Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liiklusõnnetus Järvevana teel 10.07.08.a.
#19
vb keegi seletab, mismoodi naastrehv suvel ohtu põhjustab? ma siiani arvasin, et naastud on abiks talvel libedates oludes ja suvel, kui libedat pole, on nad keelatud oma teed lõhkuva omaduse tõttu.

õnnetuste juhtumistest ja 'asjade nimetamistest õigete nimedega'. Matsin kuu aega tagasi ühe oma parimatest sõpradest, kuna ta oli hooletu, eiras märke, oli ettevaatamatu ja mis kõik veel, mis liiklemises keelatud ja paberile nii kaunilt, õiglaselt ja täpselt kirja pandud. Siiamaani on mul täiesti ükskõik, mis paberile kirja pandud. Läks väga sitasti ja kogu lugu.

Läks neil venelastel ka väga sitasti, põhjused pole pasareporteritele nagunii tähtsad ja vaevalt neid sama häälekalt kuskilt kuuleb. Olen noorpõlves olnud lõbusa seltskonnaga autos, kus tagaistmelt naljaviluks kässarit tõmmati. Hästi läks tookord.
tegelt on mul muidugi ükskõik, mis neil seal juhtus, kaasa ei tunne kellelegi, hukka mõistma ka ei kipu. Loodan vaikselt, et oma lähedastega niipea jälle miskit hullu ei juhtu.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Liiklusõnnetus Järvevana teel 10.07.08.a. - Autor: Sulo - 10-07-2008, 04:08 PM
RE: Liiklusõnnetus Järvevana teel 10.07.08.a. - Autor: jansa - 12-07-2008, 04:55 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne