Teema hinnang:
  • 4Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huvitavad Mersud müügis.
(02-03-2011, 07:52 PM)umm Kirjutas: kas ta nüüd "huvitav" just on aga võrdlemisi harva satub selliseid sõitvaid isendeid müüki:
http://www.soov.ee/polvamaa/Mb_300td_1178010.htm?ca=1

Nu krt juba see mootor on harva esinev ja veel tänavapildis..... Ma ütleks et see auto on juba rarieteet omas mahlas
Vasta
(28-02-2011, 08:35 PM)nostromo Kirjutas: Ja 10.5k müügisolnud CL-ist on pärast trammipeatuse külastust saanud 5.5k:

http://www.auto24.ee/used/792348

jutt on hea, vahetada on vaja: ......ja mõned voolikud, sahtel ju ikka suhteliselt tühi.
Vasta
http://www.auto24.ee/used/599158

Sisu on muidugi maitse asi...
Vasta
Need on küll 2a tagasi tehtud fotod kuid auto samas konditsioonis. Loomulikult juhtmestik vahetatud Smile

Sisu on tegelikus elus täiesti pandav. Paar korda autosse istudes tundub imelik, aga sellest saab üle.

Julgen arvata, et tegu on ühe parimas korras oleva W140ga ENSV-s.

PS! Ostuhuvilised peavad küll mingi 2-3 nädalat ootama, sest garaažist teda veel kätte ei saa.
Vasta
(05-03-2011, 04:26 PM)tnz Kirjutas: http://www.auto24.ee/used/599158

Sisu on muidugi maitse asi...

1-päevaga müüdud? Mõned autod lähevad ikka eriti kiiresti.
Vasta
http://www.auto24.ee/used/819356

[Pilt: 20981105.jpg]
Если человек хороший , то совершенно не важно какого цвета у него Мерседес .



Vasta
vauIcon_eek hindThumbsupIcon_biggrin
ma müün sama raha eest 1998a. punnsilmaIcon_lol
Vasta
(09-03-2011, 08:33 PM)joristaja Kirjutas: vauIcon_eek hindThumbsupIcon_biggrin
ma müün sama raha eest 1998a. punnsilmaIcon_lol

Ma ei ürita väita, et see on õiglane hind selle kolme eest (mis üldse on õiglane hind), kuid vaata nüüd näiteks auto24, kui mitu punnsilma seal müügis ja kui mitu korraliku 123-e? Ongi vastus olemas....

Loomulikult on see friigi auto ja sellise hinna eest seda keegi pereautoks ei osta, punnsilma küll, milleks siis veel?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
friiklus mulle meeldib aga kuna sedaan kolmesi on meeletult toodetud siis hetkel ta veel väga haruldane pole. w115 oleks juba lahe friigipillEusa_dance
Vasta
Noh, palju neid korralikke ikka niiväga järgi on?
Ei saa väita, et selliseid tihti näha oleks, millel silm puhkama jäeb. Roostes kärakaid ikka teinekord kohtab.
See konkreetne aga eriti ei sümpatiseeri, ei meeldi rohelise värvi ja Mercedes-Benz kooslus Icon_biggrin
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
E300Eusa_doh
http://www.auto24.ee/used/819476
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
see vist s klassIcon_rolleyes vana s-i pole omand aga sama aasta e on maja ees ja see näeb tiba teine väljaIcon_cool
Vasta
KamoonSmile iga mersumees peab 126 omama, sest see on ju kõige mersulikum Merc üldse(kui välja arvata varustustase mis jääb tihti isegi baas varustusega accordile alla)
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
(10-03-2011, 12:14 AM)taaviw126 Kirjutas: KamoonSmile iga mersumees peab 126 omama, sest see on ju kõige mersulikum Merc üldse(kui välja arvata varustustase mis jääb tihti isegi baas varustusega accordile alla)

Ei pea. Kuid jälle see nimekiri mida sai 126 peale tellida lisadest on ilmselt pikem kui see mida Accordile tänapäeval pakutakse.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
(10-03-2011, 10:21 AM)Laur Kirjutas:
(10-03-2011, 12:14 AM)taaviw126 Kirjutas: KamoonSmile iga mersumees peab 126 omama, sest see on ju kõige mersulikum Merc üldse(kui välja arvata varustustase mis jääb tihti isegi baas varustusega accordile alla)

Ei pea. Kuid jälle see nimekiri mida sai 126 peale tellida lisadest on ilmselt pikem kui see mida Accordile tänapäeval pakutakse.

Ja enamusel ka on see nimekiri pikem. Võta kasvõi minu SEL.

Ega ise-diiseldatud isendid pole mingit etalonid. Neil on niigi vähe lisasid(1-gen ja tavaliselt 280SE mudel) ja kiirest ümberehitamisest ei ole pooled needki tööle jäänud.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
Pole selles diiseldamises ka halba midagi, enda auto siis ise tead, mis teed ju.

Mulle enda R6 trakats küll meeldib, KE-jetina oli mul ka muidugi 1 häda teise otsa pidevalt Badgrin .
Ressursid olid mul väikesed ja jõudsin osta peale ainult ilma turbota 603. Mootor see eest vähemalt lihtne ja töökindel. Ajab asja ära küll ja ei kahetse midagi. Smirk

Kui kuuele aga paigaldada näiteks 3L punnsilma 130kw mootor koos kogu kupatusega, saaks ju iganes vinge võrri. 320CDI st ei hakka rääkimagi Icon_biggrin
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
Ma ei öelnudki midagi halvasti. Muidugi iga omanik teab, mis teeb oma autoga.

Lihtsalt juhtisin tähelepanu lisadele ja nende töötamisele. Et pole mõtet mingit juustu etaloniks tuua.

Ja enamikel diiselkuutel, mida minu silm on näinud, ei tööta pooled asjad peale mootori enda. Aga siin on asi kehvas töös, mitte ei mootoris ega toorikus, ehkki toorik võiks olla juba korralikkude lisadega. Milleks omada kuute, millel on lisasid vähem kui neljal. Viimasel on juba ka õige mootor ökotamiseks olemas.

See on minu point, aga ma ei üritagi seda kellelegi selgeks teha. Minu vaated lähevad paljude omadega teises suunas.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
Ega ma ka ju väitnud, et kuusi tuleks hakata massiliselt traktoriteks tegema. Icon_razz
Kui 5,6 mootori asemele mõni lagisev ja tossav pada pista, siis on see muidugi jah tõesti koomiline ja hea asja ära rikkumine Badgrin
Need, kes välja suretamist kapote alt tegemas käivad, automaat vahetab käike nii nagu antaks labidaga vasta selga, pöördeid ainult kõrva järgi kuulata saavad jne jne on ka paras jura ja poolik töö. Thumbsdown

Mõningaid odava otsa diisel 126 tesid, käisin kunagi vaatamas ka, need olid tõesti sellised et võta 1 ja viska teist Badgrin
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
Seltsimehed, püsigem teemas!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
(10-03-2011, 03:56 PM)Karl Kirjutas: Seltsimehed, püsigem teemas!

ok Icon_biggrin

Huvitav aparaat siis Smile
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Müügis olev rämps Laur 25 22,851 16-04-2020, 12:15 AM
Viimane postitus: nostromo
  Tšehhi numbritega mersud mamg 7 13,631 04-12-2017, 01:34 PM
Viimane postitus: väikemees
  Tallinn tahab mitmed mersud kollaseks teha ReinGSM 15 17,051 04-09-2017, 11:05 PM
Viimane postitus: madis71
  ilusad mersud arturmalcik 8 11,711 30-05-2016, 02:20 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  Ettevaatust müügis oleva Mb`ga m20b20 10 11,486 07-08-2012, 10:41 PM
Viimane postitus: m20b20
  Mersud erinevates filmides Sheik 36 23,834 28-12-2011, 05:24 PM
Viimane postitus: Priit
  Huvitavad müügikuulutused (Mercedes) Karl 159 95,830 26-09-2011, 05:16 PM
Viimane postitus: v6sa
  Huvitavad Mersud! Ardo 9 11,096 19-03-2010, 06:52 PM
Viimane postitus: Priit
  RE: Huvitavad müügikuulutused (Mercedes) liiv 0 3,745 17-02-2009, 10:01 PM
Viimane postitus: liiv
  Norras müügis olevad MB'd Renkju 16 15,510 20-01-2009, 12:29 AM
Viimane postitus: Renkju



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne