Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TÄHELEPANU! ´71 Chrysler Imperial ja ´74 Chevrolet ElCamino
#32
(09-06-2011, 11:51 PM)Werewolf Kirjutas: ...
Kas ma peax ka kuni asjade selgumiseni MB Klubi maine kaitsmisex siit klubist välja astuma, kuna julgesin tema kaitsex paar sõna mulle teada olevat infot jagada, mis laiemale üldsusele ei meeldi? Rinka- ja muudele klubiüritusele mind vist enam ei oodata Eusa_eh?

Kindlasti mitte!!!

Foorum on koht asjade arutamiseks. Praegune teema on küll natuke paha näide, kuid arusaamisi ongi erinevaid. Kusjuures ongi võimalik, et Priit Kass (kelle minimisest Sina sae käima tõmbasid) ongi lollike, kel lõi odava auto võimalus pea segi. Aga ka siis kulub talle natuke kainestavat hirmu ära.

Mis puudutab aga Sinu ilmumistsiia foorumisse või üritustele, siis see on endiselt teretulnud minu poolest. Kui me ei hakka arutama tehinguid kolmandate isikute varaga, siis ei tohiks ju kakluseks minna. Ning tegelikult ma ei usu, et Su vaated nii radikaalsed on,kui Sa hetkel väljendad - siis ei oleks Sa enam mitte töömees, vaid rämedat pappi teeniv SS* ajuWink

Ning üleüldse on see teema ju tegelikkust hoiatus sellest, et need kaks autot on segase omandisuhtega ja nende ostja peaks ettevaatlik olema. Mitte sellest, kes on selles süüdi (mis pole üldse meie asi) ja mida süüdlasega ette võtta.

Karl, minu poolest võid selle teema ka sulgeda. Aga kui mode närv kannab, võiks lahti jääda. aatame, mis siit veel välja ujub.


*SS - Suur Skeem, millega tagatakse hämarate tehingute õiguspärasus.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: TÄHELEPANU! ´71 Chrysler Imperial ja ´74 Chevrolet ElCamino - Autor: v6sa - 10-06-2011, 07:21 AM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Question Kellel on katuseraami laenata? 124kupee/chrysler 300m/323F Andres 0 1,634 05-02-2006, 10:09 PM
Viimane postitus: Andres



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne