Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renault Safrane 2000a 3.0 V6 Fulloption cobra.
#23
Ma oli kunagi au nädalaks omada Renault 25- te(oli vaja korraks yks reis teha ja kuna parajasti autot polnud, siis sai köige odavam ylevaatusega auto ostetud). Oli päris omamoodi riistapuu- 2,2 bensukas liigutas teda pärist kenasti, 140-ga trassi anda oli igati ok, istmed olid mugavad ja salong oli suur.Friigiauto oli seetöttu, et tal oli "hääljuhendamine"- ehk siis mingi tädi kogu aeg raporteeris mis autol viga ja mida tuleks teha(vähemalt ma eeldan nii, sest kogu tekst oli prantsuse keeles)Kuna auto oli päris rape, siis igas kurvis, igal pidurdamisel, igal kiirendamisel oli tädil midagi kommenteerida.Nende veateadete raporteerimiseks oli suisa eraldi kölar kuskil rooli all.Minu närvid pidasid 2 päeva enne vastu kui selle kölari sealt kruvikeeraja ja jalaga lahti löin ning koos juhtmetega ära rebisin.Kahjuks oli nendel veateadetel ka mingi raadio "mute toiming"- ehk kuigi veateateid enam kuulama ei pidanud, siis raadio muusikasse tulid kiirendamisel, pidurdamisel ja keeramisel ikkagi pausid sisse.
Pärast 600km läks miski lyhisesse ja söidu ajal hakkas salongi korralikku suitsu ja kärsakat tulema- pidasin kinni ja tuvastasin, et raadio juhtmed olid korralikult pölenud.Kui raadiot tööle ei pannud, siis ei kärssanud ja sai ilusti söita. Autot maha myyes sain vist isegi 500 eeki vaheltkasu...
Seega minul seoses Renaultiga ainult head mälestused(sai "pulli" ja löpuks jäin veel kasumisse) ning söita oli mugav.

Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Renault Safrane 2000a 3.0 V6 Fulloption cobra. - Autor: tommyboy - 22-03-2014, 09:07 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  BMW 530d aut touring 2000a Joonas Joonas 2 11,056 21-01-2014, 08:32 PM
Viimane postitus: Cobra



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne