Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ettevaatust kasutajaga MBw140 sõidukite ostmisel.
#21
Samas võib vabalt olla ka nii, et müüja isegi ei tea kõiki vigu.
Kunagi ostsin ühe Passati müügiks ja hiljem müües segus, et masin oli kunagi maha kantud ja ilmselt kahest masinast taas kokku lapitud.
Tore oli muidugi see, et sellest andis teada liisingu teller, kes teatas, et nemad sellele masinale kaskot ei ole nõus andma... Mõtlesin, et palju õnne, nii palju siis müügist, aga ostja oli hoopis õnnelik, et sai liisingu odavamalt ja ilma kaskota.
Müügi hetkel ei olnud mul õrna aimugi masinate kokku lappimisest(väliselt oli kõik enam-vähem) ja kui see mootor ka õli võttis, siis ei teadnud ma ka sellest midagi, kuna masin oli müümiseks ostetud ja sõitsin temaga max 20 km. See on lihtsalt näide, et müüja ei pruugigi kõiki vigu teada ja müügiplatside müüjad ei teagi nendest autodest reeglina midagi. Nende süüdistamine on nii ja naa. Et autosid platsil müüja peabki jutt veidi libedamalt jooksma ja veenmisoskus peab ka olema üle keskmise. Vastasel juhul jääksid autod lihtsalt müümata.
Kui olen oma müügiks ostetud autosid müünud, siis pole teadlikult valetanud, aga vahel pole lihtsalt kõiki vigu maininud, mille kohta pole konkreetselt küsitud Icon_rolleyes
Oleks suht mõttetu loota, et müüja alustav müümist vigade listiga.

Samas on siin teemas mainitud ka, et vii tagasi jne.
Öelge üks alus(peale südametunnistuse)mille alusel peab müüja auto tagasi ostma. Kui läheb ka kohtuvaidluseks, siis on sõna sõna vastu ja müüja võib öelda ka, et teavitas ostjat vigadest. Liisingu puhul on lood muidugi teised, seal on see kaks nädalat pretensioonide esitamiseks, mille tagajärjel ka liisingusse ei taheta autosid müüa. Mitte et autod on kõik vigased, aga raha peab lihtsalt kaks nädalat ootama.

Sinu puhul müüs ilmselt omanik oma autot ja vigade varjamine ja näkku valetamine ei ole kuidagi õigustatud, pigem on tegu petmisega. See, et Sa sellega probleemiga aasta hiljem välja tuled on muidugi omaette teema.
Nendest kommenteerijatest, kes siin müüjat õigustavad ei saa ma paraku aru.
See, et Sa autot kontrollida ei lasknud on puhtalt Sinu viga ja nagu öeldakse omad vitsad peksavad, aga see ei õigusta näkku valetamist.

Herki
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Ettevaatust kasutajaga MBw140 sõidukite ostmisel. - Autor: herki - 12-09-2012, 09:43 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mida jälgida SLK (R170) ostmisel 123 0 2,128 29-11-2013, 01:28 AM
Viimane postitus: 123
  abi ostmisel E 220 cdi 2004 mgrifon 8 8,846 11-03-2011, 12:13 AM
Viimane postitus: marek
  w203 ostmisel nõu, kriitikat ja hinnangut tarvis rakk 19 8,500 31-08-2008, 02:05 AM
Viimane postitus: rakk
  palun abi esimese auto ostmisel mirtel 6 5,125 08-08-2008, 06:48 PM
Viimane postitus: marek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne