Teema hinnang:
  • 4Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huvitavad Mersud müügis.
Vaadates siin osasid kommenteerijaid, siis kumab väga hästi läbi tavaline Eestlase madal kadedus. Valge auto all olevad veljed maksavad ehk nii mõnegi siin kõvasti sõnavõtva kodaniku auto hinna.

Japsis on läbisõidud omanikuvahetusel passi kirja pandud. Seega, enamus autodest peab olema siis juba 3-4a tagasi regullitud odoga olema. Samas ei oska ka väga vastupidist väita. Kui kellegil tõsine huvi, siis enamus autodest on mul olemas ka Jaapanis tehtud fotod.

Näiteks E500, mille võtsin tagasi järelmaksuga ostnud kodanikult omab hoolduspabereid, mille järgi on 2009a tehtud ca 120tkm pealt korraline hooldus.

Õnneks või kahjuks liiguvad enamus nendest autodest Soome - Kibestunud Eestlane peab ikka leppima USA-st lammaritõendiga toodud autoga.
Vasta
(20-06-2011, 09:10 AM)kiireaudi Kirjutas: Vaadates siin osasid kommenteerijaid, siis kumab väga hästi läbi tavaline Eestlase madal kadedus. Valge auto all olevad veljed maksavad ehk nii mõnegi siin kõvasti sõnavõtva kodaniku auto hinna.

Japsis on läbisõidud omanikuvahetusel passi kirja pandud. Seega, enamus autodest peab olema siis juba 3-4a tagasi regullitud odoga olema. Samas ei oska ka väga vastupidist väita. Kui kellegil tõsine huvi, siis enamus autodest on mul olemas ka Jaapanis tehtud fotod.

Näiteks E500, mille võtsin tagasi järelmaksuga ostnud kodanikult omab hoolduspabereid, mille järgi on 2009a tehtud ca 120tkm pealt korraline hooldus.

Õnneks või kahjuks liiguvad enamus nendest autodest Soome - Kibestunud Eestlane peab ikka leppima USA-st lammaritõendiga toodud autoga.


+1. Nii ta on.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
Seda ma nüüd küll hästi uskuda ei taha et need veljed 10000.- ja pluss euri maksavad. Ja ma arvan et ma ei ole kade kui ma sedasi arvan. Aga ära pahanda kui see sind riivas olen ihtsalt nende autode fänn endalgi üks selline ja olen ka neid lähemalt kaemas käinud mis seal platsis aegade jooksul olnud. Siis see lihtsalt minu arvamus. Need asjad mis minu jaoks on selliste autode juures olulised on enamustel vajaka jäänud. Kuid ei vaidle vastu on ka pärleid olnud. Minu mäletamist mööda aastatid tagasi oli üks must amg ja vahe peal oli ka üks valge amg ja kui ei eksi vist isegi üks hõbedane amg. Need olid tõesti kenad ja paistsid ka korralikud. Nende hinnad olid ka muidugi teisest puust veidi.

Aga sellegi poolest ilusaid jaane

Siim.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
Jees, minu poolt ka nö vabandused-sai ehk vähe valesti väljendatudSmile Autod huvitavad ja veljed ilusad kuid miks selle valge kontaktid ajutiselt eemaldatud on-kas tulek pikenes ja mis orienteeruv hind võiks olla (huvipärast)? Mitu tolli Brabused?
Vasta
Valge SL-i üks rehv on isegi kallim kui minu tööle käimis autoSmile See selleks, kas Jaapanist autode toojad käivad tõesti neid sealt ise välja kaemas või on mingid dealerid või kuidas?
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
Ohjahh, rehv vs auto....Kuhu me jõudnud oleme Smile
Palun, tellige palju jaksate http://www.tradecarview.com/
Kuid ärge unustage, et võiks rooli poolsust ka järgida. Uuema otsa autod on kõik vale rooliga, vanemad õiged ja
mingi vahe (C/W/V140 ntx) leiab mõlemapoolse rooliga autosid. See oli jaapanlaste kultus, omada seal vasakpoolse rooliga
Mercedest, mis näitas teatud kõrgeimat võimalikku staatust. Samuti on paljude lemmik sinine sisu, kuna sinine värv on neile
traditisooniline rikkuse sümbol värvina.
Mis ntx W126 puutub, siis seal on export masinad väheke kompotid, juba tehase poolt. Leiab hunnikus erinevusi tõupuhta eurooplase ja
Aasia export-versiooni vahel. Ja muidugi päike ja kuumus ja mõned üleujutused ja öised helendamised Smile
Aga üldiselt on seal väga karm kord, kõik ei ela homo-sovieticuse stiilis, et kõike keerama.kruttima peab ja kõiki petma peab, kuskil maksab au ka veel.
Neil lähevad maksud suureks, kui tekib teatud läbisõit ja autod müüki, kuna ühiskonna jõukus lubab uue osta.
Ja autodel on teh. passis alati hinded, mida võib pimesi usaldada. 5 on esinduse auto korrektsues, 4,5 esinduse uksest välja sõitnud
auto korrektsuses jne.

Keegi teemaga kursis inimene võiks tüübikinnitustest rääkida, minu jaoks on ahistav,et elades ühises põllumajandusliidus, peab ntx Sveitšist toodud, Euroopas toodetud autole, Eestis tegema tüübikinnituse. Olen kuulnud mingit vaheetappi Läti näol ja siiralt kahtlen ka, et sakslane peab tegema tüübikinnituse Sveitši impordi näol.
Kui tahate tõupuhtaid eurooplasi, siis kiigake Sveitši turgu.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
(20-06-2011, 05:39 PM)Rolz Kirjutas: Ohjahh, rehv vs auto....Kuhu me jõudnud oleme Smile

Big Grin Vabakapitalism, eksivad need kes elavad sotsialismis veelSmile
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
Peace, ega ma siis kiskuda tahtnud.

Muide, 20" monoblock V hind poes on 2430eur per velg Tongue
Valgel 19". Mingid sportvedrud on alla topitud, need ilmselt tuleks välja vahetada - Edgari kuningriigis oli täna suht ebamugav liigelda.

Tegu on enamuses 15-20a vanade autodega. Iga auto ei ole pärl. Igal autol on midagi vaja teha.

See, mis on tõesti ilus ja laitmatus korras maksab ka seal palju raha. Seega - seda Eestisse tuua ei ole võimalik.
Ise tellides tuletan meelde, et seda, milline auto tegeliklut on saad teada siis, kui auto kohal on. Üllatusi on olnd nii positiivseid kui negatiivseid. Sama raha eest saab siin juba minu platsil 2 auto vahel valida. Tulemas on sel aastal veel üks SL -96/97a 320
Vasta
Kõik on ilus, kena ja tore, ma ei ütle midagi pahapärast, aga enamus autosid, mida AMG pähe müüakse on kõige tavalisemad versioonid, millele on AMG bodykit paigaldatud, ilmselt suhteliselt enne müüki/müügi jaoks.

AMG maksab ka seal päris suurt raha.

Minu jaoks pole lihtsalt üle ratsitud auto AMG. AMG kirja kannab MB, mis veeres välja AMG garaazist.

Varsti on sama teema nagu bemmidega, iga ront kandis M`i märki, enamus olid muidugi diislid.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
(20-06-2011, 10:31 PM)hents99 Kirjutas: Kõik on ilus, kena ja tore, ma ei ütle midagi pahapärast, aga enamus autosid, mida AMG pähe müüakse on kõige tavalisemad versioonid, millele on AMG bodykit paigaldatud, ilmselt suhteliselt enne müüki/müügi jaoks.

AMG maksab ka seal päris suurt raha.
Njah, selles osas on Sul küll õigus.
Küll aga ei ole ma täheldanud, et need kitid oleks värskelt müügiks peale pandud. Samas on raske müüa igavat vana-kooli 2värvilist SL-i millel originaal 16" rattad all ja riidest tuba.

Nii möödaminnes mainiks ka, et tegu oli teemaga `huvitavad mb-d müügis`
Vasta
Tegemist ongi huvitavate MB`dega müügis ja kommenteerime neid.

Edu ja jaksu teile, te teete ja toote õigeid asju! Varsti oleks endalgi huvi mõne R129 vastu. 320 või 500.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
(19-06-2011, 06:05 PM)ReinGSM Kirjutas: 560 SEL AMG
http://www.auto24.ee/used/850756

(20-06-2011, 09:10 AM)kiireaudi Kirjutas: Vaadates siin osasid kommenteerijaid, siis kumab väga hästi läbi tavaline Eestlase madal kadedus.
Kibestunud Eestlane peab ikka leppima USA-st lammaritõendiga toodud autoga.

Sa "pumba juures"...
On siis AMG? Või ainult kit?
Hinna järgi kaldun kahtlustama vaid plastik "lisasid".

Edud.
Janek.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
Kas nüüd just huvitav aga odav,kahjuks hetkel enda 320ce poolik muidu müüks maha ja ostaks ise ära.

Merc sec 500
Vasta
AMG teema jätkux, tuletan meelde, et enne seda kui AMG MB alla läx ja talle päitsed pähe pandi, oli tegu tuunijaga, kellelt sai tellida oma autole meelepärast lisavarustust. Kui tahtsid ja raha oli said neil lasta oma 2.3 8v mootoril plokikaane üle käia näitex jne. Ka on keegi siin juba varem vist öelnud, et AMG silt pandi pagassi peale siis, kui autole oli vähemalt 2 erinevat AMG tuuningut installitud, näitex bodykit ja veljed.

Kahjux on MB teinud head lobitööd ja MB-eelne AMG periood on sisuliselt ajaloost kustutatud kui mõned mainekujundusele kaasa aitavad detailid välja arvata. Näitex on kuuldavasti hävitatud MB eelne AMG arhiiv, seega pole ka üleni AMG tuunitud autole enam lihtne seda tõendavaid materjale leida kui just auto omanikul endal neid alles pole.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
Pole küll minu maitse, kuid igapäev neid müüki ei tule

http://www.auto24.ee/used/872429
[Pilt: 22679132.jpg]
Päris kena Essekas

http://www.auto24.ee/used/872167

[Pilt: 22668952.jpg]
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
(26-06-2011, 12:10 AM)taaviw126 Kirjutas: Pole küll minu maitse, kuid igapäev neid müüki ei tule
http://www.auto24.ee/used/872429
STANGED, STANGED, STANGED Eusa_doh
isver Icon_cry
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
Mina ka ei saa aru mis asjad need on sealSmile
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
Huvitav, millisel hetkel selle auto omanik mõtles, et vohh- Dacia Logani stanged sobiksid sellele nagu valatult...
Vasta
Minu silmale üks aegumatu (Mitte MB klassik): http://www.auto24.ee/used/861660
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
Jäi täna Tallinnas maja ees silma enda mersust paar autot edasi seisev ilus 124. Hakkasin siis lähemalt vaatama, et mis masshin ka on. Hiljem tulin vaatama, et palju umbes ka sellise hinnad meie turul on. Leidsin auto24-st täpselt sellesama auto müügikuulutuse. Krt, see auto on ikka ilusam kui ilus Eusa_dance

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
E55 AMG
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Müügis olev rämps Laur 25 22,711 16-04-2020, 12:15 AM
Viimane postitus: nostromo
  Tšehhi numbritega mersud mamg 7 13,572 04-12-2017, 01:34 PM
Viimane postitus: väikemees
  Tallinn tahab mitmed mersud kollaseks teha ReinGSM 15 16,998 04-09-2017, 11:05 PM
Viimane postitus: madis71
  ilusad mersud arturmalcik 8 11,693 30-05-2016, 02:20 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  Ettevaatust müügis oleva Mb`ga m20b20 10 11,444 07-08-2012, 10:41 PM
Viimane postitus: m20b20
  Mersud erinevates filmides Sheik 36 23,788 28-12-2011, 05:24 PM
Viimane postitus: Priit
  Huvitavad müügikuulutused (Mercedes) Karl 159 95,154 26-09-2011, 05:16 PM
Viimane postitus: v6sa
  Huvitavad Mersud! Ardo 9 11,092 19-03-2010, 06:52 PM
Viimane postitus: Priit
  RE: Huvitavad müügikuulutused (Mercedes) liiv 0 3,742 17-02-2009, 10:01 PM
Viimane postitus: liiv
  Norras müügis olevad MB'd Renkju 16 15,430 20-01-2009, 12:29 AM
Viimane postitus: Renkju



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 6 külali(st)ne