Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Universaalkatalüsaatori eluiga 1a ja ca 500km?
#49
Tere,

Minu masinal 5ne kast(aastast 2006) ja see läheb kenasti ümber lülitades sobivale käigule ning ei ole mingisuguseid nõkse, ega pauke. Seda siis vabagaasil sõites N lülitades ja uuesti D peale lülitades.

Meil siis ka kastide spetsid olemas ja oskavad öelda, kas vahepeal N`le lülitades ja vabakäigul kulgeda ning uuesti D peale lülitades(samaaegselt mitte gaasi andes) kastile kuidagi halvasti mõjuks. Samas, kui see tegevus kastile halvasti mõjuks, siis loogiline oleks, et selline tegevus oleks inseneride poolt takistatud.

Mitte et ma seda käigukangiga askeldamist regulaarselt kasutaks, aga lihtsalt huvi pärast kuulaks, mis asjatundjad selle kohta kirjutada oskavad.

Üldiselt võiks teemaalgatajaga veidi leplikum olla, kuna kõik inimesed ei peagi tehnika üksikasju peensusteni teadma. Selleks see foorum ongi, et soovi korral targemaks saada. Teatavasti lolle küsimusi ei ole olema, küll aga lolle vastuseidWink

Tunnistan ausalt, et automaatkasti tööpõhimõtteid ja hingeelu peensusteni ei tunne, aga see ei takista mul ju automaatkasti nautimastSmile Sama ka nostromo puhul, kes eelistab masinat ise mitte remontida kuna võimalused ja oskused puuduvad, aga see ei tohiks ju takistada tal MB`ga sõitmist ja küsimuste küsimist.

Pikka meelt soovides,
Herki
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Universaalkatalüsaatori eluiga 1a ja ca 500km? - Autor: herki - 12-12-2017, 01:31 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  K: W123 rattalaagrid eluiga? sun 5 4,493 09-03-2011, 10:09 PM
Viimane postitus: stihl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne