Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TÄHELEPANU! ´71 Chrysler Imperial ja ´74 Chevrolet ElCamino
#24
Mina isikliklikult ei viiks oma autosid küll kuhugi hoiule. Ja kui viiks siis käiks neid üsna tihti vaatamas. Nagu ma seda ka oma isiklikus garaazis oma hobiautodega teen. Ja kui märkan muutusi siis kohe uurin milles asi. Selle loo puhul jääb kummaliseks see et inimesed viivad oma autod kuhugi hoiule ja siis ise üldse huvi ei tunne kus ja mis toimub. Või pidi see kõik toimuma kolme päevaga mida ma küll uskuda ei taha. Pigem ma arvan et siin ikka nende õigete omanike oma lohakus ka kui oma asjad sedasi ripakile jätavad. ( osad inimesed ju said oma autod ilusti kätte)Teine soovitus kui pole ruumi ja aega siis ei ole sellist asja vaja endale lubada. Ja oma naist, autosid ja mõned asjad olid veel ei anta kunagi kellegi teise järelvalve alla. Anna oma kena naine mõne sõbra valvata kui ise komandeeringusse sõidad. Küll see sõber juba hoolitseb et su naisega nii mõndagi siis vahepeal juhtub.

Aga päikest kõigile.

Hoidke oma autosid ja loodan et meie kellegiga sellist täbarat olukorda muidugi ei juhtuks.

Tervitades Siim
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: TÄHELEPANU! ´71 Chrysler Imperial ja ´74 Chevrolet ElCamino - Autor: siimruz - 09-06-2011, 11:01 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Question Kellel on katuseraami laenata? 124kupee/chrysler 300m/323F Andres 0 1,623 05-02-2006, 10:09 PM
Viimane postitus: Andres



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne