Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TÄHELEPANU! ´71 Chrysler Imperial ja ´74 Chevrolet ElCamino
#50
Tere!
Tänaseks on minu auto tagasi minu juurde jõudnud.
Viidatud teemas on nii algsesse kui ka minu poolt viimasesse postitusse lisatud ka asjaolud.

Priiduga saime kokku ja mõne aja pärast ka mõistlikule kokkuleppele ja ei minul, ega EL-camino omanikul tema vastu enam pretensioone pole.

Eksituse vältimiseks, kokkulepe on siiski tiba teistsugune kui werewolf siin välja pakkus.

Saaga jätkub aga AS Tiigi Keskus vastu kes kogu sussamussa algataja oli ning kes sõitva numbrimärkidega auto pistis vraki nime all salaja oksjonile, ametlikes teada-annetes ei olnud ei minu nime, minu auto numbrit ega ka vin koodi.

P.S peale pikalt ametnike uste kulutamist tunnistati ka vana tehniline pass jälle kehtivaks ja seaduslikuks sest ARK ametnikud ei suutnud mulle leida ühtegi vettpidavat seadusepügalat mille alusel nad asja ümber registreerisid. Ilmselt sattusid segadusse politsei poolt väljastatud kriminaalmenetluse lõpetamise teatise peale mis riigiprokuratuuri poolse vastuse sees on tunnistatud kui kõlbmatuks paberiks omaniku määramisel.

Arvestades kõiki neid tunde mis ma olen seadusepügalate tudeerimisele kulutanud, siis mõistan täiesti, et kogu asjasse puutuvas paragrahvirägastikus une pealt orienteeruda suudab sellele seadusele spetsialiseerunud advokaat või minusugune entusiast eelnimtatud spetsialistide juhatusel aga mitte inimene tänavalt või ARK ametnikud.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: TÄHELEPANU! ´71 Chrysler Imperial ja ´74 Chevrolet ElCamino - Autor: vr_ - 29-07-2011, 09:26 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Question Kellel on katuseraami laenata? 124kupee/chrysler 300m/323F Andres 0 1,634 05-02-2006, 10:09 PM
Viimane postitus: Andres



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne