Teema hinnang:
  • 2Hääli - 4.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nali vol.4
(26-12-2010, 04:51 PM)imre16 Kirjutas: Veits teistmarki auto reklaamIcon_redface, aga ehk mind ära ei sööda sellepärast, naljakana leidsin ikkagi olevat:

http://www.youtube.com/watch?v=qG4IaHgqH00

Vägisi tulevad meelde Saksast toodud autode müügikuulutused, mille järgi peaks iga teise sealt toodud auto endine omanik olema kirikuõpetajaBadgrin

Ka teist marki, aga pull minu arust:
http://www.youtube.com/watch?v=e_7MWutM3lc
Vasta
Mersude kokkutulek, kes tunnistab omaks? Icon_lol

[Pilt: 165324_144893385569004_100001450319084_2...3962_n.jpg]

[Pilt: 179412_144893265569016_100001450319084_2...9894_n.jpg]

[Pilt: 164497_144893332235676_100001450319084_2...4162_n.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
Lamellimehed demovad parkimisoskuseid. Thumbsup
Vasta
See oli suht kiilakas seal Aseri ristis tol korral. Ega seal vahet pole, mis rehv, pigem tihendi viga.
Selle tihendi, mis rooli ja istme vahel.
Aga ilusti sünkroonis on küll, nelja vend siis julgemalt võtnudIcon_lol
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
(19-01-2011, 03:20 PM)janek126 Kirjutas: See oli suht kiilakas seal Aseri ristis tol korral. Ega seal vahet pole, mis rehv, pigem tihendi viga.
Selle tihendi, mis rooli ja istme vahel.
Aga ilusti sünkroonis on küll, nelja vend siis julgemalt võtnudIcon_lol

Tead midagi rohkemat sellest "parkimisest"?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
(19-01-2011, 03:04 PM)marek Kirjutas: Lamellimehed demovad parkimisoskuseid. Thumbsup

Justnimelt siukse teepealispinna puhul ongi vahe kumm vs metall.
Eh selleaastane kumm vs metall vaidlusteema jäigi ära, või on selle talve jooksul kummimehede mõistnud metalli vajalikkust kummist Badgrin
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
Jäi ära jah, kui kellelgi soovi, andke minna! Icon_biggrin

Kuid mitte siin teemas, kui see pole just naljakas...
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
(19-01-2011, 03:20 PM)janek126 Kirjutas: Ega seal vahet pole, mis rehv, pigem tihendi viga.

Muidugi ei ole, lamell peab tegelikult jääl isegi paremini kui naast. Badgrin
Vasta
Väga leidlikult pargitudThumbsup Kusjuures neljamehel on arvestus olnud nii täpne, et auto vist ei puutugi vastu piiret...

Miks te arvate, et lekkiva tihendiga (sest olud ei paista olevat mitte midagi erilist talvise tee kohta) autodel olid all lamellid? Äkki olid lihtsalt kehv juht pluss kehv rehv... Ning mis siis, kui niiviisi loata pargitud autodel olid hoopis testivõitjad naastud all... :oops

Kui tee on libe, on see seda kõigi jaoks. Lihtsalt naastumees avastab füüsikaseaduste vääramatu paikapidavuse hiljem ning temal tuleb kaugemalt hangest teeni sumada. Sõites ise vaheldumisi lamelli ja naastuga, siis ainsad ossaraisk-situatsioonid on Gislavedi naastuga esiveolise (mis peaks ju ometi olema turvalisuse etalon) auto roolist. Ma ei tea, kuidas teile, kuid mulle kipub see naastu pakutav pseudoturvalisus mõjuma valvsust uinutavalt ja kiirus kipub märkamatult kerkima ohutust kõrgemaksIcon_redface

Aga et asi liiga OT ei läheks, siis natuke nalja kah:
Valimisvõitlus käib täie hooga Kusjuures minu arvates on need täiendused täitsa leidlikud...
Vasta
(19-01-2011, 04:02 PM)v6sa Kirjutas: Gislavedi naastuga esiveolise (mis peaks ju ometi olema turvalisuse etalon)

Esiveoline turvalisuse etalon? Kontrollimatu kelk mitte turvalisuse etalon.

(19-01-2011, 04:02 PM)v6sa Kirjutas: mulle kipub see naastu pakutav pseudoturvalisus mõjuma valvsust uinutavalt ja kiirus kipub märkamatult kerkima ohutust kõrgemaksIcon_redface

Pseudoturvalisus my ass, paneme hokilitrile naelad sisse ja vaatame mis juhtub? Badgrin
Vasta
(19-01-2011, 04:09 PM)marek Kirjutas: ...

Pseudoturvalisus my ass, paneme hokilitrile naelad sisse ja vaatame mis juhtub? Badgrin

Ma arvan, et silmas pidades hokimängijate keskmisest paremat üldfüüsilist ettevalmistust ja keskmisest madalamat huumoritaluvuse valuläve ning mitte unustades pealelöögi korral aluspinnaga (jääga) kontakti kaotava litri pea kolmesajakilomeetrise tunnikiirusega liikumisest tekkiva märkimisväärse kineetilise energia sumbumisel litrinaastaja kehasse jääva kudede kahjustuse ulatust tasub see panek sooritada Sõltumatus Austria Teaduslaboris ja mitte Narva hokistaadionil EW meistrivõistluste raames...Eusa_shhh

Samas oleks huvitav teada, kui palju muudab libisemist jääl kontaktpindade ja kaalu vahet arvestades näiteks 0,1 mm litri pinnast allapoole ulatuv õmblusnõela teravik... Natuke kindlasti, kuid kas mõõdetavalt?
Vasta
Ära aja juttu teisele teemale. Smile

Okei litter lendab kui kõvasti lüüa, aga võta siis nt. Salvo kelk, keera karbitäis kruve sisse ja proovi jää peal vedada, vaevalt sa nii kiiresti joosta jõuad, et kelk hõljuma hakkab. Badgrin
Vasta
Tuletan arglikult meelde, et see on naljateema, mitte kelkude ja hokilitrite haakumiseteema.
Eks see on ka muidugi naljakas, vist.....
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
Lamelliga muutub jääl pidurdades peatusteekond tunduvalt pikemaks kui naastuga, sest ei ole kuhugi haakuda, seda siis ABS puhul.
Sellised õnnetused on väga kerged tulema, eriti kui mitte hoida pikkivahet. Tallinn- Tartu maanteel ikka juhtub vahel selliste esiveoliste autode järele, mille enne kurvi minekut aeglustab tunduvalt või koguni jalg piduril läbib.
Haakub päris hästi nalja teemaga, kui teada milliseid võtteid kasutatakse liikluses, eriti ohtlikel teelõikudel!
Vasta
Ei väsi korrutamast, et Mercedes-Benz + naast on see õige. Lamell võib õigeks osutuda muude autode puhul aga tagaveo ning osade mb puhul koguni 1-rattaveo puhul on naast must-have. Olen istunud see talv oluliselt vähem kinni ning üldine pidamine teine tera. (1 talv naastu vs 3 talve lamelli)
Vasta
Kas te ei väsi, kodanikud?!?!

Palun tehke eraldi teema kus arutada rehve, see siin on naljateema.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
(19-01-2011, 10:25 PM)Karl Kirjutas: Kas te ei väsi, kodanikud?!?!

Palun tehke eraldi teema kus arutada rehve, see siin on naljateema.

http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=11874
Vasta
(17-01-2011, 05:47 PM)Rolz Kirjutas: Midagi nii head ei ole ammu lugeda saanud, seal ikka selliseid pirne sees, et lausa jube....
Tõsiselt andekas, meil ikka on kuskil talente veel Smile
Sa pole ainuke,kellel mähkmed märjad.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
Tallinnas, Narva kohvikus on selline märk akna peal...

   

Kunagi suvel moblaga tehtud, igaksjuhuks ise akna alla autot ei parkinud Smile
Kooke ja kringleid muidugi soovitan sealt osta/tellida, väga head on !!
Martin
Vasta
Blaze, see on ahistamine ju! Icon_biggrin
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Rae Vanasõidukite Ralli VOL. 2 08.10.22 Minister 0 392 03-10-2022, 08:05 PM
Viimane postitus: Minister
  Öös On Asju vol. 8 – Autoorienteerumine 01.10.20 Minister 2 1,759 29-09-2020, 09:52 AM
Viimane postitus: Minister
  Nali Laur 5 8,963 17-01-2018, 02:34 PM
Viimane postitus: nordrainbow
  Filmisoovitused vol.2 indrek 12 13,820 03-11-2010, 01:17 AM
Viimane postitus: Laur
Tongue Omamoodi nali SEC600-ga SGM 3 6,456 11-09-2010, 10:51 AM
Viimane postitus: SGM
  Nali vol.3 Karl 197 173,107 03-04-2010, 05:31 PM
Viimane postitus: mkik
  Päeva nali: uus idee parkimiskontrolöride lollitamiseks kpokyc 13 12,845 17-03-2010, 07:27 PM
Viimane postitus: clm
  Nali vol.2. Karl 796 637,443 09-10-2009, 11:27 AM
Viimane postitus: Annakas
  nali elumees83 0 3,675 09-05-2007, 02:02 PM
Viimane postitus: elumees83
  Klubi rahade kasutamine vol palju h2x0r 8 7,345 08-01-2006, 04:29 PM
Viimane postitus: h2x0r



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne