Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K-Jetronicu asendamine elektroonilise pritsega
#16
Kas siin on kellelgi edasi arenenud mõni projekt? Muna mul M103 on hoovi pealt läinud ja vaid M104 3.0 mootorid kahel autol siis olen mõelnud kas oleks variant neid käitada näiteks uuema M104 pritsungiga? Mootorid on ju tegelt sarnased (24v ja nukvõlli keeratakse). Vana ja uue M104 vahel ikka erinevusi leiab (kubatuur, sisselaske kolle disain jne) aga mõtlen kas selline aju ei oleks raha/ajakulu/saavutatava tulemuse vaates kõige mõistlikum lahenduse. Progeaju normaalselt tööle saamine on ikka päris pikk minemine. Juhtmestik vaja ehitada, seadistada, jne jne. Kui leiaks kuskilt uuema M104 juhtmestiku koos pihustite ja aju ja süütepoolidega, kütuselati ja veel õiged pudinad, kas ei oleks see reaalsem asi tööle saada. Vb on see ikkagi eriti loll mõte aga ma lõin kokku, progeaju paigaldamine (näiteks vems) + juhtmestiku ehitamine, seadistamine, pihustite ost, WB ost jne jne.. on umbes 2500 euri. Kui ise oskused olemas siis ilmselt saab oluliselt odavamalt hakkama aga M104 uue tüübi juhtmestik peaks mootori ümber sobima küll ja lõikuda seda vaja ei ole. Õhukulu mõõtjale on vaja koht leida ja ilmselt ka segu siibr tuleb välja vahetada. aga asukohad peaksid sobima. Miks uuema tüübi mootorit kohe vahele ei pane? Selle pärast et tahan et originaalne välimus säiliks..muidu oleks selle töö juba ammu ette võtnud.

Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: K-Jetronicu asendamine elektroonilise pritsega - Autor: audiophile - 30-07-2019, 03:32 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Turvapadja asendamine?? totu 4 2,519 21-06-2020, 12:28 AM
Viimane postitus: Rolz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne