Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AVATAR! SEE TEEMA ON MÕELDUD KÕIKIDELE HUVILISTELE!
#9
Merc500 Kirjutas:mis kuradi deb*iilsus see on, mille jaoks see hea on?

Debiilsus?!? Sul on ca 50 postitust foorumis, profiilis soov saada klubi liikmeks ja juba "esined"???  Reeglid ei meeldi, bye, keegi kedagi ei saa sundida, väidetavalt vaba maa meil.

Tank, sa oled vana tegija siin suht ja ikka protestid. Astu liikmeks ja kõik ok, milles probleem? Ma ütleks sinu kohta sama, tuled foorumi ainult halama avataride üle. Mis selgitust sa tahad?!? REEGLID on sellised ja mina neid teinud pole. Ka minu jaoks kehtivad siin foorumis reeglid ja pean neist lugu, selleks nad ongi tehtud, et neid täita.

Kas te arvate, et mul pole tõesti ajaga muud teha kui siin foorumis passida ja igasgust ¤#% korrigeerida, kustutada ja "tjuunida"? On küll muud teha, kuid mulle meeldib see amet ja tahan seda klubi heaks teha. Kahjuks igasugused klounid ajavad vahest küll juhtme kokku ja igasuguse tahtmise ära.  

Lasteaed kohati, ausõna.......Eusa_doh

P.S. Mina pole neid reegleid teinud ja mind ei morjenda ka nende autor, reeglid on täitmiseks, punkt!


Sõnumeid selles teemas
RE: AVATAR! SEE TEEMA ON MÕELDUD KÕIKIDELE HUVILISTELE !!!! - Autor: Karl - 23-05-2009, 09:48 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Exclamation Vene foorumi üldine tehniline teema Harry 10 25,788 20-06-2012, 11:29 PM
Viimane postitus: Harry



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne