Teema hinnang:
  • 1Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avalduste ja ettepanekute raamat modedele ja adminnidele foorumi suhtes.
#32
(01-05-2014, 08:17 PM)arcar Kirjutas: kohtuda pole vaja,kirja kirjutad privasse,kauba saadad smart postiga,tel,nr.ei avalda kuna kardad,et võimud hakkavad huvi tundma Big Grin tegelikult on võimudel väga haiglane huvi tekkinud inimeste tegemiste vastu.kõik läheb linti ja vähe sellest,hangiti mingi über kallis programm mis häkib viberi,skype jne.lahti ! mõned vbl.tõesti ei taha enda andmeid avaldada,samas on võimalus osta kõnekaart,avada Hunt Kriimsilma nimele e-maili konto jne.tegelikult alternatiive nagu oleks.Samas ajab mind ka närvi kui keegi midagi müüb ja kontakt on puudu Eusa_wall mida krdit pidi ma selle inimesega siis kontakti saan.Mingigiiii kontakt peaks müügi juures ikkagi olema,ses suhtes olen käpp ! üks kahest,tel.nr või email !

Ärge nüüd üle ka dramatiseerige, ei lähe siin midagi linti, kedagi niisama ei kuulata pealt. Eesti riigil, prokuratuuril ja uurimisasutustel pole niipalju vahendeidki, et igasuguseid tegelasi pealt kuulata, samuti ei anna ka ükski seadus kellegile õigust alustada isiku suhtes sellist jälitustegevust, mis piiraks ja riivaks oluliselt selle isiku õiguseid. Ja seda kõike eriti veel selliste inimeste puhul, kes kuskil mersuklubi foorumis kolme juppi müüvad. Tulge maapeale tagasi.

Aga reeglid ongi just seetõttu, et oleks majas kord. Reeglite loomisel arvestati just foorumi raudvara ehk siis klubi liikmetega, kes sedasorti survet avaldasid. Foorum on muutunud tehniliseks, puhtamaks ja mul ei teki mingitki kahetsust kustutada teema, kus komasid ja punkte ei tunta, tühikuid kasutatakse vaid üle rea ja reegleid rämedalt rikutakse. Sellisel juhul ma isegi ei teavita postituse koostajat.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Avalduste ja ettepanekute raamat modedele ja adminnidele foorumi suhtes. - Autor: indrek - 01-05-2014, 10:01 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ei leia klubi (foorumi) juhendeid! Laulumees 0 2,119 04-10-2013, 12:46 AM
Viimane postitus: Laulumees
  Head uut aastat kõigile foorumi kasutajatele ! arturmalcik 6 5,528 03-01-2013, 04:55 PM
Viimane postitus: nostromo
  Foorumi Motomehed? Pets77 59 36,691 24-03-2011, 09:52 AM
Viimane postitus: Pets77
  Foorumi alkomeeter! kalacompany 143 91,539 03-04-2010, 01:52 PM
Viimane postitus: Karl
  Foorumi lehe EVO II hind .. kalacompany 6 4,757 12-09-2008, 12:15 AM
Viimane postitus: kalacompany
  Foorumi statistika... h2x0r 7 5,275 02-08-2007, 12:02 AM
Viimane postitus: h2x0r



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne