Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
#7
Rahu, Sulo, rahu... Hinga nüüd kolm korda ja siis proovi uuestiConfusedilly:

Kuidagi õigustamata väärparkijate ülbamist, siiski tuletan meelde, et invaliidikaart peab küll lema nähtaval kohal, kuid võib mingil x, y või z põhjusel sealt ka puududa...

Samas, enamasti pargib sinisel ruudul ikka pigem ajuinvaliid.

Olen vist juba rääkinud, kui hästi mõjub mõnele iduparkijale valjuhäälne kaastunde avaldamine stiilis: nii noor ja juba ajuinvaliid... Paar idu on seepeale oma käru minema ajanud siniselt ruudult.

Kunagi sai küsitud Laagri maksis parkimiskohtade kõrvale sissepääsu vastu teele parkinud kodanikult, et kas tõesti muud kohta polnud (oli küll, lihtsalt paar rida oleks pidanud kaugemale sõitma). Seepeale sain teada, et olen pede, homo ja pealekauba tibla.:wow: Suisa emakeeles kohe vastati. Kui ma seepeale juhtisin tähelepanu sellele, et minu käsnal on suht poogen, kui ma parklasse sõites "kogemata" välja ei keera ja tema autumobiili külje maha sõidan, siis ähvardati küll kasti lüüa ja kolmandasse põlve kätte maksma tulla... Kui ma siis tagasihoidlikult küsisin, et kes too kodanik on, et teaks siis end ette valmistada, hakkas tal kuidagi väga kiire äralahkumisega.

Üldiselt, avalik hukkamõist on kasuks. Kunagi ei tea, kus tehtud sigadused võivad pinnale ujuda ja edaspidises elus kätte maksta. Öeldakse ju, et jumal on karm ja õiglane, kuid väga aeglane.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale! - Autor: v6sa - 06-09-2007, 11:49 AM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,226 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne