Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Universaalkatalüsaatori eluiga 1a ja ca 500km?
#50
Tänud Herki, meel on juba päris pikk. Mul on selle autoga vist 25% närvirakkudest kulunud. Eks see ole öppetund kogu eluks. Ma möistan nüüd täiesti inimesi kes ostavad 9900€ uue Dacia. Sa ostad meelerahu vähemalt järgnevaks 5 aastaks.

Elu ei saa koosneda ometi ainult autoremondist. Kuid viimase aasta jooksul see seda on olnud. Käid tööl, teenid raha, söidad remonti kus tehakse 1 viga korda kuid 3 uut tuleb esile, söidad veel suurema masendusega koju kui enne töökotta ja siis on sul taas 2 nädalat aega möelda mis arve siis järgmiseks lahvatab ja milline pöhjus 20-st erinevast seda uut viga taas pöhjustab.

Lisaks sellele mönus suhtumine et 25 aastat vana auto on lootusetu antiik ning möistlikum oleks sul sellega otse hoopis Kuusakoski pressi alla söitaEusa_wall

Ütlen ausalt-olen väsinud sellest autost. Kuid 7500€ päris prügikasti ka ei tahaks visata.

See et keegi 25 aastat vanal autol kulunud generaatorit ei suutnud tuvastada on ikka sajandi nali!

Leidsin Peetris hea asukohaga TÜV kuhu siis homme pärast maanteesöitu Kosele ja tagasi (ca 80km) katsun minna:

Profdiagnostik OÜ
Helgi tee 4, Peetri
E-R 9-21
L 10-17















Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Universaalkatalüsaatori eluiga 1a ja ca 500km? - Autor: nostromo - 12-12-2017, 06:43 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  K: W123 rattalaagrid eluiga? sun 5 4,493 09-03-2011, 10:09 PM
Viimane postitus: stihl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne