Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TÄHELEPANU! ´71 Chrysler Imperial ja ´74 Chevrolet ElCamino
#34
Viimase postituse asjalikkus kutsus mind siia kirjutama.

Mina olen see kes need autod Priit Kassile müüs.

Tõesti ei liigu foorumites suurt osa selle looga seonduvast informatsioonist.
Kuna paljusid fakte vettpidavalt kinnitada on keeruline ning süütuid inimesi laimama ei hakka siis jääb ka praegu palju siin rääkimata.

v6sale:
Keegi pole ühtegi paberit võltsinud, milleks seda vaja peaks olema?
Kust see heauskse ostja jutt üldse pärit on?
Poolteist aastat peale avaliku oksioni lõppu pole mitte ühtegi fakti ju, et need autod poleks seaduslikult ära võetud, ükskõik kelle omad nad olid. Tutvuge seadustega enne kui lahmima hakkate, pinna omanik pole ilmselt midagi rikkunud.
Küll on väga küsitav, miks autode omanikud ise enne Ametlikkudes Teadaannetes edastatud kuulutatud oksioni lõppu nende omamisest teada ei andnud ja neid ära ei toonud.
Kas põhjus selles, et tegelikult olidki need autod kolmanda osapoole autod, mille eest oli korralikult renditasu TamGaragele makstud kuid sealt edasi see ei jõudnud?
Tamgarage omanik üritas valedega oma nahka päästa ja ajas autode omanikele lihtsalt mingit jama? Kas TamGarage omanik torkis neid siiamaani tagant, et minule ja Priidule võimalikult palju jama kaela saata ja ise õige mehena ringi jalutada?
Tegelikult kogu see lugu haiseb, aga on põhjuseid miks sellega tuli ise midagi rikkumata tegeleda.

Samuti poogitakse Priit Kassile siin igasuguseid omadusi külge.
Jah, autod olid odavad kuid tegemist ei olnud selliste numbritega nagu foorumites mainitud on. Samuti andsin mina garantii, et millegi ebaseaduslikuga tegemist ei ole.
Mainisin ka kaasa, et ilmselt saab ta autodega kaasa sõjaka TamGarage omaniku või tema käsilased. Selline kaup temale sobis.
Mina ei ole enda, enda advokaadi, politsei, ark arust mitte midagi valesti teinud ja kui keegi suudab mulle midagi näidata ja vastupidist tõestada, mille tagajärjel Priit Kass autodest ilma peaks jääma siis maksan need temale ise kinni.

Need skeemijutud, mõelge selgelt, isegi siin Eestis liigub ikka vahest hulgi haruldasi autosid, millega ilma probleemideta saab raha teha. Mingil hirmkavalal skeemil pole lihtsalt mõtet.


Petri, ära siis oma klubikaaslastele nugade peale mine Smirk

Villu Rõõmus
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: TÄHELEPANU! ´71 Chrysler Imperial ja ´74 Chevrolet ElCamino - Autor: villuro - 13-06-2011, 04:42 AM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Question Kellel on katuseraami laenata? 124kupee/chrysler 300m/323F Andres 0 1,623 05-02-2006, 10:09 PM
Viimane postitus: Andres



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne