Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renault Safrane 2000a 3.0 V6 Fulloption cobra.
#21
(19-03-2014, 11:13 AM)Sm.Tihhonov Kirjutas: Mulle meeldib see auto. Prantslaste tippmudelid on läbi aegade olnud tehnoloogiliselt põnevad ja silmale kenad vaadata. Tänaste tõeskpidamiste juures meeldib mulle veel friikim Renault 25 isegi rohkem. Aga omal ajal kui Safrane' veel uuena müüdi, tundus see auto nõukogude ühiskonnast välja kasvanud lapsele ikka täiesti kosmos. Mul töötas sel ajal üks tuttav Renault keskuses ja kutsus ekstra vaatama kui esimene selline nende majja jõudis. Ebareaalne maailm. Aasta võis olla siis äkki 1993 ja meie pere sõitis lihtsakoelise Vaz 21063-ga.

Ühte suurt prantsuse autot tahaks millalgi ikka omada. Kõikidest valikutest kisub ennast vist kõige enam ikkagi Citroen XM poole. Need esimese otsa autod oma topelt tagaklaasi ja nurgelise interjööriga on ka ikka väga ajatud tükid.

offtopic: XM-e on mul õuepeal olnud kõige rohkem 4tk korraga. Mul nende kohta päris kõvasti infot kogutud, kolme paksu tehase remondimanuaalini välja. Kui kunagi vaja on midagi, võta ühendust. Üks tähelepanuväärsemaid omadusi - XMi V6 peal kasutatav diravi roolisüsteem keeras ise rooli keskele tagasi kui roolist lahti lasid.
ootan diskussiooni
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Renault Safrane 2000a 3.0 V6 Fulloption cobra. - Autor: thalenfrei - 20-03-2014, 08:32 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  BMW 530d aut touring 2000a Joonas Joonas 2 11,052 21-01-2014, 08:32 PM
Viimane postitus: Cobra



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne