Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
s320 CDI, W220. 2002 aasta ei lähe enam käima
#45
R129 Kirjutas:No jäägu sulle sinu arvamus, mulle jääb minu. Ja minu aktiivsus: no ütleme et seda pole mõtet siis foorumis lahkama hakata, võta endale teadmiseks et ma pole millegagi Silberiga seotud. Rääkisin lihtsalt selle diagnostikuga.

Kui sa ei tea kuidas küttesüsteem täpselt töötab, siis ongi raske asjade vigadest ja põhustest ja võimalikest tagajärgedest aru saada. Näiteks kas tead seda, et ka vilets tagasijooks võib põhjustada paagis vaakumi. Tundub uskumatuna aga nii ta on just tänu ventüüritorule (põhimõtet osti netist) millega täidetakse võtturi väikene paak.

Ja eks proovi inimesele kes pole seda paaki seest lammutanud selgeks teha, et vilets tagasijooks tähendab seda, et 0 % tagasijooksust läheb võtturi paaki ja 100 % sellest sitast tagasijooksust läheb paabi põhja kust ta ise enam võtturisse ei lähe. Aga see selleks sinu puhul oli viga hoopis lihtsam-vaakum oli KOGU SÜSTEEMIS PAAGIST PUMBANI. Ja toru ei saanud sellepärast kohe kätte, et VAAKUM hoidis seda toru (filtri juures) kinni. Millest sa aru ei saa?

EDIT: Üldiselt kui sa tahad et keegi sinuga vaidleks võid minna Silberisse ja lasta endale selgeks teha kuidas viga autol diagnoositi jne. See võimalus on ju kliendil alati olemas - kasvõi pretensiooni näol vms. Mina ei saa sellest kahju ega kaasu. Lihtsalt ühe puuga tervet töökoda sõimata "paks koht" on minuarvates liiga lapselik ja mõtetu.

EDIT 2: Unustasin sinu küsimusele vastata. Filtri juures on läbipaistev toro ja sealt on näha kui õhku tõmbab. Ja rõhku ei ole vaja niiöelda ise mõõta vaid sul on juba nii tark auto mis arvutile ise ütleb palju kütte kõhk on kõrgsurvepumbas (ja õhu tõttu süsteemis oli see ümmargune null)

käisin juba esmaspäeval silberis.meister kes selle asjaga tegeles, pidavat suusareisil olema ja tuleb alles 4 veb, niiet ei saanud ma midagi tarka sealt hetkel.
kindlasti on silberis ka inimesi, oskavad ja tunnevad oma töööd, aga kui sellised rohelised sellel alal ka seal koos on,siis peaks keegi ennem nende töid ja asju kontrollima ka, mitte arvamuste põhjal tööd välja laskma. si**a silberi kohta olen vägagi palju kuulnud, arvan, et mul on põhjus küll seda kogutöökoda sõimata. väga palju puusse pannud sillajuppide ja amortisaatoritega. neil muidugi lihtne vahetame selle ära, siis vaatab mis veel vahetada annab. klient maksab ja saksast saab pappi, milles küsimus. vb seal käibki asi sedasi,et vaadatakse kes nõus ja kes mitte, keda saab lüpsta, keda mitte.

ja aru ma ei saa sellest, kui sa keerad paagilt korgi maha,siis pole enam kütusefiltrini ka enam mingit vaakumit ja voolik tuleb väga lihtsalt sealt maha. ma ei näinud küll filtri juures mingit läbipaistvad voolikut, kõik musta värvi. ja kui see võtturi koht lähebki viltu vaakumi mõjul, siis elusees deformeerunud asi ennast sirgeks ei vääna, see nagu vägagi kindel. ja kui sa selle diagnostikuga rääkisid,miks ta siis veakoodi ajust üle ei kirjutanud, nagu selle põhilise asja,mis oleks pidanud tegema. kontrolliti igast muud paska,mis mittekuhugile ei viinud ja diagnoositi vale viga, mille eest ma maksin mõtetult raha??? pluss,veel ei maksa keegi kinni transpordikulusi ja automaadile pole üldse hea slepis vedamine. pidin ise veel üle kontrollima ja veel koht kus üle kontrollisin taheti ka raha saada. see nagu vägagi külvab usaldust ametliku esinduse suhtes.
ahh las ta olla,mis siin ikka vaielda,mina jään kindlaks faktidele ja selle põhjal ka kogu see jama alguse sai.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: s320 CDI, W220. 2002 aasta ei lähe enam käima - Autor: djoll - 30-01-2008, 01:15 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W220 2001 abs tuli V2inoV2nge 4 252 06-05-2024, 04:13 PM
Viimane postitus: MAV
  2001 W220 s600 vasaku süüteploki viga V2inoV2nge 3 207 16-04-2024, 11:26 PM
Viimane postitus: HotPapa
  W220 süütelukk ja ebaühtlane käimine Carmet 1 203 30-01-2024, 05:19 PM
Viimane postitus: ktmduke
  W220 vajub alla MAV 1 224 11-12-2023, 12:07 PM
Viimane postitus: siimruz
  w220 2005 õhukompressori relee einar220 0 202 14-11-2023, 12:44 PM
Viimane postitus: einar220
  W220 õhkvedrustus jamab. 2nni 1 385 11-07-2023, 12:14 PM
Viimane postitus: Marksus
  W220 S500 99a kellaploki ekraan ei toimi 2nni 2 640 23-12-2022, 06:14 PM
Viimane postitus: TõnisL
  W220 Keyless go kaardi vahetus icecube 2 419 28-10-2022, 07:02 PM
Viimane postitus: Rolz
  W220 tagatuled MAV 0 436 07-09-2022, 06:26 PM
Viimane postitus: MAV
Photo S 126 3,0 1987 aasta probleem RS süsteemig traavers1 3 814 28-06-2022, 07:29 AM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne