Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Universaalkatalüsaatori eluiga 1a ja ca 500km?
#68
(14-12-2017, 01:34 PM)arturmalcik Kirjutas:
(07-12-2017, 01:41 PM)secman Kirjutas: Ma sõidan oma SEC-iga 10 aastat universaalkatiga, kõik ülevaatused saan läbi sellega.
Aga nagu eelpool kirjeldatud, tuleb enne punkti minekut trassil kat kuumaks sõita ja ka ülevaatusemees peab veidi vastu tulema ja seda veel mõõtmise ajal pööretega kaasa aitama. Aga enne võib muidugi ülevaatusmehelt küsida, kas ta on inimene või ametnik. Ametnik ei pruugi vastu tulla ja siis vaja uus koht otsida kus inimene tööl.

kõik inimesed kes töötasid ülevaatuses alles said karistuse ja mõned veel viibivad vanglates . tagasi sama tööle need ei satu . neil on piirang

Need jah vanglas kes raha eest autot vaatamata tegid. Gaaside mõõtmise ajal natuke kõrgema pöörde andmise eest kedagi vangi ei panda, ma arvan. Igatahes pole veel keegi öelnud, et ma éi saa sul siin mootorit 20sek 3000rpm lasta, pannakse vangi Rolleyes


(14-12-2017, 12:58 PM)stihl Kirjutas: Kindel, et need universaalid juba 10a tagasi olemas olid? Eusa_naughty

Ei mäleta täpselt, vblla olid ka.
Aga 20a tagasi küll ei olnud, siis sai isegi sellist pulli tehtud, et kui mõni norm läbisõiduga bensukas gaasidega nöökis (mingil põhjusel tavaliselt, kas mõni süütepool, küünal vms oli pikemalt pekkis olnud vms), siis sai kat lihtviisil maha võetud, kange leotusaine peale ja Kärcheriga puhtaks....Eusa_clap
Fööniga kuivaks ja uuete tihenditega peale tagasi. Auto ise sai ka muidugi korda tehtud. Toimis.

Originaalkati ostmine oleks ju metsikutel 90ndatel "vaese" saksast autotooja pankrotti ajanud...

.

Ostsin SECi 2006.a. ja 2007.a. esimest korda ülevaatusele minnes ei saanud originaaliga läbi, see oli seest puruks, ning panin 2 tk. 3,5L omad alla. Need teenisid 7 aastat ja siis vahetasin need sumpsiremondi käigus lihtsalt ilu pärast ühe 4,5L oma vastu välja.

SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Universaalkatalüsaatori eluiga 1a ja ca 500km? - Autor: secman - 14-12-2017, 01:42 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  K: W123 rattalaagrid eluiga? sun 5 4,534 09-03-2011, 10:09 PM
Viimane postitus: stihl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne