Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autopesula laki tn.6 !!!!! Kampaania ja tegelikkus!
#1
Kogu ilu siis siin.!!
http://www.okidoki.ee/deals/46/?utm_camp..._medium=et
Ja nüüd tegelikkusest,nii tagasihoidlikult.!
Käis mu abikaasa siis täna selles iluurkas. Vastu võttis auto sinise silma ja lõhkise näoga määrdunud partisan,koht ise selline,et kui poleks raha ette makstud oleks põgenenud. Asi võttis aega põhimõtteliselt terve päeva ja tulemus oli esmapilgule kohane.
Veljed olid pruunid ja isegi näpuga ületõmmates määrisid,uksevahed pigi täis,matid ja põrand porine.Klaasid puhastamata ,samuti armatuur. Koopaid ei olnud isegi survekaga üle lastud.Väljast oli küll rahuldavalt puhas,kuid mingeid vaha ilminguid ma ei tuvastanud.
Ühesõnaga 49e eest saad 6 max 8e teenuse.! Homme saaga jätkub aga oma närvide säästmiseks jääb see asi vist sinnapaika.Liiga segased vastused küsimustele stiilis aga äkki teie auto oli liiga must... Aga ei olnud!!
Ei ole lihtsalt jonni ja sappi täis vanainimeneSmile,olemas on ka fotod sellest nn. puhtast autost.!!
Nii,et uurige enne tausta kui odavaid lõunaid tellima hakkate,mina jäin sellega natuke hiljaks.!SmileSmile
Kena kevadeootust kõigile!!! Smile

Vasta


Sõnumeid selles teemas
Autopesula laki tn.6 !!!!! Kampaania ja tegelikkus! - Autor: meclce - 23-03-2013, 12:04 AM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus remondikoht Laki tänaval indrek 20 9,780 07-10-2007, 10:36 PM
Viimane postitus: Kuldar
  "Autopesula" väga hästi koolitatud pesijad Rolz 6 10,618 15-02-2006, 04:29 PM
Viimane postitus: Demoz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne