Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TÄHELEPANU! ´71 Chrysler Imperial ja ´74 Chevrolet ElCamino
#44
(13-06-2011, 06:24 PM)marek Kirjutas: Vanasti vajas ARK's täitmist blankett "omaniku vahetus". Kas sellel on siis ka sama väärtus mis peldikus oleval rullil?

edit: Okei sain pihta, see paber on ju sellel mõttetul rohelisel ribal olevate andmete muutmiseks, mille võib ka peldikusse rulli kerida. Smile

Ehk siis värisege sularaha eest ilma ostu-müügi lepinguta auto soetanud inimesed. Badgrin

Kui blanketil on allkirjad all siis on see kohe dokument, enne seda WC varustus.
Kisub kergelt koomiliseks, aga lepinguta sulas ostetud autoga täpselt nii ongi. Mul on üks selline ka, sveitsi paberitega veel ja ega ma millegi eest kaitstud ei ole Big Grin
Tegelikult oli tund enne ostu tuttava müüja vend üliraske avarii teinud ja müüja polnud lihtsalt võimeline pabereid vormistama, mina olin kaugele autole järele läinud ja tegime kauba kähku sulas ära. Lepingute vorpimise jätsime hilisemaks.
Aga kui müüa poleks usaldusväärne siis oleks mul vesi ahjus küll.

Iga auto ostumüügi leping muide säilitatakse registrikeskuses.

vr_ jutu kommenteerimiseks minul piisavalt infot pole.
Tean vaid, et autod registreeriti kindlasti hiljem kui 40 päeva ja Priitu kuskilt mingitest muudatustest teavitatud pole.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: TÄHELEPANU! ´71 Chrysler Imperial ja ´74 Chevrolet ElCamino - Autor: villuro - 14-06-2011, 12:14 AM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Question Kellel on katuseraami laenata? 124kupee/chrysler 300m/323F Andres 0 1,634 05-02-2006, 10:09 PM
Viimane postitus: Andres



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne