile mingit infot jagada näiteks privaatsõnumis, kuid ei ole tähtis, et see pilt igavesti aktiivseks jääks..

Mis keegi arvab?
Vasta
#25
Sellist asja tegelikult ei ole realselt olemas. Alternatiiviks on see, et keelata ära parem klikk või mingi säärane JavaScriptiga tehtud vigur. Kuna antud pildipargis lähed sa otse failile või vähemalt streamid seda, siis on füüsiliselt pildi kopeerimise keelamine võimatu.

Internetis on selline reegel, et kui oled mingi materjali teinud, siis automaatselt kuuluvad õigused selle materjali üle sulle. Kuna pildipargil ei ole kusagil kirjutatud, et üleslaadimisel loobud neist õigustest, siis tehniliselt on piltide kopeerimine sealt pildipargist ilma sinu kui autori nõusolekuta keelatud. (Vähemalt on sellised seadused Ameerikas..ma usun, et ka Eestis.)
Vasta
#26
Tekkis küsimus, et kas eesti keeles pole mitte pildipank (photo bank) mitte pildipark? Nagu ka spermapank mitte spermapark. Badgrin
Vasta
#27
Mõtlesin, et nagu piltide parkimise koht (photo lot.) Aga võin ta ka spermapangaks ümber nimetada Eusa_dance
Vasta
#28
Hea.
See asi võiks olla postituse lisamise juures kohe. Esialgu kasvõi varjatud ja siis JS-iga slaidib lahti kui vajutad. Uploadid oma pildid ära ja saad kohe postitada.
Veel kui jaksu on, kasutusmugavuse poolelt võiks olla, urli taga nupp, kopeeri. Märksa kergem kui ctr+c-d otsima hakata. Internetis enamik liiguvad hiir näpus ja alles trükkimise ajal küündivad klaverini. Ok, väike asi, aga kui arendamissoovi on, miks mitte ära teha.
Vasta
#29
JS pole mul veel 100% selge ja üldiselt JS on vana teema ehk jquery on asi, mida ma õppida tahaksin. Olen selle peale juba mõelnud, aga füüsiliselt ei ole momendil aega. See asi on mul kindlalt juba meeles, seega varem või hiljem ma ka mugavamaks ta teeksin.

CTR+C aga pole niisama võimalik, seda saab teha ainult läbi SWF flash mooduli, kuna browser ei luba automaatset kopeerimist teha. IE mingil määral lubas, kuid see oleks juba nii off-standard, et ma pm pärast seda JSiga ei lahendaks. SWF kaasamine nõnda väikesesse scripti on juba teine teema.
Vasta
#30
Nii. Äkki teeme uue pildipargi? Erinevaid ideid juba on, kuid äkki tahab keegi veel oma panuse anda? Smile

Mis kindlasti tulevad:
  • Mitme faili korraga laadimine
  • Kenam disain
  • Kasutaja-ID salvestamine cookidest
  • Mysql andmebaasiga kooskõlas piltide lisamine
  • Kaustade tegemine (kuhu näiteks ürituste pildid panna)
  • Rohkem võimalusi pilte manipuleerida
  • Piltide suuruste ja muude parameetrite salvestamine cookide näol

Vb leiab mingi viisi, et pildipark editoriga postitamisel ühendada.

Ootan arvamusi ja ideid!!!!!! Eusa_pray
Vasta
#31
(01-08-2011, 09:10 PM)Harry Kirjutas: Nii. Äkki teeme uue pildipargi? Erinevaid ideid juba on, kuid äkki tahab keegi veel oma panuse anda? Smile

Mis kindlasti tulevad:
  • Mitme faili korraga laadimine
  • Kenam disain
  • Kasutaja-ID salvestamine cookidest
  • Mysql andmebaasiga kooskõlas piltide lisamine
  • Kaustade tegemine (kuhu näiteks ürituste pildid panna)
  • Rohkem võimalusi pilte manipuleerida
  • Piltide suuruste ja muude parameetrite salvestamine cookide näol

Vb leiab mingi viisi, et pildipark editoriga postitamisel ühendada.

Ootan arvamusi ja ideid!!!!!! Eusa_pray

Jah mõte on hea ja ehk ka erinevad õigused, samas ka nn thumbnail vaade, etsaan laadida üles pildi rsuurena, foorumisse kuvab parajalt,aga klikkides saab täissuurusena kätte?

Ja kui juba kasutada foorumi asju, siis ehk ka õigused, kus adminnid saavad korraga mitu aga huvilised mitte jne. Seda saab arutada.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#32
Kasutajate süsteemi kohta ma ei oska hetkel midagi öelda. Kuid teoorias, see võimalik olema ning praktiliselt väga hea lahendus piiramiseks.
Vasta
#33
Thumbnail ja mitu pilti korraga on hea mõte, samuti võiks vaikimisi olla 800x600, et ei peaks iga kord muutma.
Vasta
#34
(02-08-2011, 01:36 PM)marek Kirjutas: Thumbnail ja mitu pilti korraga on hea mõte, samuti võiks vaikimisi olla 800x600, et ei peaks iga kord muutma.

Väga hea tähelepanek. Ennastki häirib alati.
Vasta
#35
Lükkan hästi natukese projekti edasi. Kuna avanasid võimalusec CGI endale selgeks teha. Ehk näiteks realajas näha, palju failist on juba üles laetud.
Vasta
#36
Asi korras !

Hommik,miskipärast ei lae mul pilte pildiparki,näitab,et on küll üles laetud aga vastu vaatab valge leht ? Kas äkki sellepärast,et ipadiga tehtud või milles on probleem ? Äkki keegi vaataks üle kes asja jagab ! Pildid lasin üles mõned hetked tagasi(kellaajaliselt siis)ja pildiprgis neid ka ei n'ita Sad
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#37
Kas ainult mina ei näe pildipargist lingitud asju või on see mingi üldisem kala?
Vasta
#38
Mul ka ei töötanud enam-ei näe lingitud asju.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Exclamation Mobiilne foorum.clubmb.ee Harry 11 28,193 05-09-2013, 07:15 PM
Viimane postitus: jegesmesh
Exclamation Reklaamist clubmb.ee's Harry 0 9,281 29-07-2013, 02:15 PM
Viimane postitus: Harry
Shocked Otsing - foorum.clubmb.ee/otsing Harry 8 35,583 03-01-2013, 10:22 PM
Viimane postitus: Harry
Thumbs Up Galerii - galerii.clubmb.ee Harry 3 16,824 12-06-2012, 03:24 PM
Viimane postitus: Harry



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne