Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
disla rõõmud (loe kondentsvesi)
#7
Kondentsveest - ma siin viimaste külmadega -15*C viisin hommikul auto õuest otse käsipesulasse. Poisid mässasid tund aega ja kui auto kätte sain - vaatasin esmapilgul, et kogu salongi keemiline on ka tehtud... Kõik oli läbimärg, armatuur leemendas veest, püksiperse oli peale hetkelist istumist niiske :biggergrin:

Hirmu ja õudusega elektroonikale mõelda mitte püüdes sõitsin kaks tundi autot "kuivaks" :biggergrin: Juhiukse kesklukk jukerdas ikka peale seda külmadega mitu päeva järjest.

NB! Igasuguste lisanditega peab ka ettevaatlik olema! Isoprpanoolil ja muudel piiritustel põhinevad kütusemanused seovad küll vett, aga võivad sulatada lahti osade kütusefiltrite liimi ja ummistada sissepritse. Ise olen regulaarselt pannud Stanadyne oma, seob vett & määrib & hoiab puhta & tõstab tsetaanarvu ka väidetavalt (IRW).

Ja enne kui mul see pihustialune seib läks - võtsin jälle 2 paagitäit Nestest ja lisandi jätsin panemata :biggergrin::biggergrin::biggergrin: Mõned pikemad otsad ka 120 - 170 vahel selle kütusega. Ei teagi kas oli nüüd jälle juhus... Sügisel tühikäik hakkas ka jukerdama vahetult peale Nestet... Vot mine võta nüüd kinni...[/align]

...
Vasta


Sõnumeid selles teemas
disla rõõmud (loe kondentsvesi) - Autor: ervg - 09-03-2007, 10:07 PM
RE: disla rõõmud (loe kondentsvesi) - Autor: Pets - 09-03-2007, 10:32 PM
RE: disla rõõmud (loe kondentsvesi) - Autor: ervg - 09-03-2007, 11:21 PM
RE: disla rõõmud (loe kondentsvesi) - Autor: Karl - 09-03-2007, 11:32 PM
RE: disla rõõmud (loe kondentsvesi) - Autor: ervg - 09-03-2007, 11:49 PM
RE: disla rõõmud (loe kondentsvesi) - Autor: tnx - 10-03-2007, 02:15 AM
RE: disla rõõmud (loe kondentsvesi) - Autor: pentax - 10-03-2007, 11:48 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne